ارز دیجیتال
موضوعات داغ

ارز دیجیتال مون بیم Moonbeam

آینده ارز glmr

ارز دیجیتال مون بیم Moonbeam

بازار ارز دیجیتال مکانی بسیار متنوع با فرصت های بسیار است. پروژه‌های رمزنگاری متعددی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد،که برخی از آنها بازدهی بسیار خوبی را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته‌اند. یکی از این پروژه‌های موفق در بازار کریپتو ،ارز Moonbeam (GLMR)، یک پلتفرم ارز دیجیتال و بلاک چین جدید است که بر پایه شبکه پولکادوت ساخته شده است. در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال مون بیم Moonbeam و آینده ارز glmr می پردازیم.

ارز دیجیتال مون بیم Moonbeam چیست ؟

Moonbeam یک ارز دیجیتال بر روی زنجیره Polkadot Para است که برای توسعه دهندگان طراحی شده است و هدف آن سازگاری با شبکه و زیرساخت فعلی اتریوم است.

پلتفرم Moonbeam با ویژگی‌های اضافی مانند کنترل زنجیره‌ای، اهرم‌سازی و قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای، مجموعه اصلی عملکردهای اتریوم را گسترش می‌دهد.

ارز دیجیتال Moonbeam توجه ویژه ای به کاربرد اصول تمرکززدایی دارد. این  ارز به درستی به عنوان یک ابزار زنجیره ای متقابل توصیف می شود. با ارائه عملکرد چندین بلاک چین، طیف گسترده ای از برنامه ها را می توان بر روی Moonbeam توسعه داد. این پلتفرم همچنین ایجاد پاراچین بدون اعتماد، کم هزینه و در مقیاس بالا را امکان پذیر می کند و سطح امنیت بالایی را حفظ می کند و در عین حال هزینه های سربار را کاهش می دهد.

ویژگی های ارز glmr

ارز Moonbeam محیطی مشابه اتریوم را تقویت می کند که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که از پلتفرم پیشرفته Substrate که تمام زنجیره های پارا Polkadot بر آن استوار هستند، استفاده کنند، در حالی که بدون زحمت قراردادهای هوشمند فعلی خود را با استفاده از فناوری ها و رابط هایی که قبلاً استفاده می کردند، مجدداً مستقر می کنند.

توسعه دهندگان با قراردادهای هوشمند مبتنی بر Vyper یا Solidity می توانند به لطف شبکه Moonbeam “چند زنجیره ای” را انجام دهند و موقعیت خود را در اکوسیستم Polkadot تقویت کنند. بلاک چین از Polkadot تبادل حجم کار روان را در یک لایه جدید تضمین می کند.

ارز moonbeam
ارز moonbeam

 

از طریق Moonbeam، توسعه‌دهندگان می‌توانند به سرعت برنامه‌های غیرمتمرکز بدون مجوز (dApps) را با استفاده از ابزارهای شناخته‌شده توسعه اتریوم بسازند یا DApp‌های فعلی اتریوم خود را بدون زحمت به Polkadot انتقال دهند.

علاوه بر این، هنگامی که dApps های جلویی بین زنجیره ها منتقل می شوند، ابزارهای موجود در Moonbeam اختلال کمی را تضمین می کنند.

توسعه دهندگان اتریوم که در حال حاضر اکثریت حوزه توسعه دهندگان بلاک چین را تشکیل می دهند، می توانند با استفاده از Moonbeam از مشکلات مقیاس پذیری ناشی از هزینه و محدودیت های شبکه اتریوم جلوگیری کنند.

مانند هر منبع دیگری، نیروهای بازار (تقاضا و عرضه) حداقل ارزش قیمت Moonbeam را تعیین می کنند. پیشرفت‌های اساسی مانند نصف کردن پاداش بلوک، اصلاحات جدید پروتکل یا هارد فورک‌ها می‌توانند بر این پویایی تأثیر بگذارند.

میانگین قیمت پیش‌بینی شده GLMR همچنین ممکن است تحت تأثیر قوانین، پذیرش توسط مشاغل و دولت‌ها، نقض مبادلات ارزهای دیجیتال و سایر موقعیت‌های واقع بینانه باشد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز  GLMR

لطفاً به یاد داشته باشید که پیش‌بینی قیمت Moonbeam GLMR به منزله توصیه سرمایه‌گذاری نیست، بنابراین قبل از سرمایه‌گذاری در هر بازار ارز دیجیتال، تحقیق کامل و تحلیل قیمت را بررسی کنید.

YearMinimum PriceAverage PriceMaximum Price
2023$0.60978$0.71141$0.762225
2024$1.02$1.12$1.27
2025$1.52$1.63$1.78
2026$2.03$2.13$2.29
2027$2.54$2.64$2.79
2028$3.05$3.15$3.30
2029$3.56$3.66$3.81
2030$4.07$4.17$4.32
2031$4.57$4.78$4.98

Moonbeam یک هدف اصلی دارد: ایجاد یک زیرساخت شفاف، غیرمتمرکز و آینده‌پسند که ایجاد dApp‌های ایمن و اقتصادی را تقویت می‌کند. یکی از مهم‌ترین ابتکارات در حوزه قابلیت همکاری، Moonbeam دارای یک جامعه توسعه‌دهنده پر رونق است، اما درست قبل از سرمایه‌گذاری، همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و برای اطمینان از سرمایه‌گذاری سودآور، مشاوره حرفه‌ای دریافت کنید!

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا