بازی و سرگرمیNFTمتاورس
موضوعات داغ

آموزش بازی Continuum World

کسب درآمد از بازی Continuum World

امتیاز این بازی

جذابیت بازی
گرافیک بازی
کسب درآمد بازی
سادگی بازی

امتیاز

آموزش بازی Continuum World و لذت بردن از تجربیات همه جانبه بازی و سرگرمی و به دست آوردن توکن بومی $UM

ورود به بازی
امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

آموزش بازی Continuum World

بازی Continuum World’s Initial Game Offering (IGO) در تاریخ 1 اکتبر 2021 در Seedify Launchpad عرضه شد . دنیای Continuum به گونه ای طراحی شده است که کاربران برای شروع بازی، لذت بردن از تجربیات همه جانبه بازی و سرگرمی نیازی به دانش در مورد بلاک چین ندارند. بنابراین، کاربران به عنوان آواتار نشان داده می شوند. هر چه UMi (آواتار شما) بیشتر و بهتر در بین تمام سرزمین ها جستجو کند، منابع بیشتری به دست خواهد آورد که به شما امکان می دهد Token بومی $UM را به دست آورید. در ارجیست به اموزش و بررسی کسب درآمد از بازی Continuum World می پردازیم .

آموزش بازی Continuum World 

بازی Continuum World یک سبک هنری زیبا را با تمام عناصری که بازیکنان از MMO می شناسند و دوست دارند ترکیب می کند. Continuum یک جهان شگفت‌انگیز است که از جزایر شناور در فضایی طبیعی و آینده‌نگر تشکیل شده است که می‌توانید منابع زیادی را در آن جمع کنید. در متاورس،  کاربران می توانند از منابع فراوان زمین جمع آوری و کسب درآمد کنند و دنیای جدیدی را کشف کنند و ساختمان هایی برای جمع آوری منابع، ارتقاء سطح، رقابت، معاشرت و کسب توکن $UM بازی بسازند. .

از سوی دیگر، این بازی برای کسب درآمد ترکیبی از MMO (Massively Multiplayer Online) و کشاورزی است که می توانید به صورت رایگان بازی کنید.

دنیای Continuum به گونه ای طراحی شده است که کاربران برای شروع بازی، لذت بردن از تجربیات همه جانبه بازی و سرگرمی نیازی به دانش در مورد بلاک چین ندارند. بنابراین، کاربران به عنوان آواتار نشان داده می شوند. هر چه UMi (آواتار شما) بیشتر و بهتر در بین تمام سرزمین ها جستجو کند، منابع بیشتری به دست خواهد آورد که به شما امکان می دهد Token بومی $UM را به دست آورید.

بازی متاورس  در سرزمینی به نام Continuum اتفاق می افتد که در برخی قسمت ها شبیه زمین است. جالب اینجاست که ویژگی های منحصر به فردی مانند پوشش گیاهی منحصر به فرد، جزایر شناور و حیوانات نیز دارد. یک کلنی UMi (شخصیت های بازی) در حال ایجاد است و هدف آن زنده ماندن و شکوفایی با کاوش در منابع و شگفتی های فراوان آن خواهد بود.

بازیکنانی که صاحب زمین هستند، می توانند تجهیزاتی را برای تولید منابع نصب کنند: انرژی، آب، غذا و غیره و همه می توانند به روش های مختلف مانند چت، تجارت و همکاری برای اهداف مشترک تعامل و معاشرت داشته باشند.

از سوی دیگر، بازیکنان با انجام موارد زیر فرصت کسب درآمد از بازی Continuum World  را خواهند داشت:

  • خرید و کشاورزی زمین با ساختمان های منحصر به فرد.
  • جمع آوری منابع در حین کاوش در جهان.
  • سطح UMi (آواتار) خود را با ابزارها و موجودی سفارشی و فروش آن در بازار.
  • قرار دادن توکن بازی $UM، که حق اشتراک هزینه و حقوق حاکمیت را به شما می دهد.
  • شرکت در فعالیت هایی مانند مسابقه با جانوران بومی جهان.

این بازی در گوشی های هوشمند و کامپیوتر قابل دسترسی است. همچنین، کاربران نیازی به تجربه قبلی با فناوری بلاک چین ندارند و بازیکنان می توانند از مزرعه‌داری و ساخت پایه بازی‌های MMO  با مزایای اضافی NFT، ارزهای دیجیتال و مکانیسم‌های مالکیت لذت ببرند .

گیم پلی بازیContinuum World 

مانند هر بازی MMO و بازی برای کسب درآمد، مسابقه ای برای کسب منابع است. در اینجا، فناوری مدرن، مدیریت انرژی و منابع  پایدار مانند کشاورزی، گلخانه‌ها و عناصر انرژی باد به چشم می‌خورد. بازیکنان حتی می توانند ماهی های محلی یا حیوانات دیگر را در فضاهای خود نگه دارند – و با توجه به این نکته، آنها می توانند پیش بروند و به اطراف سفر کنند،  معامله کنند، به آنها بفروشند، و از بازیکنانی که منابع کافی ندارند خرید کنند.

بازی‌های کوچکی از جمله مسابقات پرورش، و موارد دیگر در خط تولید وجود خواهد داشت ،در زمان راه‌اندازی، بازی روی شخصیت‌های بازیکن، زمین، سرمایه گذاری و گزینه‌های بازار تمرکز خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد منابع را به ترتیب به اشتراک بگذارند، تجارت کنند، خرید و فروش کنند. برای پیشرفت فضاهای خود این فضاها “نقطه” اولیه بازی هستند و برای بهبود و پرورش در نظر گرفته شده اند. از راه اندازی مزارع  و پرورش ماهی گرفته تا ژنراتورهای برق برای روشن نگه داشتن چراغ ها، کاربران می توانند فضاهای خود را همان طور که می خواهند طراحی و نگهداری کنند.

کسب در آمد از بازی Continuum World

توکن بومی که در بازی کریپتو  Continuum World بر آن متمرکز شده است و عنصر کلیدی جهان Continuum World، توکن $UM است. با کار کردن  به عنوان یک توکن پرداخت و هم به عنوان یک توکن ابزار، کاربران می توانند کارهای زیادی را با وجوه انباشته خود انجام دهند. علاوه بر این، عناصر NFT منحصربه‌فردی وجود خواهند داشت ، شخصیت‌های بازیکن و زمین‌های متعلق به بازیکن و همچنین برخی از دارایی‌های دیگر توکن‌های منحصربه‌فردی در  $UM  خواهند بود.

برای عادلانه نگه داشتن همه چیز، بازیکنان رایگان به بازی نیز می توانند $UM کسب کنند، اگرچه برخی چیزها برای دستیابی به تعهد و زمان بیشتری نیاز دارند. با این حال، به این معنی است که Continuum World هیچ مانع ورود خاصی برای بازیکنان جدید علاقه مند ندارد. کل پروژه در ابتدا بر روی زنجیره اتریوم و با استفاده از شبکه Polygon/Matic به منظور جبران هزینه های بالای گاز ساخته شد.

برخی از نشانه ها به خزانه جامعه اختصاص داده می شود و در آن ذخیره می شود. از آنجا، پاداش‌های خاصی از جمله بازدهی سرمایه گذاری یا کشاورزی، و همچنین هر گونه پاداش بازی برای کسب در خارج از استخر اولیه پرداخت می‌شود.

هنگامی که این استخر خالی می شود، به جای آن، به کاربران از خزانه پرداخت می شود، که به نوبه خود از تراکنش های انجام شده با استفاده از توکن $UM پر می شود.

عناصر درآمد به روش‌های مختلفی وجود دارند ،از کسب درآمد از مزارع ماهی گرفته تا فروش انرژی اضافی، راه‌های مختلفی برای کسب درآمد UM دلار وجود دارد. البته، مانند هر بازی NFT، بازیکنان همچنین می‌توانند دارایی‌های منحصربه‌فردی مانند زمینی را که بازی به آن متکی است، بخرند و بفروشند. قطعه ها در اندازه های مختلف و با ویژگی های مختلف هستند که در طول زمان بر ارزش و قیمت آنها تأثیر می گذارد.

توکن $UM

بازیکنان از  ارز $UM برای شخصی سازی آواتارهای خود و خرید زمین، ابزار منحصر به فرد، مواد و سازه ها استفاده خواهند کرد.همچنین، $UM برای ارتقای دارایی‌های NFT استفاده خواهد شد، دسترسی به محتوا، و درگیر شدن در چالش‌ها و سهام منحصر به فرد از دیگر برنامه‌های کاربردی خواهد بود. Continuum World Marketplace همچنین $UM را به عنوان نوعی پرداخت می پذیرد.

چگونه توکن های $UM را خریداری کنیم : ارز دیجیتال $UM در صرافی DEX QuickSwap و Uniswap و در Mexc فهرست شده است .

موارد استفاده از توکن 

  • آواتارهای بازیکن را سفارشی کنید
  • خرید زمین، ابزار ویژه، مصالح و سازه
  • دارایی های NFT را ارتقا دهید.
  • دستیابی به محتوا
  • شرکت در چالش های تخصصی و …

پروژه های بازی بلاک چین می توانند پیشنهادات اولیه توکن های خود را در پلتفرم Seedify تحقق بخشند. این به صاحبان پروژه های بازی های بلاک چین امکان می دهد از مزایای پلتفرم Seedify بهره مند شوند، در حالی که سرمایه گذاران می توانند بدون هیچ واسطه ای به پروژه ها دسترسی داشته باشند و در آنها سرمایه گذاری کنند.اول از همه، شما باید فرآیند KYC (مشتری خود را بشناسید) خود را تکمیل کنید.

ثبت نام و ورود به بازی

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا