NFTبازی و سرگرمیمتاورس
موضوعات داغ

بهترین بازی های بازی کن پول دربیار

بهترین برنامه های کسب درآمد از بازی

بهترین بازی های بازی کن پول دربیار

بهترین بازی های بازی کن پول دربیار را بررسی می کنیم.

بازی‌های NFT برای کسب درآمد در سال‌های 2021 و 2022 بسیار محبوب بوده‌اند.

این بازی از ماهیت سیستم‌های بازی معمولی با مکانیسم‌های اضافی استفاده می‌کند که در آن کاربر از نظر شخصی‌سازی و کنترل بر موجودات درون اکوسیستم بازی، مانند پوسته ها، شخصیت ها، سلاح ها، سرزمین های مجازی و بسیاری موارد دیگر.

کاربران برای صرف وقت و انرژی خود برای انجام این بازی ها که توسط شبکه بلاک چین تغذیه می شوند، پول دریافت می کنند.

استفاده از توکن‌های NFT و استانداردهای آن‌ها به توسعه‌دهندگان این فرصت را می‌دهد تا کمیاب و منحصربه‌فرد بودن تعداد کمی از مجموعه‌های موجود در بازی‌های NFT را حفظ کنند.

به همین دلیل، دارایی‌های بازی خاصی که توسط بلاک چین تغذیه می‌شوند، گران‌تر از سایر دارایی‌های بازی هستند.

اینها به شما بینشی در مورد جدیدترین فناوری متاورس می دهد. ارز رمزنگاری شده کاملاً یک مفهوم جدید است و یادگیری در مورد آن بسیار مهم است.

این بازی ها نه تنها به شما سرگرمی می دهند بلکه به شما کمک می کنند تا مقداری پول نقد به دست آورید.

این بازی‌ها برای کمک به کاربران جوان برای سرمایه‌گذاری در کریپتو و همچنین درک بازار، وارد دنیای کریپتو شده‌اند. بازی هاا امروزه بسیار رونق یافته و آن را به یکی از مطلوب ترین راه ها تبدیل کرده است.

کسب درآمد از بازی های NFT

کسب درآمد از بازی های NFT بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین هستند که کاربران می‌توانند در آن بازی کنند، و با بازی کردن، خرید و تجارت دارایی‌های مبتنی بر بازی و غیره درآمد کسب کنند.

بازیکنان کنترل و مالکیت کافی بر روی کلکسیون های دیجیتالی خود دارند، اما برای حفظ قدرت خود، باید با ایجاد یا پرورش شخصیت های جدید بازی، کلکسیون های دیجیتالی را روی پلتفرم های بومی یا شخص ثالث خریداری کنند، یا قفل را باز کنند و همچنین کسب درآمد کنند.

آیتم های جدید نظرسنجی های اخیر نشان داده است که کاربران علاقه زیادی نسبت به این بازی های راه اندازی شده جدید پیدا کرده اند. این بازی ها مشابه دیگر بازی های محبوب امروزی در جهان هستند.

بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که این توکن‌های NFT را که به دست می‌آورند توزیع یا بفروشند و از این معامله پولی را به کیف پول خود دریافت کنند. به همین دلیل است که این مکانیسم بازی به طور خاص به عنوان بازی برای کسب درآمد شناخته می شود.

اکنون که یاد گرفته‌ایم بازی‌های NFT بازی برای کسب چیست، اجازه دهید به ۵ بازی برتر NFT که می‌توانید در سال 2022 بازی کرده و ارز دیجیتال کسب کنید، نگاهی بیاندازیم.

Axie Infinity : بهترین بازی NFT برای کسب درآمد در سال 2023

Axie Infinity از یک سیستم بازی استفاده می کند که بسیار شبیه به بازی محبوب Pokemon Go است.

این یک بازی مبتنی بر شبکه بلاک چین اتریوم است که در آن بازیکنان باید موجودات دیجیتالی معروف به Axies را جمع آوری و پرورش دهند.

این شخصیت ها نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند که ویژگی های فردگرایانه را شکل می دهند.

این ویژگی ها ژنتیکی هستند و می توانند به فرزندان منتقل شوند. از محورها برای نبرد با سایر بازیکنان در بازی استفاده می شود.

بنیانگذاران Axie Infinity ترونگ نگوین و تو دوان هستند.

برای شروع بازی، بازیکن باید حداقل سه Axies بخرد. برای هر نبرد بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) و حالت ماجراجویی، بازیکن بخش عشق صاف (SLP) را به عنوان جایزه دریافت می کند که توکن ابزار اصلی پلتفرم ERC-20 است.

Axis Infinity Shard (AXS) یکی دیگر از توکن های ابزار ERC-20 است که بومی بازی است که برای لنگر انداختن و کنترل پلت فرم استفاده می شود.

توسعه دهندگان بازی قصد دارند در آینده ویژگی های جدیدی مانند Axie Battle و Axie Land را اضافه کنند. توجه داشته باشید که Axie Infinity یک بازی رایگان نیست، بازیکنان ملزم به پرداخت هزینه برای انجام بازی هستند.

کسب درآمد از بازی Gods Unchained

Gods Unchained یک بازی است که بازی آن رایگان است. این یک بازی تجارت کارت است که در آن بازیکنان با خرید کارت از بازیکنان دیگر یا برنده شدن در نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) کارت ها را جمع آوری می کنند.

کیفیت کارت ها و مهارت بازیکنان در بازی از عوامل اصلی تعیین کننده برنده است.

تأکید بیشتری بر مهارت‌ها و استراتژی بازیکن است، زیرا از حالت بازی رتبه‌بندی شده استفاده می‌کند، جایی که بازیکنان بر اساس رتبه‌بندی‌هایشان مطابقت داده می‌شوند.

کارت ها توسط یک توکن ERC-721 ارائه می شوند و بنابراین، می توان آنها را در بازار بومی بازی یا بازار آزاد معامله کرد. هنگامی که کارت ها فروخته می شوند، بازیکنان پرداختی را به شکل GODS، یک توکن بومی دریافت می کنند.

اپلیکیشن کسب درآمد از بازی Splinterlands

Splinterlands شبیه Gods Unchained است. این یک بازی تجارت کارت است. برای شروع کار با Splinterlands، بازیکن باید یک بسته اولیه کارت بخرد، برای یک حساب Steem جدید ثبت نام کند و کارت های خریداری شده را در Splinterlands افشا کند. برخی از بازیکنان خوش شانس می شوند و با اولین مجموعه کارت های خریداری شده خود کارت های کمیاب به دست می آورند.

اگر بازیکن چندین نسخه از یک کارت را پیدا کند، به آنها اجازه داده می‌شود کارت‌های یکسان را ترکیب کنند و یا تصمیم بگیرند که قدرت خود را افزایش دهند یا یکی از کارت‌ها را بفروشند، برای پرداخت به شکل ارزهای دیجیتال.

بهترین بازی های بازی کن پول دربیار

هنگامی که بازیکن با بازی و کارت ها آشنا شد، می تواند به نبرد با بازیکنان دیگر یا شرکت در کوئست ها ادامه دهد. نتیجه این وظایف تعیین می کند که آیا بازیکن کارت های بیشتری کسب می کند یا خیر.

کسب درآمد از بازی Sandbox

Sandbox یک اکوسیستم بازی مبتنی بر وکسل است که یکی از فعال ترین پلتفرم های بازی NFT است که در آن بازیکنان مجاز به ایجاد و تجارت دارایی های مجازی هستند.

بازیکنان مجاز به دستکاری و کسب درآمد از دارایی های voxel هستند. این یک نسخه بلاک چین از بازی های بسیار محبوب مانند Minecraft و Roblox است.

این پلتفرم ابزارهایی را برای ساخت و متحرک سازی اقلام و در نهایت فروش آنها در بازار فراهم می کند. کاربران علاوه بر این می توانند بازی هایی را که روی پلتفرم سفارشی شده اند بسازند و بازی کنند.

Sandbox 3D SAND، یک توکن ERC-20 را به عنوان توکن اصلی متاورس که در شبکه بلاک چین اتریوم اجرا می شود، راه اندازی کرده است.

بازیکنان می توانند با استفاده از این توکن ها به عنوان ارز در بازار پلتفرم، آیتم های درون بازی را خریداری کنند.

LAND دیگر توکن های NFT هستند که به عنوان یکی از با ارزش ترین دارایی ها در اکوسیستم بازی Sandbox به شدت جستجو می شوند.

بازی ان اف تی League of Kingdoms

بازی ان اف تی League of Kingdoms
بازی ان اف تی League of Kingdoms

League of Kingdoms همچنین یک بازی NFT است که در آن بازیکنان باید پادشاهی خود را بسازند، بازی کنند و سپس با ایجاد یک ارتش قدرتمند از خود دفاع کنند. شما همچنین می توانید دوستان خود را جمع آوری کنید و اتحاد ایجاد کنید.

این یک بازی ساده است که به شما امکان می دهد ارزهای دیجیتال به دست آورید.

این بازی به شما کمک می کند تا پادشاهی های دیگر را نیز تسخیر کنید و می توانید با دوستان خود بازی کنید.

این بازی ساختارهای اژدها مانندی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند Drago NFT را بدست آورید که بعداً قابل معامله است. همچنین می توانید سایت League of Kingdoms را بررسی کنید.

ورود به بازی لیگ پادشاهان

بازی کن پول دربیار با My Neighbour Alice همسایه من الیس

بازی کن پول دربیار با My Neighbour Alice همسایه من الیس
بازی کن پول دربیار با My Neighbour Alice همسایه من الیس

همسایه من آلیس، یک بازی چندنفره است، جایی که مردم باید برای هر دلال دیگری از آلیس زمین بخرند.

شما باید این زمین ها را به صورت نمادین نیز خریداری کنید. شما همچنین می توانید دارایی های دیگری مانند خانه، میوه، سبزیجات و غیره را خریداری کنید.

نوساناتی در بازار وجود دارد و با توجه به این نوسانات می توان زمین ها را خرید و فروش کرد. شما همچنین می توانید از مزایای اضافی ارائه شده استفاده کنید.

آواتارهای مختلفی نیز وجود دارد. این احتمالاً بهترین بازی برای کسب درآمد در اکوسیستم زنجیره هوشمند Binance است.

کسب درآمد از بازی ایلوویوم Illuvium

کسب درآمد از بازی ایلوویوم Illuvium 
کسب درآمد از بازی ایلوویوم Illuvium

Illuvium یک بازی RPG بلاک چین است. این در اصل یک بازی است که در آن به دنیاها سفر می کنید و موجودات را می گیرید.

شما آنها را اسیر می کنید و سپس آنها بخشی از ارتش شما می شوند و با شما جنگ می کنند. ایلوویال ها توکن های NFT هستند. شما می توانید این ایلوویال ها را به عنوان توکن NFT خریداری و بفروشید.

کسب درآمد از بازی موباکس Mobox

Mobox یک پلتفرم متاورس GameFi است که به شما کمک می کند NFT های بازی را کنار هم قرار دهید. این NFTS اساساً کشاورزی هستند. گیمرها می توانند Mobox NFT کسب کنند. به این NFTS ها MOMO نیز می گویند.

کاربران می توانند با NFT های خود به بازی، نبرد و کسب جوایز ارز دیجیتال بپردازند. منطقه بازی همچنین به بازیکنان امکان خرید و فروش NFTS خود را می دهد. همچنین می توان از آنها برای پرورش توکن های MBOX یا استفاده از آنها به عنوان وام مسکن در متاورس استفاده کرد.

بازی ان اف تی Highstreet World

بازی ان اف تی Highstreet World
بازی ان اف تی Highstreet World

Highstreet World یک MMORPG است. این شامل برندهای مختلفی است، از نیکولز گرفته تا ژرمن، و آنها را وارد دنیای متاورس می کند.

این بازی به طور خاص در مناطق مختلف متفاوت است، جایی که بازیکنان می‌توانند با هم معاشرت کنند، خانه بسازند و اقتصاد منطقه خود را مطرح کنند.

همه موارد را می توان به عنوان NFT در ازای محصولات استفاده کرد. این NFT ها با از بین بردن هیولاها به دست می آیند.

درآمد از بازی با بیت کوین Mines of Dalarnia

Mines of Dalarnia یک پروژه بازی است. این ویژگی با سایر بازارهای املاک و مستغلات تفاوت دارد. این پایگاه به دو گروه همکار تقسیم شده است، معدنچیان و مالکان.

ماینرها برای یافتن منابع ارزشمند با هیولاها مبارزه می کنند و بلوک ها را از بین می برند. مالکان زمین و منابع را تامین می کنند.

بازیگران همچنین می‌توانند با دوستان خود برای شکست دادن هیولاها، تکمیل سفرها و باز کردن سودهای درون بازی با دوستان خود متحد شوند.

معادن دارایی های دالارنیا برای خرید در بازار NFT قابل دسترسی است. ارز DAR برای تمام تراکنش های درون بازی از جمله مهارت های دیگر استفاده می شود.

STEPN: بهترین بازی مورد علاقه من برای کسب درآمد در سال 2023

کسب درآمد از استپن
کسب درآمد از استپن

StepN بهترین بازی Play to Earn در سال 2022 است.

این بازی نه تنها به کسب درآمد کمک می کند، بلکه شما را متناسب نگه می دارد. همچنین این بهترین بازی بلاک چین Move to Earn در بلاک چین Solana است.

بازی آسان است. کفش ورزشی StepN NFT را بخرید، بدوید و درآمد کسب کنید.

شما همچنین می توانید کفش های ورزشی خود را پرورش دهید. در آینده می توانید کفش ورزشی خود را اجاره کرده و با این بازی درآمدی غیرفعال به دست آورید تا بازی کسب کنید.

در بخش نظرات شما هم بگویید که کدام بازی ها را بازی می کنید و از کدام بازی کسب درآمد می کنید تا دیگران هم از نظرات شما استفاده کنند.

بهترین بازی های بازی کن پول دربیار

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا