اخبار و آموزش
موضوعات داغ

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN

نحوه دریافت و فعال سازی StepN Activation Code

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN را بررسی می کنیم.

به دنبال کد فعال سازی STEPN هستید؟ این مقاله کمک خواهد کرد.

آیا Move2earn آینده جدید و به روز همه برنامه های تناسب اندام است؟ آیا موفقیت چنین پروژه هایی واقعاً گواهی بر صف آرایی افراد برای تناسب اندام در ازای دریافت مشوق است؟

خوب، در این مرحله واقعاً می‌تواند چنین باشد. زیرا خود سازندگان نیز تا حدی چنین محبوبیتی را از محصولات خود پیش بینی کرده اند.

حتما تعجب می کنید که چرا ناگهان تصمیم گرفتیم به این شکل عجیب شروع کنیم. دلیل این امر این است که می‌خواهیم توجه شما را به اولین ورودی پروژه‌های StepN جلب کنیم. معنی؟

کد فعال سازی این روزها یافتن کدهای فعال سازی بسیار سخت بوده است. و اگر کسی نتواند حتی کد را به دست بیاورد، بحثی در مورد ورود به بازی وجود ندارد.

بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم در مورد راه های دریافت کدهای فعال سازی در StepN صحبت کنیم. اما در کنار آن، سعی کرده ایم به برخی از سوالات متداول در این زمینه نیز پاسخ دهیم.

تا انتها با ما همراه باشید تا بهترین ها را درک کنید!

StepN چیست؟

اپلیکیشن Stepn
اپلیکیشن Stepn

StepN پروژه بلاک چینی است که به تازگی راه اندازی شده است که از مفهوم Move to Earn ترکیب شده با مکانیزم های گیم پلی در دنیای وب 3.0 استفاده می کند. این بر روی بلاک چین Solana عمل می کند.

این پروژه با جاه طلبی کلی خود برای ایجاد یک جامعه سالم و همچنین پرداخت هزینه به آن جامعه سالم برای سالم ماندن بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد!

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN

عجیب به نظر می رسد کسی هست که نخواهد برای تناسب اندام درآمد کسب کند؟

از آنجایی که هدف این پروژه باعث می شود مخاطبان پایه گسترده تری را هدف قرار دهد، محبوبیت آن بسیار سریع در حال رشد است. و این افزایش محبوبیت در جایی توسط تیم پیش بینی شده بود. و شاید این پیش بینی آنها را وادار کرد که مکانیزمی را در ابتدای دسترسی به StepN، یعنی کدهای فعال سازی، طراحی کنند.

کدهای فعال سازی (Activation Code) در StepN چیست؟

اکنون، مشکل StepN این است که این بازی یک سرمایه گذاری فقط با دعوت است. این بدان معناست که برخلاف بسیاری از بازی‌های دیگر، نمی‌توانید هر زمان که بخواهید آن را بازی کنید یا به آن دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به پروژه StepN باید کد فعال سازی را نگه دارید. کد فعال سازی فقط یک بار قابل استفاده است.

چگونه کد فعال سازی (Activation Code) StepN را دریافت کنیم؟

وایت پیپر پروژه StepN ادعا می کند که می توان برای هر 10 انرژی یک کد فعال سازی دریافت کرد. حال این سوال پیش می آید که اگر از ابتدا نتوانم به بازی دسترسی داشته باشم چگونه می توانم تعداد انرژی ها را بدست بیاورم؟

کد فعال سازی StepN را از Discord دریافت کنید

توصیه شده ترین راه برای دریافت کد فعال سازی StepN از طریق Discord آنها است. اما شما نمی توانید آن را ساده بگیرید. مثلاً اگر تصمیم دارید که کد سرور Discord آنها را دریافت کنید، باید مدت زیادی جلوی صفحه خود بنشینید. باید منتظر بمانید تا کسی کد را آپلود کند. یا خود تیم معروف است که کدها را در فواصل زمانی می دهد.

اما از آنجایی که ترافیک زیاد است، باید در تماشای سایت هوشیار باشید و آن را به روز کنید تا آن را از دست ندهید یا شخص دیگری از آن استفاده نکند.

نکات: از یک صفحه نمایش بزرگتر برای مشاهده کدها استفاده کنید و موبایل خود را با باز بودن برنامه StepN در دست نگه دارید.

به محض مشاهده کد، بلافاصله آن را در برنامه وارد کنید.

اطمینان حاصل کنید که یک اتصال اینترنتی قوی و قابل اعتماد دارید.

توجه: شما باید در وارد کردن کد بسیار ماهرانه باشید وگرنه گاهی اوقات در عرض چند ثانیه کدهای جدید می توانند به کدهای مورد استفاده تبدیل شوند زیرا افراد زیادی منتظر کد بودند!

کانال STEPN Discord احتمالا پر است. صبر کنید تا دوباره باز شود.

از یک دوست کد فعالسازی استپ ان را بگیرید

کسب درآمد از Stepn
کسب درآمد از Stepn

همانطور که قبلاً گفته شد، می توانید به ازای هر 15 انرژی مصرف شده یک کد فعال سازی دریافت کنید. حالا اگر خودتان در وهله اول دسترسی ندارید، این کار مشکل می‌شود، اما می‌توانید از کد فعال‌سازی دوستانتان استفاده کنید که ممکن است با انجام بازی قبلاً به دست آورده باشند. اما همیشه ممکن نیست که دوستی داشته باشید که قبلاً روی پلتفرم StepN بازی می کند، بنابراین اعتقاد کامل شما به این امر خطرناک می شود.

کد فعال سازی STEPN را از تلگرام دریافت کنید

برای دریافت کدهای فعال سازی StepN از تلگرام، باید به گروه تلگرام رسمی پروژه بپیوندید. به آن بپیوندید و صفحه را همیشه باز نگه دارید. مرتباً صفحه را به روز کنید. مراقب آن باشید و به محض اینکه توسط شخصی پست شد کد را وارد کنید.

توجه: به خصوص برای کانال های تلگرامی اطمینان حاصل کنید که در حال عضویت در کانال رسمی هستید و نه جعلی. و البته، یک اتصال اینترنتی پایدار برای خود داشته باشید.

کد STEPN را از توییتر دریافت کنید

توییتر پلتفرم دیگری است که در آن روزها و بارها کدهای فعال سازی StepN پست می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در برگه جستجو «StepN» یا «StepN Activation Codes» را جستجو کنید. ممکن است فوراً آن را پیدا نکنید، اما اگر دقت کنید، کدهای آپلود شده را خواهید یافت.

نکته: به بازخوانی صفحه ادامه دهید. و برای جستجوی کد فعال سازی و دسترسی به بازی از دستگاه های مختلف استفاده کنید. این اطمینان حاصل می کند که حداقل زمان را برای وارد کردن کدها صرف می کنید. به یاد داشته باشید که بسیاری از افراد مانند شما روی یک پلتفرم نشسته اند و به امید کد فعال سازی یکسان هستند. پس باید سریع ترین باشید.

مولد کد فعال سازی Activation Code Generator

Activation Code Generator لینکی است که اپلیکیشن StepN تعدادی کد فعال سازی را در اختیار شما قرار می دهد. اما اینها منحصراً در دسترس تأثیرگذاران هستند. بنابراین فالوورهای شما یا اگر دنبال کننده هستید می توانید به کدها دسترسی داشته باشید.

دریافت کد فعال سازی از StepN Quiz

StepN یک مسابقه از حدود شش سوال سازماندهی می کند. MCQ است و با پاسخ صحیح به تمام سوالات می توانید کد فعال سازی دریافت کنید.

برای راحتی شما، در اینجا سوالات آزمون STEPN با پاسخ وجود دارد.

دریافت کد Stepn
دریافت کد Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn

دریاقت کد فعالسازی Stepn

دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN

دریاقت کد فعالسازی Stepn
دریاقت کد فعالسازی Stepn

پس از اتمام، دکمه Finish را فشار دهید.

بسیاری از خوانندگان با زدن دکمه پایان با مشکل مواجه هستند، بنابراین ممکن است این فرآیند قدیمی باشد.

کلاهبرداری با کد فعال سازی STEPN: چگونه از آن اجتناب کنیم؟

از کلاهبرداری کد فعال سازی STEPN خودداری کنید. کلاهبرداران زیادی وجود دارند که سعی می کنند کدهایی را بفروشند که کار نمی کنند. گرفتار این کلاهبرداری ها نشوید.

در حالی که همه کلاهبردار نیستند، ممکن است برخی از این فروشندگان واقعی باشند، اما من 100 متر از هرکسی که بخواهد کدی را به قیمت چند دلار بفروشد، دور خواهم ماند.

اگر به کد فعال سازی STEPN واقعی نیاز دارید، نظر خود را ارسال کنید. به محض دریافت کد، شما اولین نفری هستید که کد را از من دریافت می کنید.

سخن پایانی دریافت کد فعالسازی بازی استپ ان Stepn

شخصاً احساس می کنم که راه های دریافت این کدها بسیار دلخواه و ناخوشایند است. اصلا آسان نیست. به نظر می رسد که در همه جهات StepN از شما می خواهد که تلاش کنید. برای کسب درآمد در جایی که نیاز به استرس در ذهن خود دارید یا برای دسترسی به آن رسانه برای پول، جایی که برای مواجهه با کدهای فعالسازی به صبر و هوشیاری کافی نیاز دارید.

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN

اما هر چه که StepN باشد واقعاً از خودش پیشی گرفته است همانطور که در محبوبیت آن در روندهای اخیر مشهود است! در حال حاضر GST و GMT نیز بازده مناسبی دارند. اگرچه این نباید به عنوان سیگنال سبز ما برای ادامه و سرمایه گذاری در آن در نظر گرفته شود. زیرا همانطور که می دانیم بازار کریپتو بی ثبات است. شما هرگز نمی دانید که چه زمانی قیمت ها ممکن است و چه زمانی ممکن است سقوط کنند.

بنابراین شما باید در مورد چنین سرمایه گذاری هایی آگاهانه انتخاب کنید و مقالات ما را به عنوان کتاب مقدس مالی تلقی نکنید!

آموزش دریافت کد فعال سازی استپن StepN

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا