پولکادات Polkadot (DOT)

پولکادات Polkadot (DOT)

polkadot-new
Polkadot (DOT)
Rank: 12
7.22 $
Price (BTC)
Ƀ0.00016437
Marketcap
9,062,247,923 $
Volume
346,241,167 $
24h Change
1.56%
Total Supply
0 DOT

هنگامی که توسعه اولیه Polkadot و طرح اثبات مفهوم (PoC) بیش از 4 سال پیش ظاهر شد این پروژه هنوز در رادار علاقه مندان به رمزنگاری و سرمایه گذاران نهادی قرار داشت ، اما از آن زمان به بعد ثابت شده است که باید مراقب آن باشید.

در واقع ، از سال 2016 به بعد ، Polkadot یک اکوسیستم فوق العاده معتبر از توسعه دهندگان درجه یک ، معماران و رهبران پروژه ایجاد کرده است ، نقشه راه پیچیده ای را برای آینده طراحی کرده است و رشد نمایی را تجربه کرده است ، که به آن اجازه می دهد در 10 ارزشمندترین ارزهای رمزنگاری شده ، جایگاه خود را تضمین کند. در سال 2021

Polkadot به وضوح بازارهای رمزنگاری را طوفان کرده است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت آن به زودی نشان نمی دهد. در واقع ، حرکت Polkadot به احتمال زیاد با نزدیک شدن پروژه به بخش نهایی نقشه راه خود با Rollout of Parachains ، Rococo Testnet و ارتقاء قریب الوقوع سیستم انتقال پیام متقابل زنجیره ای (XCMP) ادامه می یابد.

برای توصیف Polkadot از همه نوع کلمات و عبارات استفاده شده است ، از جمله برچسب تمام شده یک ارز رمزنگاری شده “قاتل اتریوم”. در حالی که بنیانگذار آن اصرار دارد که Polkadot رقیب اتریوم نیست ، نگاهی دقیق به Polkadot نشان می دهد که این نه تنها رقیب جدی اتریوم نیست بلکه یک ارز رمزنگاری شده است که ممکن است دنیای ارزهای رمزنگاری شده را برای همیشه تغییر دهد.

عرضه اولیه پولکادات

عرضه اولیه کوین ارز رمزپایه DOT ​​Polkadot چیزی است که هنوز در حافظه بسیاری از کهنه سربازان در حوزه ارزهای رمزنگاری شده و مطمئناً برای تیم Polkadot به وضوح زنده است. DOT ICO در اکتبر 2017 برگزار شد و بیش از 145 میلیون دلار در اتریوم جمع آوری کرد.

نیمی از عرضه اولیه 10 میلیون DOT در دو نوبت به سرمایه گذاران دولتی و خصوصی (به ترتیب 2.25 میلیون و 2.75 میلیون) فروخته شد. قیمت هر توکن DOT برای این دورهای مالی 28.80 دلار آمریکا بود.

منبع

پولکادات Polkadot (DOT)

دکمه بازگشت به بالا