ارز دیجیتال
موضوعات داغ

ارز دیجیتال YFinance سرمایه گذاری خوبی هست؟

آیا YFI سرمایه گذاری خوبی برای آینده است؟

ارز دیجیتال YFinance سرمایه گذاری خوبی هست؟

ارز دیجیتال YFinance سرمایه گذاری خوبی هست؟ را بررسی می کنیم.

بازار ارز دیجیتال در سال گذشته شاهد رشد استثنایی بوده است.

به خصوص، در ابتدای سال 2021 بسیاری از آلتکوین ها با سودهای کلان روند داشتند، یکی از این دارایی های برجسته Yield Finance است.

ارز دیجیتال YFI یکی از این توکن‌ های Defi است که در گذشته به بیت‌کوین کمک می‌کرد. در برخی مواقع قیمت کوین YFI از قیمت بیت کوین فراتر رفت و برای مدت طولانی روندی را طی کرد.

توسط Andre Cronje و تیمش ایجاد شد. پروژه Defi هیچ کوین از پیش استخراج شده، پیش فروش و سرمایه گذار ندارد.

مشتاق بودن. مالی سیستمی است که به سایر خدمات DeFi مانند Aavesome، Balancer Labs، Uniswap و بسیاری دیگر وابسته است.

اگر ماه آخر خوش بینی را باز می کند و گاوها را فرا می خواند. قیمت YFI می تواند تا پایان سال به حداکثر 5825.15 دلار برسد.

DeFi چیست؟

کلمه “DeFi” مخفف “مالی غیرمتمرکز” است و به یک سیستم مالی غیرمتمرکز اشاره دارد. تامین مالی غیرمتمرکز به معنای حذف واسطه هایی مانند بانک ها، سازمان ها و مجالس قانون گذاری از سیستم مالی بین المللی است.

DeFi چیست؟
DeFi چیست؟

قسمت های مختلف پلتفرم یرن فاینانس توسط افراد مختلف کنترل می شود و انتخاب و اجرای تصمیمات مربوط به هر قسمت بر اساس پروتکل توکن حاکمیت و توکن بومی این پلتفرم یعنی YFI مدیریت می شود.

کسب درآمد ازسیستم وام دهی خودکار Yearn Defi

هدف اصلی این محصول افزایش حداکثر کارایی فرآیند وام دهی از طریق انتقال خودکار سرمایه در پلتفرم های AAVE، DYDX و Compound می باشد.

به زبان ساده، این مجموعه ای از پلتفرم های وام دهی است که در آن کاربران می توانند اطمینان حاصل کنند که در هر شرایطی با سرمایه گذاری سرمایه خود در فرآیند وام دهی در این پلتفرم ها، بیشترین سود را به دست می آورند.

Yearn Finance چگونه کار می کند؟

پلتفرم Yearn.Finance برخلاف برخی از پروژه های بزرگ در صنعت مالی غیرمتمرکز چندان پیچیده نیست.

اما در عین حال، آنها مستندات کافی در مورد نحوه عملکرد این پلتفرم منتشر نکرده اند که باعث می شود توضیحات دقیق کمی اشتباه باشد.

ارز دیجیتال Yearn Finance
ارز دیجیتال Yearn Finance

به بیان ساده این پلتفرم با انتقال خودکار وجوه بین پلتفرم‌های DYDX، Compound و AAVE به دنبال به حداکثر رساندن مزایای فرآیند وام برای کاربران خود است.

هنگامی که یک StableCoin در پلتفرم Yearn Finance سرمایه گذاری می شود، یک Y به عنوان پیشوند قبل از نام StableCoin قرار می گیرد.

بنابراین، اگر توکن USDC واریز شود، نام آن به yUSDC تغییر می کند و به آن توکن بازدهی بهینه می گویند.

بررسی نقشه راه Yearn Finance

با توجه به اینکه این پلتفرم به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و نقشه راه رسمی آن در اسناد رسمی منتشر نشده است.

برای پیگیری آخرین اخبار مربوط به آن، باید صفحه رسمی بنیانگذار آن، آندره کرونه را در پلتفرم Medium دنبال کنید.

نقشه راه Yearn Finance
نقشه راه Yearn Finance

پس از به روز رسانی اولین نسخه یعنی Yearn.Finance V1 تیم توسعه و موسس این پلتفرم تصمیم به تغییر ساختار حاکمیتی این پلتفرم گرفتند.

سایر تغییرات این پلتفرم در نسخه دوم آن، Yearn.Finance V2 شامل افزودن استراتژی‌ های گیمیفیکیشن و دارایی‌ های بیشتر برای تشویق سرمایه‌گذاران دیگر است.

به زبان ساده، با توجه به استفاده از مکانیزم توکن حاکمیتی در پلتفرم Yearn.Finance تمامی دارندگان این توکن حاکمیتی می توانند

پیشنهادات خود را برای تغییرات و به روز رسانی ارائه دهند و در صورت موافقت کاربران رای دهنده، به روز رسانی وارد فاز اجرا می شود.

بنیان‌گذار پلتفرم Yearn.Finance در مصاحبه‌ای گفت که به‌روزرسانی‌ها واقعاً سریع هستند و در کمتر از چند هفته، به‌روزرسانی و ارتقا را روی پلتفرم اجرا می‌کنند.

آینده ارز دیجیتال Yearn Finance

پیش‌ بینی قیمت yearn finance ژانویه 2023 : قیمت yearn.finance برای 1 ژانویه 2023 طبق تحلیل ما باید بین 16855.40 تا 19392.77 دلار باشد و میانگین قیمت YFI باید حدود 18124.09 دلار باشد.

پیشبینی قیمت yearn.finance سپتامبر 2023 : قیمت yearn finance برای سپتامبر 2023 طبق تحلیل ما باید بین 10549.68 دلار تا 12137.81 دلار باشد و میانگین قیمت YFI باید حدود 11343.75 دلار باشد.

پیش‌ بینی قیمت yearn finance اکتبر 2023 : قیمت yearn.finance برای اکتبر 2023 طبق تحلیل ما باید بین 10744.49 تا 12361.94 دلار باشد و میانگین قیمت YFI باید حدود 11553.22 دلار باشد.

پیشبینی قیمت yearn.finance 2024 : قیمت yearn.finance برای سال 2024 طبق تحلیل ما باید بین 9745.31 تا 14617.96 دلار باشد و میانگین قیمت YFI باید حدود 12181.64 دلار باشد.

قیمت yearn.finance در سال 2025 : قیمت yearn.finance برای سال 2025 طبق تحلیل ما باید بین 12279.09 تا 18418.63 دلار باشد و میانگین قیمت YFI باید حدود 15348.86 دلار باشد.

ارز دیجیتال یرن فاینانس را از کجا بخریم؟

همانطور که خواندید توکن‌ های YFI تحت بلاک چین اتریوم قابل انتقال هستند و همچنین به دلیل محبوبیت بالای این پلتفرم در بین سرمایه‌گذاران، می‌توان توکن‌ها

ارز دیجیتال YFI را در صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز زیر خرید و فروش کرد.

صرافی آنلاین MEXC

صرافی ارز دیجیتال Coinex

یونی سواپ

دی وای دی ایکس

همچنین، می‌توانید برای مشاهده آخرین به‌روزرسانی‌های صرافی‌هایی که از این معامله و بررسی توکن پشتیبانی می‌کنند، از نمایه ارزهای دیجیتال Yearn Finance در CoinMarketCap.com دیدن کنید.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال YFI

()
Rank:
0.00000000000000 $
Price (BTC)
Ƀ
Marketcap
0.00 $
Volume
0.00 $
24h Change
0%
Total Supply
0.00

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا