بازی و سرگرمیمتاورس
موضوعات داغ

بازی Ember Sword

کسب درآمد از بازی Ember Sword

امتیاز این بازی

گرافیک بازی
جذابیت بازی
کسب در امد از بازی

امتیاز

بازی  متاورس Ember Sword در سبک MMORPG مبتنی بر بلاک چین  همراه با گیم پلی جذاب و کسب در امد با توکن و ارز دیجیتال  PIXEL

ورود به سایت بازی Ember Sword
امتیاز کاربران: 4.5 ( 2 رای)

معرفی بازی Ember Sword

بازی  متاورس Ember Sword در سبک MMORPG مبتنی بر بلاک چین  که توسط  استدیو So Couch Studios ساخته شده است. بازی  Ember Sword به بازیکنان اجازه می دهد اقلام آرایشی را جمع آوری کنند که واقعاً مالک آن هستند و می توانند بین یکدیگر معامله کنند. همچنین ادعا می‌کند که بازیکنان می‌توانند در بازی صاحب زمین شوند. این سرزمین به روش های مختلف قابل تنظیم خواهد بود تا آن را به یک تجربه بازی منحصر به فرد تبدیل کند. و صاحبان زمین می توانند از طریق قرار دادن خانه های حراج در این زمین،می توانند  ارز دیجیتال به دست آورند. آیا توکن‌های Pixel، ارز ممتاز Ember Sword در بازی، ارزش جمع‌آوری دارند؟ در این مقاله به بررسی این سوال و معرفی بازی Ember Sword خواهیم پرداخت.

آموزش بازی Ember Sword

بازی Ember Sword از فناوری بلاک چین استفاده می کند، زیرا مزایای زیادی مانند افزایش امنیت، مالکیت واقعی، نادر بودن شفاف و غیره دارد.

آموزش بازی  Ember Sword که از چندین بازیکن تشکیل شده است، که می‌توانند با یکدیگر تعامل و مبادله داشته باشند. فضای این بازی از  یک دنیای فانتزی تشکیل شده است که بازیکنان  اتفاقات مختلف داخل بازی را رقم می‌زنند. گرافیک بازی Ember Sword یکی از بهترین گرافیک‌هایی است که تاکنون در یک بازی بلاک چین دیده شده است، که شاید تنها با بازی  Neon District یا Gods Unchained رقابت کند. گیم پلی ارائه شده در بازی وایت پیپر،نیز سر و صدای زیادی کرده است .

دنیای بازی Ember Swor به سه نوع قلمرو تقسیم می شود: پادشاهی، بیابان و قانون شکن. در قلمروهای پادشاهی، همه مناطق در اختیار بازیکنان خواهد بود. بازیکن تصمیم خواهد گرفت که چه چیزهایی در این مناطق در دسترس باشد. در خارج از قلمرو پادشاهی، بازیکنان مناطق بیابانی پیدا خواهند کرد. این مناطق حاوی منابع کمیاب هستند که در قلمروهای پادشاهی در دسترس نیستند.

آنها همچنین حاوی “رئیس های جهانی” هستند که می توان به صورت انفرادی یا گروهی با آنها مبارزه کرد. بازیکنان نمی توانند در مناطق وحشی با یکدیگر مبارزه کنند.فراتر از مرزهای بیابان، سرزمین های وحشی قانون شکن وجود خواهد داشت. در این مناطق، بازیکنان می توانند یکدیگر را بکشند و جوایز آرایشی PvP را دریافت کنند.آنها همچنین می توانند گره های منابع را در این مناطق به زور تصاحب کرده و از آنها برای ساخت طلا بهره برداری کنند.

در حال حاضر امکان خرید زمین‌ها از سایت رسمی بازی وجود ندارد؛ زیرا تمام لندها فروخته شده‌ااست ؛ اما برای خرید از مارکت بازی، می‌توانید به دو لینک زیر مراجعه کنید.

در Ember Sword هیچ سطح تجربه شخصیتی وجود نخواهد داشت. در عوض، سطوحی برای هر مهارت وجود خواهد داشت. هر بار که یک شخصیت از یک مهارت استفاده می کند، تجربه ای در آن مهارت به دست می آید.

این به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شخصیت‌های خود را در هر جهتی که می‌خواهند توسعه دهند، بدون اینکه تحت تأثیر مفاهیم «کلاس» قرار بگیرند.

غارت کارت کلکسیونی

هنگامی که بازیکنان در Ember Sword رئیس‌ها را غارت می‌کنند، کارت‌های معاملاتی کلکسیونی دیجیتال را به دست خواهند آورد.این کارت ها بخشی از یک مجموعه خواهند بود. وقتی یک مجموعه کامل شد، بازیکن می‌تواند آن را برای یک کالای آرایشی تحویل دهد.

توکن و ارز دیجیتال  PIXEL

دو ارز دیجیتال درون بازی برای Ember Sword وجود خواهد داشت. اولین مورد طلا است، که یک ارز متمرکز مشابه آنچه در بازی‌هایی مانند World of Warcraft یا Elder Scrolls: Online می‌بینید وجود دارد و  واحد پول دوم ارز دیجیتال PIXEL است.  ارز PIXEL یک توکن قابل تعویض در بلاک چین اتریوم است. می توان از آن برای خرید اشتراک ماهانه ممتاز استفاده کرد که شامل عنوان ویژه، اسلات بانکی بیشتر و سایر امتیازات است. همچنین می توان از آن برای تجارت زمین و اقلام آرایشی استفاده کرد.

این تیم هنوز هیچ توکن  و ارز دیجیتال PIXEL را نفروخته است، با این حال، پس از راه اندازی بازی، نرخ تورم 6 درصد در سال خواهد داشت. این به بازیکنان جدید اجازه می‌دهد تا توکن‌هایی را از توسعه‌دهنده خریداری کنند تا زمین یا اقلام آرایشی را از بازیکنان دیگر بخرند.اگر بازیکنی PIXEL را از توسعه دهنده یا از بازیکنان دیگر خریداری نکند، تنها راه دیگر برای به دست آوردن آن، کسب لوازم آرایشی و فروش آنها به بازیکنان دیگر در ازای PIXEL است.

بازیکنان می‌توانند از توکن‌های PIXEL برای خرید LAND (همه کلاه‌ها، نام سرزمین درون بازی) در سرزمین‌های پادشاهی استفاده کنند. تنها NPCهایی که در LAND بازیکن مجاز خواهند بود، مواردی هستند که بازیکن در آنجا قرار می دهد، مانند آهنگر، نگهبانان قلعه، هیولاها و غیره.صاحبان زمین همچنین می توانند رئیسان جهانی را در زمین خود قرار دهند. این باس ها اقلام آرایشی را رها می کنند. اگر بازیکنی که یکی از این موارد را به دست می آورد، آن را در خانه حراج محلی بفروشد، مالک زمین از فروش کمیسیون PIXEL دریافت می کند.

مالکان زمین همچنین می توانند برای هر اشتراک ممتازی که می فروشند، کمیسیون PIXEL دریافت کنند.

کسب درآمد از بازی Ember Sword

امبر سورد از نوع بازی‌های Classless ترکیبی. است که  شما در این بازی حرکت می‌کنید، می‌جنگید، به دنبال آیتم‌ها می‌گردید،  تعداد آیتم ها در این بازی محدود است؛ اما مشخص نیست که چه تعداد از آنها وجود دارد! و ممکن است بعد هاقیمت آیتم‌ها بسیار بالا رود . به طور کلی در بازیتوانایی های بسیاری  از سطح 0 تا ۱00 هستند و با ارتقاء دادن کاراکتر خود، می‌توانید سلاح‌های بهتری داشته باشید، منابع بیشتری جمع‌آوری کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

ورود به سایت بازی Ember Sword

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا