ارز دیجیتال
موضوعات داغ

ارز دیجیتال الروند Elrond EGLD

بررسی کامل ارزدیجیتال Elrond با نماد EGLD

ارز دیجیتال الروند Elrond EGLD

ارز دیجیتال الروند Elrond EGLD را بررسی کامل می کنیم.

الروند پروژه ای است که اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. آنها مانند بسیاری از تلاش های دیگر قبل از آنها بر مقیاس پذیری متمرکز هستند. در کمتر از چهار ماه، ارزش ارز دیجیتال ERD آن بیش از 5000 درصد افزایش یافته است! بین اواسط مارس تا معرفی شبکه اصلی الروند در ژوئیه 2020، که در اوایل سال 2020 بود.

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که برخی از بزرگترین بلاک چین‌های امروزی با آن مواجه هستند، مقیاس‌پذیری و توان عملیاتی است. همه ما نفخ بلاک چین و ناراحتی های مرتبط با توان عملیاتی کم و تراکنش های کند را تجربه کرده ایم.

بررسی اجمالی الروند

نام ارز دیجیتالElrond
نمادEGLD
قیمت به دلار$ 50.17
حجم بازار$ 1,131,027,211
حجم بازار 24 ساعت$ 53,688,798
عرضه کل23,016,298

اما آیا الروند در مقابل بسیاری از گزینه های دیگر ارزشش را دارد؟ آیا می‌توانیم افزایش قیمت عظیمی را که در نتیجه راه‌اندازی رسمی شبکه اصلی بلاک چین الروند رخ داده است، توجیه کنیم؟ با توجه به اینکه این توکن پس از مدت کوتاهی از کسب سود صعود خود را از سر گرفت، به نظر می‌رسد که برای سرمایه‌گذاران الروند موجه باشد.

ما در این بررسی الروند هر آنچه را که باید درباره الروند بدانید به شما خواهیم گفت.

الروند Elrond با نماد EGLD چیست؟

ارز دیجیتال الروند یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌ها و کوین های غیرمتمرکز بسازند تا اقتصاد اینترنتی جدیدی ایجاد کنند. این پروژه تلاش می کند تا با ارائه راه حل های مقیاس پذیری، مشکل تراکم ترافیک شبکه بلاک چین را کاهش دهد. الروند محیطی مقیاس پذیر و همچنین تجربه کاربرپسند و حداقل هزینه تراکنش را برای توسعه دهندگان، سازمان ها و افراد فراهم می کند.

این شبکه می‌تواند تا 16,000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و به یکی از سریع‌ترین شبکه‌های بلاک چین در دسترس تبدیل شود. توکن بومی، eGold (EGLD)، یک ارز دیجیتال چند منظوره با علامت EGLD است. در شبکه EGLD برای استکینگ رای گیری و تراکنش استفاده می شود. این مهم ترین دارایی در مکانیسم تشویق مشارکت کنندگان در شبکه است. الروند همچنین دارای تأخیر شش ثانیه ای است، می تواند از طریق تقسیم بندی مقیاس بندی شود و کارمزد تراکنش پایینی دارد.

طلا یا EGLD
طلا یا EGLD

الروند یک نرم‌افزار مبتنی بر بلاک‌چین است که به مشارکت‌کنندگان شبکه که قدرت پردازش آنها کمک می‌کند تا به سیستم قرارداد هوشمندی که توسعه‌دهندگان برای ساخت برنامه‌ها و دارایی‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند، غرامت می‌دهد.

مزایا و معایب ارز دیجیتال Elrond (EGLD)

مزایامعایب
مقیاس پذیری تا 1000 برابر اتریوم است.قابلیت همکاری بین زنجیره ها هنوز قابل دستیابی نیست.
برای افزایش مقیاس پذیری، از فناوری های پیشرفته به اشتراک گذاری استفاده می کند.
تراکنش ها با سرعت بیشتری نسبت به سایر پلتفرم ها پردازش می شوند.
انتخاب اعتباردهنده ها به شیوه ای پیشرفته تر امنیت شبکه را افزایش می دهد.
یکی از اهداف تیم توسعه ایجاد یک اکوسیستم DApp است.
تیم الروند متشکل از افرادی است که هم سابقه کارآفرینی و هم فناوری دارند.
یک جامعه بزرگ و فداکار

خرید ارزدیجیتال الروند Elrond (EGLD)

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال Elrond

()
Rank:
0.00000000000000 $
Price (BTC)
Ƀ
Marketcap
0.00 $
Volume
0.00 $
24h Change
0%
Total Supply
0.00

پیش بینی آینده ارزدیجیتال Elrond EGLD

سالحداقل قیمتمیانگین قیمتحداکثر قیمت
202245 دلار101.19 دلار112.28 دلار
2023142.96 دلار147.00 دلار172.36 دلار
2024205.65 دلار211.53 دلار246.12 دلار
2025312.02 دلار322.60 دلار364.18 دلار
2026446.74 دلار459.65 دلار545.28 دلار
2027619.40 دلار642.38 دلار778.34 دلار
2028898.47 دلار924.17 دلار1,072.27 دلار
20291,305.76 دلار1,342.72 دلار1,571.58 دلار
20301,897.13 دلار1,950.84 دلار2,246.28 دلار
20312,784.12 دلار2,862.16 دلار3,275.73 دلار

ارز دیجیتال الروند چگونه کار می کند؟

هدف الروند افزایش توان عملیاتی یا تعداد تراکنش‌ها در هر ثانیه در کل شبکه با استفاده از تکنیک مقیاس‌بندی به نام Adaptive State Sharding است. همچنین یک روش اجماع جدید به نام اثبات امن سهام Proof of Stake (SPoS) را معرفی می کند.

ارز دیجیتال الروند چگونه کار می کند
ارز دیجیتال الروند چگونه کار می کند

برای درک کامل الروند، ابتدا باید این دو فناوری و همچنین تفاوت آن‌ها با رویکردهای اشتراک‌گذاری و اجماع کنونی و اینکه چرا این تمایزها برای مقیاس‌پذیری حیاتی هستند را درک کنید.

بنابراین، الروند چگونه عمل می کند؟

بهترین روش برای اشتراک گذاری بلاک چین باید مزایای هر سه نوع اشتراک گذاری را در نظر بگیرد:

State sharding اشتراک گذاری حالت – زمانی که “وضعیت” یا تاریخچه شبکه بین “شارد” یا قطعات مختلف شبکه تقسیم می شود. هر خرده تاریخ/دفتر کل مخصوص به خود را دارد و گره ها (کامپیوترهای متصل به شبکه) فقط باید وضعیت خرده ای را که در آن قرار دارند پیگیری کنند و میزان ظرفیت ذخیره سازی پنهان مورد نیاز را به شدت کاهش دهند.

Transaction sharding اشتراک گذاری تراکنش – بر اساس معیارهایی مانند آدرس فرستنده، تراکنش ها برای پردازش به خرده ها نگاشت می شوند و هر خرده تراکنش ها را به موازات سایر خرده ها پردازش می کند. هر گره رکوردی از وضعیت فعلی شبکه نگهداری می کند.

Network sharding اشتراک گذاری شبکه – نحوه سازماندهی گره ها به صورت خرده ها را کنترل می کند و می تواند ارتباط را با ارسال پیام به گره ها در یک قطعه به جای کل شبکه بهبود بخشد.

اشتراک گذاری حالت تطبیقی ​​مشکل مقیاس پذیری را با افزایش عملکرد و کارایی شبکه از طریق بهبود ارتباطات درون خرده ها حل می کند. این کار را با ادغام هر سه نوع شاردینگ در یک راه حل واحد انجام می دهد که امکان پردازش موازی در همه سطوح را فراهم می کند.

شبکه الروند به خرده‌هایی تقسیم می‌شود که برای مقیاس‌سازی شبکه استفاده می‌شوند. هر خرده مسئولیت بخشی از وضعیت (حساب‌ها، قراردادهای هوشمند، بلاک چین) و پردازش تراکنش‌ها را بر عهده دارد و به هر خرده اجازه می‌دهد تنها بخشی از تراکنش‌ها را همزمان با سایر خرده‌ها انجام دهد.

Secure Proof of Stake اجماع اثبات ایمن سهام (SPoS)

فرآیند اجماع SPoS الروند برای بهبود سیستم‌های اثبات سهام قبلی ایجاد شد. تأخیر شبکه را کاهش می‌دهد و به هر گره در قطعه اجازه می‌دهد انتخاب کند که کدام اعضا در گروه اجماع در شروع هر دور باشند.

Secure Proof of Stake اجماع اثبات ایمن سهام (SPoS)
Secure Proof of Stake اجماع اثبات ایمن سهام (SPoS)

امضای تجمیع شده از بلوک قبلی تصادفی سازی را فراهم می کند. به گفته تیم الروند، این امر زمان لازم برای انتخاب یک گروه اجماع را به کمتر از 100 میلی ثانیه کاهش می دهد. همچنین یک مکانیسم وزن دهی وجود دارد که شایسته سالاری را در میان گره ها ترویج می کند و در عین حال سهام را نیز در نظر می گیرد. الروند همچنین روش چند امضای Bellare و Neven را معرفی می کند که برای به حداقل رساندن تعداد چرخه های ارتباطی مورد نیاز در فرآیند امضا ایجاد شده است.

این تلاش می‌کند تا توزیع عادلانه خرده‌ها را به‌عنوان یک نوع پیچیده‌تر از Proof of Stake تضمین کند، و مصالحه‌ای بین انرژی بالاتر و نیازهای محاسباتی و امنیت است.

تیم ارز دیجیتال Elrond الروند

تیم پشتیبان ارز دیجیتال Elrond
تیم پشتیبان ارز دیجیتال Elrond

بنجامین مینکو، مدیرعامل این پروژه، به مدت 1.5 سال فعالیت خود در زمینه بلاک چین را به عنوان عضوی از تیم اصلی NEM آغاز کرد. او بر تلاش ها برای ایجاد NEM به عنوان یک محصول بلاک چین جهانی، از جمله بازاریابی، توسعه تجاری و رشد جامعه نظارت داشت.

Lucian Mincu، CIO در Elrond، مهندس با هشت سال تخصص در ایجاد زیرساخت های پیچیده و راه حل های شبکه برای مشتریان از جمله دولت آلمان است.

Lucian Todea، مدیر ارشد اجرایی Elrond، یک کارآفرین موفق با بیش از 15 سال تجربه در سرمایه گذاری در فناوری است و در هر دو فضای استارتاپ و بلاک چین مشغول است.

کل تیم متشکل از 24 متخصص فناوری و تجارت است که همه آنها تجربه، توانایی ها و استعدادهای زیادی را برای پروژه شبکه الروند به ارمغان می آورند. الروند هفت مشاور اضافی دارد که تخصص فنی بیشتری را به پروژه ارائه می کنند.

موارد استفاده ارز دیجیتال الروند

الروند برای فعال کردن توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) طراحی شده است و شامل معماری NFT حساب‌های هوشمند است. حساب‌های هوشمند مانند سایر حساب‌های بلاک چین عمل می‌کنند، اما با مزیت اضافی ذخیره‌سازی داده‌های ارزش کلیدی در سطح حساب.

کاربران می توانند حجم زیادی از داده ها را در حساب Elrond Network خود ذخیره کنند، مانند ایمیل ها، آدرس های بیت کوین، داده های شناسایی خصوصی، داده های سلامت، مدرک شهروندی، اطلاعات KYC و غیره. علاوه بر این، حساب‌های هوشمند برای ذخیره و اثبات مالکیت دارایی‌های دیجیتال بدون نیاز به استفاده از Elrond VM است که منجر به کاهش نفخ در قراردادهای هوشمندی می‌شود که سرمایه‌های کاربران را مدیریت می‌کنند.

الروند در حال توسعه توکن‌های دیجیتال استاندارد الروند (ESDT) است که عبارتند از استیبل کوین‌ های رمزگذاری‌شده، دارایی‌های مصنوعی و ارزهای فیات که در شبکه الروند اجرا می‌شوند اما به قابلیت قرارداد هوشمند نیاز ندارند. مقیاس پذیری و سرعت الروند نیز شبکه را برای عملکرد اینترنت اشیا (IoT) آماده می کند.

سخن پایانی درباره ارزدیجیتال Elrond

کسب‌وکارها علاقه‌مند به استفاده از شبکه‌های بلاک چین به‌عنوان یک راه‌حل تجاری هستند، به پلتفرم‌هایی نیاز دارند که بتوانند نیازهای مبرم آن‌ها را برآورده کنند. شبکه الروند یک پروتکل بلاک چین است که کارآمد، مقیاس‌پذیر، سازگار با توسعه‌دهندگان و مقرون به صرفه است و ممکن است بتواند بسیاری از نیازهای کسب‌وکارهای بزرگ را برطرف کند.

الروند راه‌حل‌هایی را برای اشتراک‌گذاری داده، اینترنت اشیا، خدمات مالی و بسیاری موارد دیگر با فهرست رو به رشد مشتریان بلاک چین سازمانی در سراسر جهان ارائه می‌کند که نشان می‌دهد پذیرش شبکه الروند توسط کاربران در حال افزایش است.

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا