اخبار و آموزش
موضوعات داغ

اولین ازدواج در متاورس دبی

نگاهی به اولین ازدواج متاورس دبی

اولین ازدواج در متاورس دبی

اولین ازدواج در متاورس دبی را بررسی می کنیم.

فلوریان و لیز برنامه ریزان عروسی در مراسمی که به نظر می رسد اولین عروسی مجازی در دبی باشد به متاورس راه یافتند.

Florian Ughetto و Liz Nunez که یک شرکت برنامه ریزی عروسی را در دبی، امارات متحده عربی اداره می کنند، یک زوج دوست داشتنی را تشکیل می دهند. فلوریان فرانسوی است و نونز پاراگوئه ای است و به دلیل مشکلات قانونی برای ثبت ازدواجشان در دبی، آنها در سال 2019 در گرجستان به طور رسمی ازدواج کردند که یکی از کاستی های آن این بود که خانواده های طرفین نتوانستند شاهد باشند. رویداد.

اولین ازدواج متاورس دبی

در 19 می، آنها یک بار دیگر برای جشن ازدواج و ثبت ازدواج در متاورس اولین ازدواج در متاورس دبی و سومین ازدواج تا کنون، به ثبت رسیدند. بر اساس گزارش های رسانه های مختلف، سه رویداد برای نشان دادن این وصلت برگزار شد: ازدواج حضوری در باغ دوست این زوج در جامعه اسپرینگز، ازدواج متواتر با 20 مهمان از 10 کشور در دسنترالند و یک رویداد زوم برای کسانی که کار Decentraland را نمی فهمد.

اوگتو گفت: “خانواده های ما ناراحت بودند که نتوانستند به عروسی در سال 2019 برسند. اکنون که فناوری را برای گردهمایی آنها آماده کرده بودیم، تصمیم گرفتیم آن را بررسی کنیم.”

تدارکات و تمرین عروسی در متاورس

برای رویداد متاورس اداره مرکز تجارت جهانی دبی (DWTCA)، که به عنوان یک تنظیم کننده و همچنین یک منطقه جامع برای دارایی های مجازی و فعالیت های ارزدیجیتال در کنار یک Metaincubator تعیین شده است، تدارکات فنی را ارائه کرد.

همانطور که در The Springs در راهرو قدم می زدیم، آواتارهای ما در متاورس نیز همینطور… ما از قبل تمرین کرده بودیم و مهمانان خود را در مورد نحوه ورود و تعامل در متاورس آموزش داده بودیم، و همچنین چند مسابقه عروسی داشتیم که به آن ملحق شدند. آخرین لحظه اوگتو اضافه کرد، اما همه چیز در سرگرمی خوبی بود.

لباس و حلقه به عنوان NFT

ازدواج متاورسی فلوریان و لیز شامل لباس‌ها و حلقه‌هایی است که از OpenSea به قیمت 100 دلار خریداری شده‌اند و یک پذیرایی مجازی. گزارش خلیج تایمز می‌گوید زمانی که لیز، عروس، سعی کرد وارد سالن شود، ظرفیت آن از قبل پر شده بود و فلوریان مجبور شد از مهمانان درخواست کند تا لیز را با خروج یکی از آنها از سالن درخواست کند. یک لحظه ازدواج کمی غیر معمول اما مطمئناً خنده دار!

حلقه‌ها و لباس‌ها به‌عنوان NFT در اختیار زوج می‌ماند و قول ازدواج آنها به عنوان یک قرارداد هوشمند تغییر ناپذیر می‌شود.

طی چند سال آینده، ادغام هر دو [جهان]، مجازی و واقعی به یک امر عادی تبدیل خواهد شد… مردم می توانند در واقعیتی مختلط با عزیزان خود ارتباط برقرار کنند که در آن فاصله دیگر نگران کننده نیست. خلق خاطرات فراموش نشدنی در دنیای مجازی امکان پذیر است. لیز گفت عروسی ما این را به ما نشان داد.

اولین ازدواج در متاورس دبی

در اوایل ماه جاری، سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) که با DWTCA مرتبط است، یک قطعه زمین در متاورس The Sandbox خریداری کرد تا دفاتر مجازی خود را باز کند. پذیرش بیت کوین توسط مشاغل در دبی نیز به طور پیوسته در حال رشد است و املاک و مستغلات Damac داماک آخرین شرکتی است که بیت کوین و اتریوم را پذیرفته است.

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا