ارز دیجیتال
موضوعات داغ

ارز دیجیتال Near Protocol و آینده نیر پروتکل

Near Protocol چیست؟ آیا خرید خوبی در سال 2022 است؟

ارز دیجیتال Near Protocol و آینده نیر پروتکل

ارز دیجیتال Near Protocol و آینده نیر پروتکل را بررسی می کنیم.

Near Protocol توسط الکس اسکیدانوف و ایلیا پولوسوکین تأسیس شد. ایلیا قبلاً یک مدیر مهندسی در Google Research بود، در حالی که الکس قبلاً یک توسعه دهنده نرم افزار مایکروسافت بود. آنها از برنامه سرمایه داری خطرپذیر Y Combinator کمک دریافت کردند.

در چهار ماه اول، آنها تقریباً 50 میلیون دلار در دو دور سرمایه گذاری خصوصی بدون ایجاد چیزی جمع آوری کردند. آنها این کار را در بازار نزولی نیز انجام دادند. بنابراین آنها احتمالاً درگیر چیزی هستند، فکر نمی کنید؟

Near Protocol چیست؟

Near Protocol یک بلاک چین با قابلیت قرارداد هوشمند است که قصد دارد پلتفرم نسل بعدی D-apps باشد که با مکانیزم مقیاس‌بندی خاص خود کامل می‌شود. بلاک چین های دارای قرارداد هوشمند مفهوم جدیدی نیستند. آنها از زمانی که Ethereum Mainnet در سال 2015 راه اندازی شد، وجود داشته اند.

near-protocol
NEAR Protocol (NEAR)
Rank: 32
2.30 $
Price (BTC)
Ƀ0.00005228
Marketcap
2.30 B $
Volume
268.87 M $
24h Change
1.14%
Total Supply
0.00 NEAR

امروزه بیش از دوجین پلتفرم قابل مقایسه وجود دارد. علیرغم رشد سریع تقاضا برای برنامه‌های غیرمتمرکز و توسعه برنامه‌های D-اپلیکیشن‌های پیچیده و توانا، پذیرش هنوز به دلیل تعدادی از موانع اساسی با مشکل مواجه است.

Near Protocol یک شرکت تازه وارد است که هدف آن رفع کاستی های سیستم های موجود با یک پلت فرم بلاک چین خرد شده توسط جامعه است که قابلیت همکاری و مقیاس پذیری را در اولویت قرار می دهد.

Near Protocol یک پلتفرم توسعه غیرمتمرکز است که هدف آن ارائه بهترین محیط ممکن برای برنامه‌های D با حذف برخی از کاستی‌های سیستم‌های رقیب مانند توان عملیاتی محدود، عملکرد کند و سازگاری متقابل ضعیف است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Near Protocol در آینده

سالحداقل قیمتمیانگین قیمتحداکثر قیمت
20223.114.089.08
202312.4112.7313.58
202417.6818.3221.75
202524.4425.3529.99
202637.0338.3043.08
202754.8256.7364.22
202879.6082.4395.83
2029113.03116.32139.24
2030157.90162.55197.79
2031220.68227.18276.50

Near Protocol از مدل اجماع استفاده می کند

ارز دیجیتال Near Protocol
ارز دیجیتال Near Protocol

Near Protocol یک بلاک چین است که از فرآیند اجماع به نام Delegated Proof of Stake استفاده می کند. جنبه تفویض شده به سادگی به این معنی است که اگر شما فاقد سکه یا اجزای کامپیوتری برای ایجاد گره اعتبارسنجی خود هستید، سکه های خود را به کسی که می تواند قرض دهید.

Doomslug نام پروتکل Proof of Stake آنهاست. روش Near برای تولید بلوک ها Doomslug نامیده می شود.

به قول آنها Doomslug به ما این امکان را می دهد که تنها پس از یک دور مکالمه به یک حس نهایی عملی دست یابیم.

به جای انتظار برای 35 بلاک اضافی، مانند اتریوم، فقط باید منتظر یک بلاک باشید.

چگونه Nightshade Sharding با Near Protocol کار می کند؟

به‌جای استفاده از زنجیره‌های جانبی، مانند بسیاری از بلاک‌چین‌های دیگر، Near از Shards استفاده می‌کند، با عکس‌های فوری از همه این Shards که در بلاک چین اصلی ذخیره می‌شوند. در واقع، در حالی که شایعه شده است که اتریوم 2.0 از Sharding استفاده می کند، پروتکل Near در حال حاضر این کار را انجام می دهد و می تواند در نتیجه حدود 100000 تراکنش در ثانیه را انجام دهد (حداقل این همان چیزی است که آنها ادعا می کنند انجام می دهند.

این واقعیت که هر Shard فقط 100 صندلی دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد NightShade است. شما می توانید از هر صندلی اعتبار سنجی باشید. با پیوستن افراد بیشتری به Shard، هزینه تبدیل شدن به یک اعتبار سنج بالا می رود.

این اجازه می دهد تا در صورت نیاز، خرده های بیشتری ایجاد شود. در نتیجه، زمانی که شبکه به دلیل ازدحام به قطعات بیشتری نیاز دارد، اعتباردهنده های جدید انگیزه ایجاد یک خرده جدید را دارند. در این چند خرده بلاک چین، تفویض اختیار نیز انجام می شود.

شاردینگ چیست؟

شاردینگ فرآیند تقسیم کل شبکه یک شرکت بلاک چین به قطعات کوچکتر است. در مقایسه با سایر خرده‌ها، هر خرده از داده‌های خود تشکیل شده است و آن را مجزا و مستقل می‌کند. در مرحله بعد اجازه دهید در مورد Guilds صحبت کنیم زیرا احتمالاً مورد علاقه من در مورد Near Protocol ایده Guilds است.

AURORA چیست؟

AURORA چیست
AURORA چیست

Aurora پروتکل NEAR blockchain یک راه حل لایه 2 است.

هدف آن کمک به توسعه دهندگان در گسترش برنامه های خود بر روی یک پلت فرم سازگار با اتریوم با کاهش هزینه تراکنش برای مصرف کنندگان است.

به گفته NEAR، Aurora می تواند هزاران تراکنش را در ثانیه انجام دهد و زمان تایید بلوک کمتر از دو ثانیه دارد.

موتور شفق قطبی و پل شفق قطبی دو جزء تشکیل دهنده شفق قطبی هستند.

Aurora Engine یک ماشین مجازی اتریوم مبتنی بر پروتکل NEAR است، به این معنی که با اتریوم سازگار است و از تمام ابزارهای مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند.

این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بدون نیاز به بازنویسی DApp های موجود یا یادگیری ابزارهای توسعه جدید، به سرعت شروع به استفاده از NEAR کنند.

آنها همچنین می توانند از پل شفق قطبی برای اتصال قراردادهای هوشمند اتریوم و پروتکل NEAR و توکن های ERC-20 به شیوه ای یکپارچه استفاده کنند. در Aurora، کاربران همچنین می توانند هزینه های تراکنش را با ETH پرداخت کنند.

آیا Near Protocol آینده ای دارد؟

بر اساس پیش‌بینی قیمت ما، پروتکل NEAR یکی از ارزهای دیجیتال است که آینده امیدوارکننده‌ای دارد. اگر از موج کریپتو استفاده کند، پادشاهی دیجیتال را اداره خواهد کرد و به عنوان نوعی پرداخت، سلطنت طولانی مدتی خواهد داشت.

آیا Near Protocol برای سرمایه گذاری خوبی است؟

معمولاً این ایده خوبی است که ابتدا تکالیف خود را انجام دهید. اگر با دقت خرید یا فروش می کنید، ریسک حساب شده ای را با انجام تحقیقات خود انجام می دهید، نمودار قیمت را برای هرگونه تغییر قیمت مطالعه می کنید، و تجزیه و تحلیل فنی پروتکل را برای قیمت مورد انتظار در بازار ارزهای دیجیتال انجام می دهید، نیازی به دلشکستگی یا انتظارات بیش از حد نیست.

آیا نیر پروتکل یک کلاهبرداری است یا قانونی؟

با وجود همه بحث ها و اختلافات، پروتکل NEAR یک اکوسیستم بسیار پر جنب و جوش و فعال را نشان می دهد. شبکه NEAR یک پلتفرم قانونی است که از فرآیند اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می کند.

از کجا می توانم ارز دیجیتال NEAR Protocol بخرم؟

NEAR را می توان در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال مانند Binance خریداری کرد. پس از راه‌اندازی حساب تجاری خود در یکی از صرافی‌هایی که پروتکل NEAR معامله می‌کنند، باید پول نقد بیت‌کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) خود را از طریق یک سیستم کیف پول ارسال کنید.

 

چرا ارز Near Protocol در 2 سال بیش از 16 برابر بازده داد؟

اعتبار این امر به سرمایه گذارانی تعلق می گیرد که به دارایی اعتماد کرده اند. در عین حال، این واقعیت که پروتکل NEAR در صرافی آنلاین فهرست شده است، دلیل خوبی برای عملکرد خوب آن است. این امر باعث واکنش احساسی سرمایه گذاران می شود و سطح بالایی از انگیزه بازار را نشان می دهد.

در نتیجه، جای تعجب نیست که ارزش توکن دائما در حال افزایش است. با این حال، اگر به نمودار دو ماه گذشته نگاه کنیم، شاهد کاهش ارزش NEAR خواهیم بود.

آیا نیر پروتکل ارزش سرمایه گذاری در سال 2022 را دارد؟

نیر پروتکل
نیر پروتکل

طبق ارزیابی داده‌های اخیر مودی، تا پایان سال 2022، انتظارات برای استانداردهای بلاک چین با توجه به اپیدمی قبلی به شدت افزایش خواهد یافت.

پروتکل NEAR سومین پروتکل بزرگ از نظر اکوسیستمی است که آنها ساخته اند و انتظار می رود تا سال 2023 پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

با اتحادها و شرکای خود که در حال گسترش هستند، قیمت پروتکل NEAR بر اساس داده های تاریخی، الگوهای قیمت پیش بینی شده و پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال ما می تواند از مرز 10 دلار در سال جاری فراتر رود.

با ارزش بازار 3,644,339,981 دلار، قیمت فعلی پروتکل NEAR 5.19 دلار است. پروتکل NEAR در حال حاضر دارای مقدار 703,648,478 NEAR در گردش است.

پلتفرم‌هایی که می‌توانند هزینه‌های تراکنش کمتر و توان عملیاتی بالاتری را فراهم کنند، احتمالاً با بلوغ حوزه بلاک چین، نقش کلیدی در پذیرش گسترده خواهند داشت. توسعه دهندگانی که به دنبال ایجاد دستگاه های Defi کارآمدتر و برنامه های غیرمتمرکز هستند ممکن است به راه حل های مقیاس پذیری NEAR (DApps) علاقه مند باشند.

برای مقیاس‌بندی بیشتر بلاک چین و در نهایت کمک به توسعه‌دهندگان و کاربران نهایی، نقشه راه NEAR شامل پیشرفت‌های بیشتر به اشتراک گذاری و راه‌حل‌های زنجیره متقابل لایه ۲ است.

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا