بازی و سرگرمیمتاورس
موضوعات داغ

بازی الین ورلدز Alien Worlds

آموزش و کسب درآمد بازی بلاکچینی الین ورلدز Alien Worlds

بازی الین ورلدز Alien Worlds

The Alien Worlds به دومین بازی محبوب بلاک چین تبدیل شده است. اما چه چیزی منجر به افزایش محبوبیت این بازی شده است ؟

بازی های بلاک چین روز به روز از محبوبیت و استقبال بیشتری بهره مند می شوند. امروزه، بیشتر بازی‌های مبتنی بر بلاک چین از توکن‌های غیرقابل تعویض برای پاداش دادن به بازیکنان استفاده می‌کنند و پس از آن، کاربران می توانند NFT ها را در بازار ارز دیجیتال به صورت نقدی بفروشند.

کارشناسان این گونه بازی بلاکچینی را راهی برای کسب درآمد می نامند، که به بازیکنان کمک می کند در حین انجام بازی های مورد علاقه خود،  کسب درآمد با بازی را به صورت درآمد ارزی و دلاری کسب کنند.

 معرفی بازی الین ورلدز Alien Worlds

بازی Alien Worlds یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی ، کسب درآمد ارزی با بازی در فضای ارزدیجیتال است که با وعده دادن جوایز هیجان‌انگیز برای برندگان  این موفقیت را به دست آورده است. مانند سایر بازی های بلاک چین، برای شرکت در این بازی  باید NFT های خاصی داشته باشید.

در این مقاله، ما به دنبال یادگیری همه چیز در مورد  بازی دنیای بیگانه  Alien Worlds خواهیم بود ، پس با ارجیست همراه باشید .

Alien Worlds یک  بازی متاورس مبتنی بر بلاک چین است که به شدت از NFT ها (توکن های غیرقابل تعویض) استفاده می کند، که در سال 2020 توسط یک شرکت آلمانی Dacoco GmbH ایجاد شد که قبلاً بسیاری از پروژه های موفق دیگر را منتشر کرده بود.

دنیای بیگانه توسط توکنی به نام Trilium (TLM) پشتیبانی می‌شود که نه تنها یک ارز درون بازی است، بلکه یک دارایی ابزار پیشرفته با قابلیت‌های DeFi گسترده است. به همین دلیل، بسیاری از کارشناسان NFT فکر می کنند که TLM سرمایه گذاری خوبی است.

بازی دنیای بیگانه Alien Worlds یک بازی P2E (بازی برای کسب درآمد در بلاک چین WAX) است در این بازی در سیارات مختلف به دنبال ثروت بگردید و برای ارزش واقعی ارز دیجیتال TLM تریلیوم Trillium استخراج کنید! کاربران می توانند صنایع دستی فضایی را از دیگران اجاره کنند و در سراسر جهان بیگانه به ماموریت بروند.

آموزش ثبت نام و ورود به بازی دنیای بیگانه Alien Worlds

ورود به متاورس بسیار ساده است. با این حال، برای شروع بازی Alien Worlds باید مراحلی را دنبال کنید.

 • اولین قدم تهیه کیف پول WAX است.
 • پس از دریافت  کیف پول، می توانید برای شروع به سایت رسمی مراجعه کنید.
 • مرحله بعدی یک ورودی است.
 • از آنجایی که نیازی به وارد کردن کلیدهای خصوصی ندارید، می توانید برای شروع استخراج توکن ها وارد بازی شوید.
 • در حالی که بیشتر زمین های موجود در حال حاضر صاحب دارند، شما به راحتی می توانید زمینی را برای شروع معدن اجاره کنید.
 • همچنین می توان گفت که زمین ها متفاوت هستند، به این معنی که برخی از زمین ها ممکن است به شما پاداش بیشتری نسبت به سایرین بدهند.

اصول بازی الین ورلدز Alien Worlds

NFT

مانند سایر بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، بازی کریپتویی Alien Worlds از فناوری NFT استفاده می‌کند و به بازیکنان کمک می‌کند تا با کلکسیون‌های مجازی منحصربه‌ فرد تعامل داشته باشند. گاهی اوقات، کاربران برای دسترسی به برخی ویژگی های خاص، نیاز به خرید توکن های غیر قابل تعویض دارند. در همین راستا،می توان NFT های دریافتی را برای فیات فروخت.

سوددهی

علاوه بر این، این پلتفرم راهی را برای کاربران ایجاد می کند تا دارایی های دیجیتال را به اشتراک بگذارند.

هنگامی که کاربران توکن بومی، Trilium را به اشتراک می گذارند، می توانند در حکمرانی شرکت کنند و در مورد تصمیمات رای دهند. به طور مشابه، شرط بندی نقدینگی را برای بازی بلاک چین افزایش می دهد و طرفین را قادر می سازد تا پاداش کسب کنند.

alien-worlds
Alien Worlds (TLM)
Rank: 446
0.01577 $
Price (BTC)
Ƀ0.00000036
Marketcap
59.52 M $
Volume
11.26 M $
24h Change
1.71%
Total Supply
10.00 B TLM

سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO)

دنیای بیگانه یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) را اداره می کند. DAO سازمانی است که توسط جامعه اداره می شود و نه توسط یک نهاد مرکزی. پلتفرم‌هایی که DAO را اجرا می‌کنند، فراگیری و تمرکززدایی را در یک سیستم ترویج می‌ دهد. اعضای انجمن می توانند پیشنهادات خود را رها کنند، به نامزدها رأی دهند و تصمیم بگیرند که چگونه ثروت بازی را توزیع کنند.

کارت های بازی

این پلتفرم همچنین از کارت ها استفاده می کند و بازیکنان را قادر می سازد تا استراتژی های خود را ایجاد کنند.

طبق وب سایت رسمی، کاربران می توانند کارت های NFT را از بایننس یا WAX برای لذت بردن از گیم پلی انتخاب کنند. می توانید از این کارت ها در نبردها، ماینینگ و کوئست ها استفاده کنید.

پل زنجیره ای متقاطع (Cross-chain bridge)

یکی دیگر از جنبه های حیاتی بازی، پل زنجیره ای متقابل است. کاربران می توانند از این پل برای حرکت در اتریوم و BSC استفاده کنند.

بررسی NFT  در بازی دنیای بیگانه

کاربران همچنین می توانند NFT های مختلفی را خریداری کنند که نشان دهنده آیتم های مختلف درون بازی است.
این موارد شامل موارد زیر است:

 • زمین
 • ابزار
 • مینیون ها
 • سلاح ها
 • آواتارها
 • ماموریت ها
 • اقلام با ارز درون بازی تریلیوم خرید و فروش می شوند که در سیارات نیز استخراج می شود.

بررسی بازی بازی بلاکچینی الین ورلدز Alien Worlds

این بازی دارای یک پس زمینه جذاب است که ساختار گیم پلی را تشکیل می دهد. به گفته وب سایت رسمی، بازی بر روی فرار از همه گیری خشمگین زمین متمرکز شده است. خوشبختانه، فدراسیون – پیشرفته ترین جامعه بیت کوین پیام هایی از یک نژاد بیگانه دریافت کرد که منجر به کشف شد. جامعه یک کرم چاله را کشف کرد، جایی که تریلیوم را در طول مسیر جمع آوری کرد. همانطور که داستان ادامه داشت، شش سیاره در فدراسیون جهان های بیگانه ایجاد شد، جایی که ساکنان آن برای منابع مبارزه می کنند.

همه چیز در بازی یک نشانه است و این شامل زمین ها، مینیون ها و سلاح ها می شود. Lands یکی از ارزشمندترین NFT های بازی است. وقتی NFT زمین دارید، می‌توانید دارایی‌ها را استخراج کنید و از این طریق پاداش دریافت کنید.

Land NFT ها نشان دهنده قطعاتی از زمین های بازی هستند و شما می توانید انتخاب کنید که دارایی ها را استخراج کنید یا آنها را اجاره کنید. وقتی دارایی‌ها را اجاره می‌دهید، کمیسیونی برای دارایی‌های استخراج‌شده دریافت می‌کنید.ابزارها نیز اشیاء نشانه گذاری شده در متاورس هستند.

قبل از استخراج دارایی‌ها، به ابزارهایی نیاز دارید که این فرآیند را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند. برای استخراج دارایی های دیجیتال، باید یک سیاره را انتخاب کنید. پس از انتخاب، باید قطعه زمینی را که ممکن است مالک آن باشید یا از مالک آن اجاره کرده باشید، انتخاب کنید.

همچنین می توان گفت که بازیکنان جدید برای شروع ماجراجویی خود بیل می گیرند اما می توانند ابزار خود را ارتقا دهند. همچنین دستگاه ها پس از هر بار استفاده، زمان شارژ مشخصی دارند.

علاوه بر این، NFT های اسلحه ای نیز وجود دارد که برای مبارزه در حین نبرد مفید هستند.

شما می توانید انتخاب کنید که در یک مسابقه شرکت کنید و همچنین سیاره خود را نمایندگی کنید. برای رقابت در یک نبرد در دنیای بیگانه، فقط می توانید از یک سلاح استفاده کنید.

ارز تریلیوم TLMو نحوه دریافت توکن TLM در بازی Alien Worlds

تریلیوم نماد بومی متاورز بازی دنیای بیگانه است. کاربران این توکن را استخراج می کنند تا از جوایز لذت ببرند. ارز تریلیوم TLM عرضه محدود 10 میلیاردی دارد و کاربران نیز می توانند سهام داشته باشند و همچنین ممکن است از آن برای شرکت در نبردها و بازی ها استفاده کنند.

Trillium یک توکن زنجیره ای متقابل است که ارزش بازی را به ارمغان می آورد. کاربران می توانند از این توکن به عنوان انتقال ارزش در بازی یا به عنوان سهامی برای رای دادن در انتخابات سیاره ای استفاده کنند.

کاربران می‌توانند با استخراج سیاره‌های مختلف یا مشارکت در استخر پاداش Planet DAO، TLM کسب کنند.در حال حاضر، TLM در اکثر صرافی‌های بزرگ مانند صرافی آنلاین ارز دیجیتال بایننس binance یافت می‌شود و به ازای هر توکن 0.2588 دلار آمریکا معامله می‌شود.

علت محبوبیت بازی Alien Worlds

برای شروع، بازی  دنیای بیگانه نیازی به ادغام MetaMask یا خرید NFT یا ارز دیجیتال نداشت. یک بازی کاملاً رایگان برای کسب درآمد، کاربران می توانند ماجراجویی خود را با محدودیت کمی برای ورود شروع کنند.هر بلاک چین نشان دهنده فعالیت های متفاوتی است.

 • در سیارات WAX، کاربران می توانند TLM را استخراج کنند
 • در سیارات BSC، کاربران به ماموریت می روند
 • ذخیره و دسترسی به TLM در ETH

لینک ورود به بازی Alien Worlds

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا