بازی و سرگرمی
موضوعات داغ

بازی کریپتو بلیدز Crypto Blades

آموزش کسب درآمد از بازی Crypto Blades

 بازی کریپتو بلیدز Crypto Blades

سال 2021 شاهد رشد گسترده ای از تکنولوژی ، به سمت فناوری و سرمایه گذاری های بلاک چین بوده است.،هجوم پروژه‌های بازی بر روی فناوری‌های بلاک چین به طور کامل تطبیق پذیری فناوری غیرمتمرکز را نشان می‌دهد. در این مقاله، به  بررسی بازی کریپتو بلیدز Crypto Blades می پردازیم تا ایده ای از نحوه عملکرد این بازی بلاک چین به شما ارائه دهیم.

بازی Crypto Blades

CryptoBlades یک ترکیب منحصر به فرد از بازی های سنتی و امور مالی است که بر روی یک اکوسیستم غیرمتمرکز ساخته شده است. CryptoBlades یک بازی نقش آفرینی مبتنی بر وب NFT است که بر روی زنجیره هوشمند Binance راه اندازی شده و توسط Riveted Games توسعه یافته است که در سال 2014 تاسیس شد.

بازی CryptoBlades نیازی به دانلود ندارد و در هر مرورگری در دسترس است. از نظر گیم پلی، CryptoBlades به همان اندازه ساده است که یک نوع بازی کلیک کننده است. بهترین مثال نزدیک به این بازی، Adventure Quest Worlds  کلاسیک است.

چشم انداز بازی این است که به بازیکنان خود کنترل دارایی های دیجیتال خود را بدهد و بازی را به یک بازی برای کسب درآمد تبدیل کند و پذیرش فناوری بلاک چین را در زندگی روزمره آنها افزایش دهد.

آموزش بازی  Crypto Blades

از آنجایی که بازی کریپتو بلیدز Crypto Blades یک بازی مرورگر است، بازیکن باید برای انجام بازی در وب سایت رسمی CryptoBlades خود به اینترنت دسترسی داشته باشد.  علاوه بر این، قراردادهای CryptoBlades آن بر روی زنجیره هوشمند Binance مستقر شده است، جایی که بازیکن برای پرداخت هزینه های گاز تراکنش باید مقدار اسمی ارز دیجیتال BNB داشته باشد.

زنجیره هوشمند بایننس (BSC) یک بلاک چین است که دارای عملکرد قرارداد هوشمند و سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است. BSC به موازات زنجیره بایننس موجود عمل می کند و امکان داد و ستد سریع روی آن زنجیره موجود را فراهم می کند.

هسته اصلی بازی حول محور پاداش دادن به بازیکنان با ارز های SKILL می چرخد. برای به دست آوردن توکن SKILL، بازیکنان باید دشمنان را شکست دهند و در حملات شرکت کنند.

علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های اضافی را برای به حداکثر رساندن نبردها و توکن‌های مهارتی که قبل از نیاز به استقامت برای ادامه کسب کرده‌اند استخدام کنند، و سلاح‌ها می‌توانند برای افزایش قدرت کلی جعل یا بازسازی شوند. در نهایت، بازیکنان می‌توانند شخصیت‌ها و اسلحه‌های خود را در یک بازار آزاد معامله کنند یا روی درآمد توکن SKILL خود معامله  کنند تا بعداً توکن‌های اضافی SKILL را به عنوان پاداش دریافت کنند .

مراحل ورود به بازی کریپتو بلیدز

برای به دست آوردن  اولین شخصیت خود،  ابتدا بازیکنان به 1.2252 SKILL و 0.001 BNB برای گاز نیاز دارند. علاوه بر این، بازیکنان باید 0.0015 BNB برای نبردها داشته باشند.

1. کیف پول دیجیتال به نام MetaMask را دانلود کنید.
2. بازیکنان باید یک حساب کاربری بایننس برای خرید سکه های BNB مورد نیاز ایجاد کنند.
3. از آنجا، سکه های BNB خریداری شده را می توان به MetaMask آماده شده شما منتقل کرد.
4. هنگامی که BNB دارید، به ApeSwap بروید تا به محض اتصال MetaMask، توکن های SKILL را دریافت کنید.

نحوه بازی و کسب درآمد در CryptoBlades

نحوه بازی و کسب درآمد در  CryptoBlades، در اصل، یک بازی مبارزه ای است که در آن بازیکنان می توانند شخصیت های خود را ارتقا دهند و وسایل حماسی را بسازند. در بازی چهار عنصر وجود دارد که عبارتند از زمین، آتش، صاعقه و آب. به همه شخصیت ها، سلاح ها، ویژگی های سلاح و دشمنان یک عنصر اختصاص داده شده است. عناصر در هنگام مبارزه شانس موفقیت را افزایش یا کاهش می دهند. مانند پوکمون، این عناصر دارای مزایا و معایب نوع هستند.

  • آتش – در برابر زمین قوی، در برابر آب ضعیف است.
  •  زمین – در برابر صاعقه قوی، در برابر آتش ضعیف است
  •  رعد و برق – قوی در برابر آب، ضعیف در برابر زمین

بازی کریپتو بلیدز Crypto Blades  همچنین دارای سلاح هایی است که می توان در بازی به دست آورد و از یک ستاره تا پنج رتبه بندی می شود. بازیکنان همچنین می توانند با جستجوی سلاح های جدید در آهنگر، قدرت کلی رزمی خود را افزایش دهند. توجه داشته باشید که فرآیند جعل از RNG استفاده می کند و شانس دریافت هر لایه سلاح به شرح زیر است:

• یک ستاره = 44% شانس
• دو ستاره = 35% شانس
• سه ستاره = 15% شانس
• چهار ستاره = 5% شانس
• پنج ستاره = 1% شانس

Reforging نیز در بازی امکان پذیر است و با سوزاندن سلاح های کم ارزش، یک اسلحه را با سلاح دیگر ترکیب می کند. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سلاح‌های بهتری را از فهرست قبلی سلاح‌های کم آمار خود ارتقا دهند.

به خاطر داشته باشید که CryptoBlades یک بازی بلاک چین است، به این معنی که بازیکنان مالک NFT های خود هستند و آنها حق دارند هر کالایی را که می توانند بفروشند و معامله کنند. CryptoBlades بازاری را برای بی اعتماد کردن این فرآیند پیاده سازی کرده است. بازیکن می تواند شخصیت ها و سلاح هایی را که بازیکنان دیگر لیست کرده اند جستجو کند.

نحوه خرید ارز Skill

در اینجا چند مرحله ساده و آسان آورده شده است.

  • به بایننس بروید.
  • روش KYC را تمام کنید و روش پرداخت خود را در صرافی انلاین Binance برای خرید BNB اضافه کنید
  • BNB را به کیف پول Metamask خود منتقل کنید.
  • آن را به صرافی PancakeSwap وصل کنید.
  • Skill Crypto Blade Token را انتخاب کرده و آدرس قرارداد توکن را وارد کنید.
  • مبلغ را پرداخت کنید و روی Swap کلیک کنید.

نحوه بازی Cryptoblades و کسب $SKILL

ارز دیجیتال SKILL در درجه اول از طریق رویارویی های رزمی موفق و تجارت NFT ها در بازار به دست می آید. با گذشت زمان، ویژگی‌های بیشتری که به SKILL پاداش می‌دهند، توسعه خواهند یافت تا ارزش NFT‌های لازم برای تولید SKILL را افزایش دهند.

راه هایی برای کسب توکن  SKILL از طریق  بازی Cryptoblades

مبارزه :بازیکنان می توانند از NFT های شخصیت و سلاح خود برای مبارزه در تب Combat برنامه استفاده کنند.مبارزات یک تراکنش زنجیره ای است که مقادیر قدرت شخصیت انتخابی و دشمن منتخب را می گیرد و رول های محاسبه شده را با هم مقایسه می کند تا مشخص شود که بازیکن برنده یا بازنده است.

2. ماشین حساب درآمد :CryptoBlades دارای یک ماشین‌حساب داخلی است که در آن بازیکن می‌تواند ارزش دلاری را برای SKILL و BNB وارد کند و سپس آمار شخصیت فعلی و سلاح انتخابی خود را نشان دهد. سپس ماشین حساب درآمد بالقوه روزانه و ماهانه را بر اساس مقدار مشخصی از بردها در مقایسه با کل پروازهای روزانه نشان می دهد. با توجه به سرعت بالا رفتن کاراکترهای شروع، ممکن است خوب باشد که وقتی شخصیت مورد نظر به نقطه عطف بعدی رسید، محاسبات جدیدی انجام دهید.

3. ادعای مهارت : مهارت کسب شده از طریق مبارزه در نوار پاداش بازیکن در سمت چپ بالای صفحه نمایش داده می شود. اگر نوار پاداش قابل مشاهده نیست، می توانید نماد چرخ دنده را در سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید و نوار پاداش را فعال کنید. ادعای SKILL از استخر جوایز ممکن است بازیکن را مشمول مالیات برداشت زودهنگام کند که در بخش زیر توضیح داده شده است.

4. برداشت زودهنگام مالیات :هر بازیکن مشمول مالیات برداشت زودهنگام می شود که خروج سریع و فروش SKILL را به صورت روزانه از بین می برد.مالیات در ابتدا از 15% شروع می شود که 1% در روز کاهش می یابد تا زمانی که به 0% برسد. هر بار که بازیکن SKILL را پس می‌گیرد یا SKILL بدون ادعا را در استخر سرمایه گذاری می‌گذارد، مالیات به 15% باز می‌گردد.

کاربرانی که می‌خواهند از مالیات اجتناب کنند، می‌توانند اطلاعات بیشتری را در صفحه سرمایه گذاری، که در اینجا یافت می‌شود، بیابند:

5. تجارت :بازیکنان می توانند NFT های خود را در بازار با SKILL مبادله کنند. بازیکنان همچنین ممکن است از طریق استفاده از قراردادهای NFT معاملات همتا به همتا را انجام دهند.

ثبت نام و ورود به بازی کریپتو بلیدز

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا