تحلیل ارزدیجیتال
موضوعات داغ

ارز Hedera HBAR در حال یک حرکت گاوی بی سابقه

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال Hedera HBAR

ارز Hedera HBAR در حال یک حرکت گاوی بی سابقه

ارز Hedera HBAR در حال یک حرکت گاوی بی سابقه را تحلیل می کنیم.

ارز دیجیتال Hedera HBAR به نظر می‌رسید که پس از فرورفتن در قلمرو فروش بیش از حد، در هفته اول ماه مه برای بهبود صعودی آماده شده است. این قبل از آن بود که بازار به طور غیرمنتظره ای رو به وخامت بگذارد و منجر به نزولی بیشتر شود، اما بار دیگر صعودی به نظر می رسد.

hedera
Hedera (HBAR)
Rank: 34
0.065058 $
Price (BTC)
Ƀ0.00000156
Marketcap
2.18 B $
Volume
114.34 M $
24h Change
2.87%
Total Supply
50.00 B HBAR

HBAR در هفت روز گذشته تقریباً 42٪ تخفیف دریافت کرد زیرا بازار کریپتو یکی از بدترین سقوط های خود را در تاریخ اخیر تجربه کرد. این ارز دیجیتال از بالاترین حد هفتگی 0.155 دلار به آخرین پایین ترین سطح خود در 0.073 دلار سقوط کرد.

تحلیل تکنیکال Hedera HBAR

از آن زمان، پس از جهش از خط روند نزولی بلندمدت خود، به 0.1028 دلار در زمان نگارش این مقاله بهبود یافت. این توکن در 24 ساعت گذشته 31.84 درصد افزایش داشته است.

تحلیل ارز Hedera HBAR
تحلیل ارز Hedera HBAR

بازگشت به عقب ممکن است نشانه‌ای از این باشد که گاوهای HBAR بالاخره برای برخی اقدامات و سیگنال ارز دیجیتال اچ بار آماده هستند. همانطور که RSI اشاره می کند، این چشم انداز بیشتر توسط قیمت فوق العاده فروش HBAR پشتیبانی می شود. در زمان پرس، RSI در نقطه 31 قرار گرفت. از سوی دیگر، جریان پول برای انباشت آماده به نظر می رسید.

ADX HBAR در 12 می در 57.14 بود که نشان دهنده روند قوی بود، اما –DI در چند روز گذشته عملکرد جانبی را ثبت کرد. این ممکن است نشانه ای از فرسودگی روند نزولی با توجه به فروش سنگین HBAR باشد.

فعالیت زنجیره ای HBAR نیز ممکن است مطابق با انتظارات بهبود صعودی باشد. به عنوان مثال، مجموع عرضه نهنگ‌ها در 24 ساعت گذشته افزایش قابل‌توجهی را در ذخایر نهنگ ثبت کرده است.

نرخ سرمایه گذاری صرافی FTX در همان دوره به بهبود سریعی دست یافت. این پس از آن بود که قبلاً به پایین ترین سطح ماهانه خود رسیده بود.

تگهداری یا فروش Hedera HBAR

بازیابی علاقه به بازار مشتقات ممکن است منعکس کننده فعالیت در بازار نقدی باشد. همچنین با افزایش عرضه در اختیار نهنگ‌ها هماهنگ است و به شکل‌گیری این دیدگاه کمک می‌کند که برای بازگشت صعودی آماده است. با این حال، آخرین رویدادهای بازار نشان داده است که همیشه خطر سقوط بیشتر وجود دارد.

اگر HBAR نتواند حجم خرید کافی را تضمین کند، همچنان می‌تواند عملکرد نزولی خود را افزایش دهد. چنین نتیجه ای ممکن است در صورت غالب شدن احساسات فعلی رخ دهد. بازار به شدت همبسته است و این بدان معناست که آلتکوین هایی مانند HBAR به تقلید از عملکرد قیمت بیت کوین ادامه خواهند داد. به عبارت دیگر، بهبود HBAR به شدت به این بستگی دارد که آیا بیت‌کوین جای خود را به گاوها خواهد داد یا خیر.

سلب مسئولیت: اطلاعات یافت شده در اُرجیست از نویسندگان نقل شده است. این نظرات را در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نشان نمی دهد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده با مسئولیت خود استفاده کنید.

ارز Hedera HBAR در حال یک حرکت گاوی بی سابقه

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا