ارز دیجیتال
موضوعات داغ

ارز دیجیتال بیت دائو BitDAO

ارز دیجیتال بیت دائو

ارز دیجیتال بیت دائو BitDAO

ارز دیجیتال بیت دائو BitDAO یکی از بزرگترین DAOهای جهان (سازمان های خودمختار غیرمتمرکز) است و با نماد BIT شناخته می شود که یک توکن حکومتی با حق پیشنهاد و رأی است.

هدف این پروژه ایجاد یک اقتصاد توکنی غیرمتمرکز است که در دسترس همه باشد. مدیریت پروتکل متعلق به دارندگان توکن های BIT است.

ارز دیجیتال بیت دائو چیست

BitDAO،یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز، پس از طرح بازخرید 100 میلیون دلاری توکن خود، مورد توجه قرار گرفته است.

هدف آن ایجاد یک اقتصاد نمادین غیرمتمرکز است که در دسترس همه باشد.

ارز دیجیتال BitDAO امیدوار است از چندین پروژه در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، DAO، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بازی از طریق تحقیق و توسعه، راه‌اندازی نقدینگی و تامین مالی پشتیبانی کند.

BitDAO یک شرکت نیست، بنابراین روی تولید سود تمرکز نمی کند. BIT یک نشانه حاکمیت قابل معامله اکوسیستم BitDAO است. توکن مبتنی بر اتریوم دارای قدرت پیشنهاد و رأی برای تصمیم گیری کاربران است.

اولویت های توصیه شده برای استقرار سرمایه BitDAO شامل اولویت بالا برای محصولات مرتبط با BIT و اولویت پایین برای مبادلات و سرمایه گذاری ها و همچنین استراتژی های بازده است.

BitDAO در حال حاضر دارایی هایی برای پوشش حداقل پنج سال توسعه محصول BIT دارد.

ارز دیجیتال بیت دائو
ارز دیجیتال بیت دائو

اگرچه طرح خرید بازپرداخت باعث افزایش میزان نگهداری بیت دائو در بیت دائو می‌شود، اما پروژه بدون توکن آن، DAO با بزرگترین خزانه‌داری باقی می‌ماند. در تاریخ 5 دسامبر، ذخیره BitDAO بیش از 766 میلیون دلار ارزش داشت – بیش از سه و نیم برابر دومین DAO در لیست.

صرافی ارز دیجیتال ByBit، یکی از بهترین صرافی‌ ارزدیجیتال جهان، در 20 دسامبر اعلام کرد که تا ماه نوامبر 66 میلیون دلار به BitDAO کمک کرده است. همچنین یکی از بازیگران اصلی در سوزاندن ماهانه توکن های BIT بوده است.

در ابتدای دسامبر، تیم BitDAO از راه اندازی نرم شبکه ماژولار اتریوم Layer-2 (L2) به نام Mantle خبر داد. BitDAO امیدوار است از Mantle برای تقویت کارمزدهای کمتر و تراکنش های سریع در شبکه اتریوم استفاده کند.

اگر می‌خواهید بدانید که BitDAO را با نرخ فعلی از کجا بخرید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله در سهام BitDAO در حال حاضر BingX، CoinW، Bybit، BitMart و MEXC هستند.

ارز BitDAO چگونه کار می کند؟

دارندگان توکن های BIT، BitDAO را اداره و مدیریت می کنند. همانطور که در زیر توضیح داده شده است، بر روی مکانیسم DAO کار می کند.

DAO (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) یک ساختار حاکمیتی رایج است که توسط سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال استفاده می‌شود. چارچوب DAO از طریق یک پروپوزال و روش رأی گیری، به دارندگان توکن BIT اجازه می دهد تا بر فعالیت های BitDAO کنترل داشته باشند.

اقدامات زیر فقط پس از یک پیشنهاد موفق و رای گیری در پلت فرم DAO انجام می شود:

برای ایجاد راه‌حل‌های BitDAO یا کمک به محصولات شریک، به تیم‌های توسعه و مراکز تحقیق و توسعه کمک مالی یا مشوق‌های نقطه عطفی اعطا می‌شود.
پروتکل های اساسی BitDAO، به ویژه مدیریت و مدیریت خزانه داری، ارتقا خواهند یافت.
برای ابتکارات فعلی و جدید، ویژگی تعویض توکن ارائه خواهد شد.

وجوه خزانه داری بر اساس تاکتیک های مختلف مستقر خواهد شد.
کمک های مالی به پروژه های فناوری بلاک چین، برنامه های آموزشی و سایر خدمات بلاک چین داده می شود.
از طرح های شریک از نظر جریان نقدی حمایت می شود.

چه عاملی ارز BitDAO را منحصر به فرد می کند؟

BitDAO قصد دارد با پروژه های موجود و در حال ظهور از طریق سوآپ توکن شریک شود. مبادله توکن ها تخصیص خزانه BitDAO را قادر می سازد تا مجموعه ای از بهترین توکن های رمزنگاری را جمع آوری کند. اولویت نقطه و مشتقات DEX است.

هدف BitDAO ساخت محصولات اصلی است که به عملکرد و اثربخشی BitDAO و سایر DAOها کمک می کند.

محصول اصلی شامل مجموعه‌ای از راه‌حل‌ها و محصولات بر روی زنجیره و خارج از زنجیره است که مدیریت خزانه داری DAO می‌تواند دارایی‌ها را برای کسب بازدهی مستقر و نظارت کند.

ارز دیجیتال BitDAO
ارز BitDAO

علاوه بر این، BitDAO قصد دارد به تیم های صنعت کریپتو برای تحقیقات یا محصولات کمک های مالی ارائه دهد. همه کمک‌های بلاعوض رای داده می‌شوند و برای منافع عمومی دنیای رمزارز اعطا می‌شوند.

 اهداف ارز BitDAO

  • از طریق مبادله توکن ها و تلاش های توسعه مشترک با پروژه ها شریک شوید. مبادله توکن ها، خزانه BitDAO را قادر می سازد تا مجموعه ای از بهترین توکن های پروژه رمزنگاری را جمع آوری کند.
  • محصولات اصلی بسازید که BitDAO و سایر DAO ها را قادر می سازد تا به طور موثرتری عمل کنند. این شامل راه‌حل‌های حاکمیت درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره، و راه‌حل‌های مدیریت خزانه‌داری DAO می‌شود.
  • به تیم هایی که تحقیقات یا محصولاتی را که کالاهای عمومی برای صنعت کریپتو هستند، تولید می کنند، کمک های مالی ارائه دهید.

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بیت دائو BIT

برای خرید و فروش رمز ارز بیت دائو شما قادر خواهید بود از صرافی هایی  نام بردیم، استفاده نمایید. در صورتی که قصد استفاده از صرافی های خارجی را دارید، می توانید قبل از انجام معاملات مقدار مبلغ مورد نظر خود به ریال را در یکی از صرافی های ایرانی به یکی از استیبل کوین ها تبدیل نمایید.

سپس می توانید در صرافی خارجی بینگ ایکس و یا یکی از صرافی های یونی سواپ و سوشی سواپ به خرید و فروش ارز دیجیتال BIT بپردازید.

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا