اخبار و آموزش
موضوعات داغ

ایجاد فضایی امن در بلاک چین با Smartlink

خدمات و پرداخت‌های سپرده غیرمتمرکز با اسمارت لینک

ایجاد فضایی امن در بلاک چین با Smartlink

ایجاد فضایی امن در بلاک چین با Smartlink را بررسی می کنیم.

تقاضای نوظهور برای دارایی های دیجیتال در صنعت مالی با رونق فناوری بلاک چین

همچنان در حال افزایش است. این فناوری با راه اندازی برنامه های بلاک چین در سطح سازمانی به نسخه پایدارتر تبدیل شده است.

با این حال، هنوز چالش‌های فعلی برای شبکه‌های بلاک چین وجود دارد. اسمارت‌لینک یکی از پروژه‌های بلاک چین است که هدف آن امن‌تر کردن صنعت بلاک‌چین است.

Smartlink برای حل یکی از بزرگترین چالش‌ها در فضای دیجیتال با راه‌اندازی خدمات سپرده غیرمتمرکز و پردازش پرداخت‌ها بر اساس قراردادهای هوشمند درجه یک سازمانی به نام Need to Trust طراحی شده است.

هدف آن کمک به امنیت شبکه بلاک چین است و به خریداران و فروشندگان کمک می کند تا به یکدیگر اعتماد کنند.

Smartlink چیست؟

راه حل اصلی Smartlink یک سپردن کاربر محور برای ایمن سازی تراکنش های آنلاین و رو در رو است و در عین حال فهرستی از گزینه های رو به رشد پذیرش پرداخت را از طریق ارزهای پیچیده یکپارچه ارائه می دهد.

روش آن، Trust-As-A-Service، برای ایجاد انگیزه در تعهد و کاهش کسری اعتماد در معاملات تجاری راه اندازی شد.

مشابه تراکنش‌های معمول مشتری به مشتری، صرافی‌ها با چالش‌های عمده‌ای در تدابیر امنیتی، تقلب، اطمینان و حفاظت مواجه هستند.

Smartlink در حال ارائه یک سیستم سپرده غیرمتمرکز بر پایه Tezos است که بر روی عملکردهای وب 3.0 برای نسل بعدی پردازش پرداخت ها تمرکز دارد.

اکوسیستمی از خدمات ارائه شده توسط Smartlink می تواند به معامله گران کمک کند تا نیاز به اعتماد را در طول یک معامله تجاری از بین ببرند.

به منظور دستیابی به این هدف، Smartlink مجموعه ای از خدمات غیرمتمرکز را که بر روی بلاک چین Tezos ساخته شده است، توسعه داده است.

Smartlink چه چیزی را ارائه می دهد؟

بازار مالی جهانی با موج اقتصاد دیجیتال به شدت در حال تغییر است. فن آوری های مدرن در حال تغییر نحوه اجرای تجارت در صنایع مختلف هستند.

همه گیر کووید-19 باعث توسعه صنعت تجارت الکترونیک فرامرزی و همچنین صنعت تجارت الکترونیک جهانی شده است زیرا تعداد خریداران آنلاین و کار از راه دور به سرعت افزایش یافته است.

از سوی دیگر، افزایش جرایم اقتصادی در سراسر جهان را به چالشی در اکوسیستم پرداخت فعلی تبدیل کرده است.

اتریوم یکی از محبوب ترین شبکه های بلاک چین است که برای توسعه dapp ها استفاده می شود زیرا فناوری بلاک چین در صنایع مختلف مستقر شده است.

با این حال، افزایش هزینه های گاز یکی از بزرگترین معایب محصولات جدید ساخته شده بر روی اتریوم است. این یک چالش برای تراکنش های کم ارزش در شبکه اتریوم است.

اسمارت لینک بر روی بلاک چین تزوس، یکی از بهترین بلاک چین ها در فضا ساخته شده است. همچنین یک زیرساخت جدید خوب برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های کاربردی است.

Tezos با ایمنی و صحت کد مورد نیاز برای دارایی ها طراحی شده است. معماری مدولار بلاک چین و مکانیسم ارتقای آن می تواند به اجرای روان فناوری جدید کمک کند.

بلاک چین ارتقا یافته است و به شبکه اجازه می دهد 3000 برابر ارزان تر از اتریوم باشد در حالی که هزینه های ذخیره سازی کاهش می یابد و عملکرد کلی اجرای قراردادهای هوشمند ارائه می شود.

ویژگی های Smartlink

برخی از ویژگی های مهم اسمارت لینک را می توان به صورت زیر معرفی کرد

ادغام API

API راه حل پردازش پرداخت های هوشمند می تواند تراکنش هایی بین دو یا چند طرف ایجاد کند و پیشنهادات ایجاد کند.

توسعه دهندگان همچنین می توانند جزئیات به روز تراکنش و سایر عملکردهای کلیدی را بررسی کنند که به آنها کمک می کند تا پرداخت های امانی و پشتیبانی چند ارز دیجیتال را به یک وب سایت، برنامه یا بازار بیاورند.

قراردادهای هوشمند درجه سازمانی

هدف Smartlink ارائه تراکنش های بالا با اطمینان از سطح امنیت در قراردادهای هوشمند است. قراردادهای هوشمند امانی Smartlink بر روی پلت فرم SmartPy ارائه شده توسط Tezos انجام می شود.

تزوس تأیید رسمی قراردادهای هوشمند خود را ارائه می دهد به این معنی که این قراردادهای هوشمند باید با مقادیر ریاضی کد برنامه ریزی شده تأیید شو

توکن Smartlink

SMAK توکن مورد استفاده در پلتفرم Smartlink است که طبق استاندارد TZIP-7 ساخته شده است، از جمله یک دفتر کل که موجودی توکن ها را شناسایی می کند، یک رابط برای تعامل با قراردادهای خارجی یا حساب ها برای کاربران برای انتقال موجودی خود.

خرید کوین Smak
خرید کوین Smak

کاربران می‌توانند با استفاده از توکن با معافیت از هزینه در میان سایر ویژگی‌ها مانند پاداش‌های امانی، همچنین مشارکت در حاکمیت پلتفرم، از مزایایی برخوردار شوند.

SMAK همچنین یک توکن حاکمیتی است که به معنای نگه داشتن توکن است که به کاربران اجازه می‌دهد در مورد تصمیمات پلتفرم مهم رای دهند.

علاوه بر این، هر تراکنش در Tezos مستلزم پرداخت هزینه های گاز در نماد اصلی Tezos، Tez است.

در این مورد، Smartlink از TZIP برای اجرای تراکنش‌ها در Tezos استفاده می‌کند، کاربران می‌توانند بدون نیاز به نگه داشتن توکن‌ها، پرداخت‌ها را در SMAK، استیبل کوین‌ها یا سایر توکن‌های پشتیبانی شده انجام دهند.

Smartlink دارای دو نوع قرارداد است: قرارداد “جوایز سپرده” و قرارداد “Staking” به دلیل BIG_MAP آنها. با آدرس ها، مقادیر مرتبط و سایر عملکردهای اضافی روی داده ها متفاوت است.

این قراردادها پس از فروش عمومی معرفی خواهند شد. همچنین، قرارداد سهام می تواند به قرارداد سپرده کمک کند تا از BIG_MAP مبادلات بسته در تعیین آخرین تراکنش ها برای اعمال پاداش های انباشته استفاده کند.

قراردادهای هوشمند نقش مهمی در دنیای DeFi دارند و Smartlink با تبدیل آنها به بخشی جدایی ناپذیر از پلتفرم خود، خود را برای رشد قوی آماده کرده است.

چه کسی باید از Smartlink استفاده کند؟

Smartlink برای ایجاد اکوسیستمی برای تراکنش‌های ایمن و ایمن همراه با پتانسیل DeFi طراحی شده است که دارای یک ماژول قرارداد هوشمند سپرده، یک بازار غیرمتمرکز، یک لانچ‌پد باز و کشاورزی بازدهی است که در Tezos ساخته شده است.

Smartlink در سه بخش از جمله خدمات امانی، بازار و جذب سرمایه فعالیت می کند.

برای بخش خدمات امانی، Smartlink پارادایم‌های جدیدی را معرفی می‌کند که هزینه‌های پردازش برای خدمات امانی را از 0% به 1% کاهش می‌دهد تا خدمات سپرده سنتی. برای تراکنش های انجام شده با استفاده از SMAK 0% کارمزد وجود دارد.

این پلتفرم تسویه پرداخت را در کمتر از 1 ساعت ارائه می دهد، که باید سریعتر از فرآیندهای پرداخت استاندارد 3-10 روزه در سایر خدمات سپرده گذاری باشد.

علاوه بر این، یک ویژگی API برای پرداخت های رمزنگاری وجود دارد که می تواند در وب سایت ها، برنامه ها و بازارهای تجارت الکترونیک ادغام شود.

Smartlink همچنین روش جدیدی را برای کاربران در تجارت محصولات و خدماتی که هنوز در سطح فنی و مقیاس پذیری بالایی ظاهر نشده اند به ارمغان می آورد و به کاربران بازار اجازه می دهد تا به راحتی کیف پول های سازگار را برای پرداخت های سریع ادغام کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، Smartlink علاوه بر SMAK، بسیاری از روش‌های پرداخت رمزنگاری را ارائه می‌کند و ویژگی‌های اضافی از جمله escrow، خدمات حل اختلاف غیرمتمرکز، سیستم حاکمیت، برنامه پاداش را ارائه می‌دهد.

اسمارت لینک بلاک چین
اسمارت لینک بلاک چین

این پلتفرم نه تنها کمیسیون استاندارد 10 تا 20 درصدی را در پلتفرم‌های محبوب حذف نمی‌کند، بلکه به کاربران امکان دسترسی به عملکردهای پیشرفته وب 3.0 را نیز می‌دهد.

ماژول Smartlink از قراردادهای هوشمند سپرده گذاری برای جمع آوری سرمایه در ارزهای دیجیتال استفاده می کند. این پلتفرم انعطاف بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا شرایطی را به قرارداد اضافه کنند و آن را به دلخواه شخصی سازی کنند.

سخن پایانی درباره Smartlink

با بهره گیری از بلاک چین Tazos، پروژه Smartlink قطعا پیشرو در اکوسیستم Tezos برای ارائه یک تجربه کاربری جدید به بازار جهانی است.

کاربران با هر اندازه ای می توانند بلاک چین را متناسب با نیازهای خود با Smartlink مقیاس کنند.

اگر می‌خواهید درباره Smartlink اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید از وب‌سایت آن با کلیک روی اینجا دیدن کنید!

ایجاد فضایی امن در بلاک چین با Smartlink

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا