اخبار و آموزش
موضوعات داغ

اولین کنفرانس توسعه دهندگان Fantom FTM

علت رشد بیش از 100% ارز فانتوم

اولین کنفرانس توسعه دهندگان Fantom FTM

اولین کنفرانس توسعه دهندگان Fantom FTM را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم.

FTM یا ارز دیجیتال فانتوم با آغاز اولین کنفرانس توسعه دهندگان خود توسط بنیاد Fantom به بالاترین حد خود رسید.

طبق گفته تیم Fantom که در روز 27 اکتبر اولین کنفرانس توسعه دهندگان خود را در معتبرترین مکان امارات متحده عربی، کاخ امارات، آغاز کرد

آینده به سرعت نزدیک می شود، درست زمانی که قیمت FTM به رکورد جدید 3.47 دلار افزایش یافت.

ما این پیش بینی قیمت را در مطلب پیش بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم Fantom کرده بودیم

برای دیدن این مطلب کلیک کنید

در ادامه راه‌اندازی برنامه تشویقی 370 میلیونی FTM در 30 اوت که برای کمک به رشد اکوسیستم فانتوم با همسو کردن انگیزه‌ها بین کاربران، سازندگان و شبکه طراحی شده ، کنفرانس توسعه‌دهندگان Fantom فاز بعدی را نشان می‌دهد.

طرح کلی بنیاد فانتوم برای کمک به گسترش فانتوم به یکی از پذیرفته‌شده‌ترین شبکه‌های بلاک چین در اکوسیستم هست .

با مجموعه ای از سخنرانان که “میانبر” را برای آینده بلاک چین ارائه می دهند که به سرعت در حال نزدیک شدن هست، در این کنفرانس کارشناسانی از دانشگاه ها، معماری نرم افزار، بخش های دولتی و توسعه بلاک چین حضور دارند تا در مورد آخرین تحقیقات و پیشرفت های این بخش در ارتباط با آن بحث کنند.

برخی از نام‌های معروفی که در این رویداد سخنرانی خواهند کرد عبارتند از: آندره کرونژ، خالق yearn.finance، هری یه از گروه کوانتوم فین‌تک، راجر ور از bitcoin.com و مایکل کونگ، مدیر عامل بنیاد فانتوم.

این رویداد 4 روزه دارای یک دستور کار مملو از کارگاه‌های آموزشی، رویدادهای شبکه، آموزش و ارائه‌هایی از همکاران برجسته فانتوم است که در مورد طیف گسترده‌ای از موضوعات از جمله DeFi، زیرساخت ابری، هوش مصنوعی، معماری بلاک چین، NFT و بازی بحث خواهند کرد.

هدف این کنفرانس ساده است: «تجهیز» شرکت‌کنندگان به «کارگاه‌های انقلابی و ارائه‌هایی که آنها را به دانش و اعتماد به نفس مجهز می‌کند تا آنها را برای ایجاد یک میراث فناوری جدید آماده کند».

کنفرانس توسعه دهندگان Fantom از دوشنبه، 25 اکتبر تا جمعه، 29 اکتبر برگزار شد و با حضور 250 ارائه دهنده از سراسر صنعت و سراسر جهان، جدیدترین و مرتبط ترین پیشرفت ها در صنعت بلاک چین را ارائه می دهند.

جزئیات مربوط به کنفرانس و ترکیب سخنرانان را می توانید در fantomdc.com/agenda مشاهده کنید.

 

برای خرید ارز فانتوم کلیک کنید

 

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا