اخبار و آموزشمتاورس
موضوعات داغ

بازی Upland درآمد با ارز دیجیتال

خرید و فروش و اجاره در آپلند

بازی Upland درآمد با ارز دیجیتال

بازی Upland درآمد با ارز دیجیتال بررسی خواهیم کرد.

Upland یک بازی جدید و مجازی املاک و مستغلات است که دارای ویژگی های یکسان با زندگی واقعی سانفرانسیسکو است. در Upland، بازیکنان می توانند ملک بخرند، اجاره به دست آورند، املاک را با دیگران معامله کنند و مجموعه بسازند.

Upland دارای دارایی هایی در شبکه بلاک چین EOS است.

برای اینکه بفهمیم Upland چگونه کار می کند، یک حساب کاربری ایجاد کردیم، رابط کاربری بازی را بررسی کردیم و یک ملک خریداری کردیم.

در این مقاله آنچه را که متوجه شدیم به شما خواهیم گفت. بازدیدکنندگان، Uplanders، تمدید VISA، Upland Pool، Community Pool و موارد دیگر را توضیح خواهیم داد. ما همه چیزهایی را که برای تصمیم گیری در مورد شروع بازی Upland باید بدانید را به شما می گوییم.

شروع کار با Upland

فرآیند ثبت نام برای Upland ساده است. بازیکنان می توانند با دانلود برنامه تلفن همراه از Google Play یا Apple App Store یا با رفتن به لینک زیر ثبت نام کنید.

ثبت نام و ورود به آپلند

بازی آپلند
بازی آپلند

بازیکنان برای شروع بازی به توکن های EOS نیاز ندارند. در واقع، یک شخص می تواند Upland را بدون داشتن کیف پول EOS بازی کند.

پس از وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور، بازیکن هدایت می شود تا ایمیل خود را با کلیک کردن روی پیوندی که در ایمیلی که به آدرس او ارسال شده است، تأیید کند. این پیوند به دکمه “Get Started” منتهی می شود.

اموزش بازی Upland
اموزش بازی Upland

انتخاب Block Explorer

دکمه شروع را فشار دهید، انتخابی از کاوشگرهای بلوک (Block Explorer) را به ارمغان می آورد. بلاک کاوشگرها نمادهای پخش کننده هستند. آنها شبیه مهره های بازی مورد استفاده در بازی هایی مانند مونوپولی هستند.

خرید زمین در آپلند
خرید زمین در آپلند

بلوک کاوشگرها (Block Explorer) به طور خودکار شهر را کاوش می کنند و ویژگی های جدیدی را برای بازیکن کشف می کنند.

پاداش ثبت نام در آپلند

پاداش ثبت نام در Upland
پاداش ثبت نام در Upland

هنگامی که بازیکن یک بلاک کاوشگر را انتخاب کرد، 3000 UPX جایزه ثبت نام به او داده می شود.

UPX واحد پول Upland است. می توان از آن برای خرید ملک استفاده کرد و میتوان ملک را اجاره داد.

Visitors و Uplanders

بازیکنانی با ارزش خالص در بازی کمتر از 10,000 UPX (تقریباً 10 دلار آمریکا) به عنوان بازدیدکننده در نظر گرفته می شوند. بازدیدکنندگان می توانند ملک بخرند و اجاره به دست آورند، اما نمی توانند UPX خود را به صورت نقدی بفروشند.

بازدیدکنندگان کیف پول های رایگان EOS دارند که حاوی ویژگی ها و UPX آن ها است. اما کلیدهای خصوصی این کیف پول ها توسط توسعه دهنده کنترل می شود.

بازدیدکنندگان باید حداقل هر ۷ روز یک بار ویزای Upland خود را تمدید کنند. آنها می توانند این کار را با استفاده از یک دکمه ساده که در رابط ظاهر می شود انجام دهند. اگر بازدید کننده نتواند ویزا خود را در مدت 7 روز تمدید کند، حساب کاربری و تمام دارایی های خود را از دست می دهد.

دارایی خالص افراد Uplanders حداقل 10,000 UPX است. به عبارت دیگر، آنها حداقل 10 دلار ارز یا دارایی بازی دارند. Uplanders می توانند از کلاینت بازی برای تولید کیف پول EOS خصوصی خود برای ذخیره دارایی های بازی خود استفاده کنند.

توسعه دهنده بازی به کلیدهای خصوصی کیف پول های کنترل شده توسط Uplanders دسترسی ندارد. و Uplanders می توانند دارایی های خود را در حال حاضر به سایر بازیکنان در بازار برای UPX بفروشند یا آنها را با سایر املاک معامله کنند.

در آینده، همانطور که اخیراً در چارچوب شراکت Linden Labs / Second Life-Tilia اعلام شد، امکان فروش املاک برای ارز فیات (پول اسکناس) به روش کاملاً مطابق با ایالات متحده وجود خواهد داشت.

کشف و خرید ملک در Upland

خرید ملک در Upland بسیار ساده هست. هنگامی که بازیکنی وارد بازی شد، Block Explorer یا قطعه بازی او شروع به حرکت در شهر می کند. همانطور که از کنار زمین ها می گذرد، آنها را کشف می کند.

خرید ملک در Upland
خرید ملک در Upland

این قطعات را می توان توسط بازیکن خریداری کرد. اما اگر در مدت زمان معینی خریداری نشوند، دوباره به حالت کشف نشده برمی‌گردند. تا زمانی که کاوشگر بلاک بازیکن دوباره از کنار آنها عبور نکند، نقشه های کشف نشده برای خرید در دسترس نخواهند بود.

هنگامی که ملکی کشف شد، با کلیک بر روی آن، منویی با اطلاعات بیشتر و دکمه خرید ظاهر می شود. با کلیک بر روی بیشتر، یک رقم درآمد ماهانه نیز ظاهر می شود.

آموزش خرید در Upland
آموزش خرید در Upland

اجاره ملک در Upland

اگر بازیکنی تصمیم به خرید ملک داشته باشد، بلافاصله شروع به کسب اجاره UPX از آن می کند.

نرخ بازده از ملکی به ملک دیگر متفاوت است. در آزمایش خود، ملکی را به قیمت 2600 UPX خریداری کردیم که ماهانه 37.44 UPX پرداخت می کند. این نرخ بازدهی 1.42 درصد است.

اجاره ملک در Upland
اجاره ملک در Upland

در حالی که ما دوست داشتیم درآمد بیشتری کسب کنیم، قطعاً از اکثر حساب‌های پس‌انداز دلاری آمریکا بهتر است.

مجموعه ها در بازی Upland

علاوه بر کسب درآمد در بازی Upland از دارایی های فردی، بازیکنان می توانند از تکمیل مجموعه ها نیز درآمد کسب کنند. هر مجموعه تکمیل شده منجر به یک جایزه یک بار و یک ضرب دائمی می شود.

به عنوان مثال، مجموعه Sunset یک بار پاداش 900 UPX و نرخ بازدهی 1.3 برابری را به تمام ویژگی هایی که آن را تشکیل می دهند پرداخت می کند. با داشتن 3 ملک در محله Sunset در سانفرانسیسکو می توان به آن دست یافت.

بازی Upland درآمد با ارز دیجیتال
درآمد از بازی Upland
درآمد از بازی Upland

و مجموعه King of The Street پاداش یکباره 950 UPX به اضافه 1.3 برابر نرخ بازدهی را برای املاکی که آن را تشکیل می دهند پرداخت می کند. با داشتن 3 ملک در یک خیابان می توان به آن دست یافت.

اجاره ملک ها از کجا می آیند؟

پس از توضیح نحوه عملکرد این بازی، متوجه می شویم که برخی از خوانندگان ممکن است تعجب کنند که این پرداخت ها چگونه تامین می شود. به هر حال، هیچ بازیکنی واقعاً در این زمین‌ها زندگی نمی‌کند. بنابراین کسی در اطراف نیست که اجاره بها را پرداخت کند.

در اینجا توضیح می دهیم که اجاره ها از کجا می آیند.

استخرهای UPX

قبل از ایجاد Upland حدود 100 میلیارد توکن UPX بر روی بلاک چین EOS ایجاد شد. 50 میلیارد از اینها به استخر Upland و 50 میلیارد آن به Community Pool رفت.

استخر Upland توسط توسعه دهنده کنترل می شود. توسعه دهنده این توکن ها را با نرخ 1 دلار در هر 1000 UPX به بازیکنان جدید می فروشد. درآمد حاصل از آن برای تامین مالی عملیات و توسعه بیشتر بازی استفاده می شود.

استخر جامعه برای تأمین مالی پرداخت‌ها به مالکان استفاده می‌شود. وقتی بازیکنی ملکی را خریداری می کند، UPX هزینه شده به استخر جامعه می رود. و هنگامی که بازیکنان با استفاده از سیستم معاملاتی داخلی، دارایی‌ها را معامله می‌کنند، هزینه‌های تراکنش‌های آن‌ها نیز به استخر جامعه می‌رود.

همچنین در هنگام راه اندازی 50 میلیارد UPX از پیش ساخته شده در استخر جامعه وجود داشت و بیشتر این سرمایه هنوز در دسترس است.

علاوه بر این منابع، UPX جدید هر ماه ساخته می شود. نیمی از این عرضه جدید به استخر جامعه و نیمی به استخر Upland پرداخت می شود.

وایت پیپر بیان می کند که این عرضه تازه استخراج شده 320 UPX در ماه یا 160 برای هر استخر است. این نرخ تورم 0.0032 درصد است.

اینها منابعی هستند که برای پرداخت پاداش در بازی استفاده می شوند.

تابلوهای امتیازات، گنج یابی و چالش ها (ساخت جدید Upland)

جدیدترین ساخت Upland سه ویژگی جدید را معرفی کرده است: Leaderboards، Treasure Hunts و Challenges.

تابلوهای امتیازات بازیکنان را بر اساس معیارهای مختلف، از جمله تعداد بازدیدکنندگان، مجموعه‌های تکمیل‌شده، ارجاع‌دهنده‌های بالا و موارد دیگر رتبه‌بندی می‌کنند.

تابلوهای امتیازات جوایز UPX را پرداخت نمی کنند. اما برخی از بازیکنان ممکن است از تلاش برای رسیدن به اوج آنها فقط برای لاف زدن لذت ببرند.

آموزش بازی آپلند
آموزش بازی آپلند

گنج شکار به بازیکنان این امکان را می دهد که در حین کاوش در املاک، گنجینه های کمیاب را پیدا کنند. وقتی نماد Treasure Hunt از داخل منو انتخاب می شود، بازیکن پیام زیر را دریافت می کند:

گنجینه ها حاوی جوایز UPX هستند و در املاک ضرب شده در Upland ایجاد می شوند. برای ادعای یک گنج، فقط باید Block Explorer خود را در محدوده کشف آن قرار دهید!»

بازیکنان همچنین می‌توانند با انجام مینی‌بازی‌های ضربه‌ای پیناتا، شکار گنج را «تمرین» کنند. این مینی بازی ها بین 10 تا 20 UPX در هر جلسه هزینه دارند.

آموزش استفاده از آپلند
آموزش استفاده از آپلند

به نظر نمی رسد که این گنج یابی های “تمرینی” به UPX پاداش دهد. اما ما گمان می‌کنیم که این مینی‌گیم‌ها باید در گنج‌شکار «واقعی» تکمیل شوند. بنابراین، بازیکنان ممکن است با تمرین این بازی ها از قبل، در شکارهای “واقعی” مزیت کسب کنند.

چالش‌ها به بازیکنان نیاز دارند تا وظایف خود را انجام دهند تا جوایز UPX کسب کنند. توسعه‌دهنده اعلام کرده است که اکثر این موارد «از لحاظ ماهیت شبیه به تابلوهای امتیازات» خواهند بود، مگر با محدودیت‌های زمانی و پرداخت‌ها.

در 18-19 می، یک رویداد زنده سرقت برگزار شد که از سیستم Challenges استفاده می کرد. سارقان در تلاش برای سرقت آثار باستانی از موزه های متعدد سانفرانسیسکو بودند. دارندگان مجموعه کامل متصدیان می‌توانند سعی کنند سارقان را متوقف کنند و در تابلوی امتیازات متصدی امتیاز کسب کنند، در حالی که هر کس دیگری می‌تواند سعی کند مصنوعات را پیدا کند و آنها را برای امتیاز در تابلوی امتیازات سارق بدزدد.

بر اساس اینکه کدام بازیکن بیشترین امتیاز را به دست آورد، به هر دو طرف جوایزی داده شد.
رویداد سرقت در 16 می به پایان رسید. و در آزمایش ما پس از این تاریخ، هیچ چالشی پیدا نکردیم. اما باید بیشتر در آینده برنامه ریزی شود.

آینده آپلند

همانند سایر نسخه های اولیه بازی های دارایی بلاک چین، Upland در حال حاضر یک بازی بسیار ساده است. جدا از استفاده از ویژگی های چالش و گنج یابی جدید، تنها کاری که بازیکنان در حال حاضر می توانند انجام دهند ثبت نام در Upland، خرید ملک، ساخت مجموعه و کسب ارز دیجیتال است.

با این حال، توسعه‌دهنده قصد دارد ویژگی‌های جدیدی را در طول زمان اضافه کند که باید به بازیکنانی که مهارت بیشتری نسبت به بازیکنانی که فقط خرید و نگهداری می‌کنند، پاداش دهد.

به عنوان مثال، Upland اعلام کرده است که قصد دارد ساختمان هایی را اضافه کند که می توانند در زمین قرار گیرند، زمین های کشاورزی که می توان از آنها برای تولید غذا استفاده کرد، و ذخایر معدنی که می توانند برای منابع کشاورزی شوند.

احتمالآ در آینده شامل پشتیبانی از واقعیت مجازی نیز می شود.

بازی Upland درآمد با ارز دیجیتال

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا