اخبار و آموزش
موضوعات داغ

ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه خواهم داد

ایلان ماسک: با وجود شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری به حمایت از Dogecoin ادامه خواهم داد

ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه خواهم داد

ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه خواهم داد را بررسی می کنیم.

The Doge Father ایلان ماسک پدرخوانده دوج کوین می‌گوید علیرغم 258 میلیارد دلار شکایت دسته جمعی علیه او و شرکت‌هایش، به حمایت از Dogecoin ادامه خواهد داد.

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان و خودخوانده پدر دوج، حمایت تزلزل ناپذیر خود را از ارز دیجیتال پیشرو میم کوین دوج کوین اعلام کرده است.

ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه می دهد

مدیرعامل تسلا اوایل امروز در توییتر نوشت: “من به حمایت از دوج کوین ادامه خواهم داد.” او همچنین در پاسخ به یکی از کاربران فاش کرد که همچنان در حال خرید میم کوین است.

طبق معمول، دوج کوین به توییت میلیاردر واکنش نشان داد و با وجود بازار نزولی، قیمت 11 درصد از 0.052 دلار به 0.058 دلار افزایش یافت.

اظهارات ماسک مبنی بر ادامه حمایت خود از دوج کوین چند روز پس از آن صورت می گیرد که یک سرمایه گذار آمریکایی شکایتی 258 میلیارد دلاری علیه او و دو شرکتش، تسلا و اسپیس ایکس، به اتهام تبلیغ DOGE و دستکاری قیمت ارز دیجیتال ارائه کرد.

همانطور که گزارش شد، شاکی، کیت جانسون، دوج کوین را به عنوان یک “طرح هرمی رمزنگاری” توصیف کرد و مدعی شد که ماسک و شرکت هایش عمدا آن را به عنوان یک سرمایه گذاری قانونی تبلیغ می کنند.

شاکی استدلال کرد که حمایت میلیاردر از دوج کوین باعث شد بسیاری از مردم روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند، که در حال حاضر بیش از 90 درصد از بالاترین قیمت خود در سال 2021 یعنی 0.73 دلار کاهش یافته است.

جانسون به دنبال غرامت 86 میلیارد دلاری از میلیاردر و 172 میلیارد دلار برای ضررهای ناشی از معاملات DOGE از سال 2019 است. او همچنین از ماسک می‌خواهد که از تبلیغ یا تایید این ارز دیجیتال خودداری کند.

ایلان ماسک Dogecoin Rulz

اگرچه ایلان ماسک تا سال 2021 به طور کامل در فضای رمزنگاری فعال نبود، اولین توییت او در مورد دوج کوین در آوریل 2019 بود، زمانی که یک میم سگ را با عنوان “Dogecoin rulz” به اشتراک گذاشت.

در سال 2021، مدیرعامل تسلا به یکی از بزرگ‌ترین تأثیرگذاران ارزهای دیجیتال تبدیل شد. از آن زمان، وقتی میلیاردر صحبت می‌کند، سرمایه‌گذاران کریپتو گوش می‌کنند و بسته به خوش‌افزایی توییت‌های او، قیمت‌ها بالا می‌روند یا سقوط می‌کنند.

به عنوان مثال، زمانی که ماسک در ژانویه 2021 بیت کوین را به بیوگرافی توییتر خود اضافه کرد، ارز دیجیتال پیشرو 15 درصد افزایش یافت. به طور مشابه، وقتی او اعلام کرد که تسلا به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی در ماه مه همان سال، پرداخت‌های بیت کوین را متوقف می‌کند، میلیون‌ها نفر از بازار کریپتو حذف شدند.

ایلان ماسک پس از شکایت از تأثیرات زیست محیطی بیت کوین به یکی از حامیان پرشور دوج کوین تبدیل شد. او شروع به توئیت کردن در مورد میم کوین کرد و قیمت ها نیز بر این اساس واکنش نشان می دهند. ماه گذشته، این میلیاردر اعلام کرد که کاربران می توانند با استفاده از DOGE با SpaceX، کالاهای تسلا را خریداری کنند تا به زودی دنبال شود. دوج کوین دقایقی پس از اعلام 15 درصد افزایش یافت.

ایلان ماسک به حمایت از دوج کوین ادامه خواهم داد

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا