اخبار و آموزش
موضوعات داغ

آموزش کسب درآمد از GameFi

چگونه با GameFi درآمد کسب کنیم؟

آموزش کسب درآمد از GameFi

آموزش کسب درآمد از GameFi را بررسی می کنیم.

اکنون بازی هایی که می توانید با آنها درآمد کسب کنید، فقط در اوج محبوبیت خود هستند. به عنوان یک قاعده، آنها با توکن های NFT مرتبط هستند. کسب درآمد از گیم پلی به کمک GameFi صورت می گیرد که امروز در مورد آن با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

بیایید ببینیم GameFi چیست؟ این مفهوم مخفف Game Finance است که برای پروژه های بلاک چینی استفاده می شود که با آن می توانید از بازی خود کسب درآمد کنید. این بسیار راحت و محبوب است زیرا کاربر برای بازی و توسعه بازی پاداش می گیرد.

GameFi فقط یک پلتفرم نیست، بلکه ایده ای است که از یک مدل بازی رایگان مبتنی بر بلاک چین پشتیبانی، تامین مالی و ترویج می کند.

ایده این است که بازار وسیعی برای بازی‌هایی ایجاد شود که می‌توان آن‌ها را با یک بنر به دست آورد و کار کردن با بازی‌های مختلفی را برای گیمرها آسان‌تر می‌کند.

آموزش کسب درآمد از GameFi

GameFi چندین منبع مهم دارد که در مرکز ایده آنها برای ساختن یک اکوسیستم مالی بازی بهتر است. سه منبع اصلی بازارها، پلتفرمی برای راه‌اندازی پیشنهادهای بازی اولیه (IGO) و مدیریت غیرمتمرکز است که می‌تواند نحوه عملکرد بازی‌ها را تغییر دهد.

آموزش کسب درآمد از GameFi
آموزش کسب درآمد از GameFi

برخلاف دو بازی سنتی، GameFi به بازیکنان بیشتری برای تمام زمان و مهارتی که در بازی گذاشته اند، پاداش می دهد. و بر خلاف دو بازی سنتی، آنها پوسوم های فعالی هستند که در بازی های مقابل ما پیروز می شوند.

علاوه بر این، این به دلیل ایده GameFi برای پیگیری مکانیسم های مالی قوی تر برای بازی ها است.

چگونه GameFi بهترین مدل های مالی را برای بازی ها ایجاد می کند؟

به راحتی می توان گفت که GameFi در یافتن بازی ها بهتر است، اما این به چه معناست؟ شکافی در جهان ارزهای دیجیتال وجود دارد، یعنی این بازی ها و متاورهای آنها به صورت مجزا وجود دارند. تعامل ساده و مهاجرت دارایی ها بین این بازی ها امروزه به سادگی امکان پذیر نیست. این یک مانع بزرگ برای رشد جایگاه است که باید برای بازیکنان شما برطرف شود تا تجربه ای بدون وقفه و سرگرم کننده داشته باشند.

GameFi روی دستور کار بهبود خود یا مدل مالی بازی ها تمرکز دارد. فلسفه اصلی این است که به بازی‌ها راه‌های مختلفی برای کسب درآمد ملموس برای مهارت، سرعت و تعامل آن‌ها در متاورزهای مختلف بازی داده شود.

اما ایده اصلی گیم فای این است که همه پروژه های بازی را می توان زیر یک سقف قرار داد. ادغام آنها از طریق یک مرکز بازی غیرمتمرکز گسترده به این معنی است که تمام دارایی های NFT و منابع بازی می توانند در یک مکان باشند.

کسب درآمد در Gamefi با NFT

البته گیمرها از طریق لانپدها نیز می توانند از پروژه های بازی جدید پشتیبانی کنند. GameFi با این پیشنهادات اولیه بازی (IGO) وارد بازار می‌شود، جایی که گیمرها بازی‌ها را در مراحل اولیه توسعه برای کسانی که مزایای انحصاری و توکن‌های بومی از آن بازی‌ها دریافت می‌کنند، تامین مالی می‌کنند.

GameFi پلتفرمی است که به بسیاری از بازی ها زندگی و محبوبیت بیشتری می بخشد. بنابراین، زمان آن رسیده است که بازی NFT خود را بسازید. و خدمات توسعه بازی nft در Whimsygames به شما در این امر کمک می کند.

آموزش کسب درآمد از GameFi

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا