استخراج ارز دیجیتال

بهترین سایت استخراج بیت کوین ViaBTC

برنامه و سایت استخراج ارز دیجیتال

بهترین سایت استخراج بیت کوین ViaBTC

بهترین سایت استخراج بیت کوین ViaBTC را بررسی خواهیم کرد.

ViaBTC یک استخر ماینینگ مستقر در چین است. این استخر در سال 2016 توسط سارا اویانگ راه اندازی شد و از آن زمان به یکی از بزرگترین استخرهای معدن در منطقه تبدیل شده است. این استخر از 14 ارز از جمله بیت کوین، بیت کوین SV، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، مونرو و سایر کوین ها پشتیبانی می کند.

تاریخ استخراج بیت کوین با ViaBTC

در ماه می 2016، این شرکت سرمایه گذاری هایی را از طریق سرمایه گذاری فرشته به دست آورد. ماه بعد استخر بیت کوین ViaBTC راه اندازی شد. در سال 2017، این پلتفرم استخرهای استخراج ETH، Dashcoin، Zcash و LTC را اضافه کرد. در همان سال، ViaBTC اولین استخر استخراج بیت کوین کش در جهان را راه اندازی کرد. استخرهای استخراج Bytom، Monero و Ethereum Classic در سال 2018 راه اندازی شدند. سال بعد، این شرکت کیف پول ViaBTC را منتشر کرد. استخرهای DCR و BSV را دنبال کردند.

تیم توسعه دهنده استخر استخراج متشکل از متخصصان معتبر فین تک است. در حال حاضر، مدیر عامل ViaBTC Haipo Yang است.

ویژگی های اصلی برنامه استخراج بیت کوین ViaBTC

این وب سایت از 6 زبان چینی، کره ای، ژاپنی، انگلیسی، روسی و اسپانیایی پشتیبانی می کند. دارای چهار سرویس اصلی است: کیف پول، کاوشگر بلوک، پلت فرم استخراج ابری و استخر استخراج. کاربران ViaBTC می توانند از طریق وب سایت استخر به خدمات شرکا دسترسی داشته باشند. صرافی CoinEx اکوسیستم زنجیره عمومی CoinEx و یک صرافی غیرمتمرکز OneSwap در وب سایت ViaBTC نشان داده شده است.

صفحه اصلی فهرستی از تمام ارزهای موجود برای استخراج را با آماری ارائه می‌کند که می‌تواند به بازدیدکننده کمک کند تا به سرعت بفهمد چه چیزی را استخراج کند. این لیست سود روزانه (USD/Th/s) را نشان می دهد. نرخ تبدیل فعلی ارز (به دلار)، هش ریت استخر، هش ریت شبکه، تعداد ماینرها و سختی. اعداد قابل کلیک هستند. با ضربه زدن روی آنها اطلاعات دقیق تری از جمله الگوریتم استخراج، پاداش بلوک، آستانه پرداخت، ماشین حساب سود و غیره باز می شود.

استخراج بیت کوین
استخراج بیت کوین

بیشتر از آن، در صفحه اصلی می توان سود آینده را با استفاده از ماشین حساب سودآوری استخراج تخمین زد. شخص باید ارز را انتخاب کند، هزینه های انرژی، قیمت کوین ، سختی استخراج، کارمزدها را درج کند و دستگاه های ماینینگ مورد استفاده را انتخاب کند.

ViaBTC قابلیتی به نام Smart Mining را ارائه می دهد. دو گزینه دارد: Switch با یک کلیک و Smart Mining. سوئیچ با یک کلیک برای استخرهای بیت کوین و اتریوم در دسترس است. این به ماینرها این امکان را می دهد تا بدون اتلاف وقت در پیکربندی فرآیند استخراج، به استخراج ارز دیجیتال متفاوتی روی آورند. استخر بیت کوین اجازه می دهد تا با یک کلیک بین BTC، BCH، BSV و FCH سوئیچ کنید. استخر اتریوم امکان تغییر اتریوم به اتریوم کلاسیک و بالعکس را می دهد.

ویژگی استخراج هوشمند، سوئیچ خودکار به سودآورترین کوین است که می تواند با ترجیحات ماینر فعلی استخراج شود. این الگوریتم داده های بازار مربوطه، هش ریت ماینر و سایر عوامل را در نظر می گیرد تا به طور خودکار سود را به حداکثر برساند.

اگر قابلیت تبدیل خودکار فعال باشد، به طور خودکار تمام درآمدها را هر ساعت به BTC یا USDT تبدیل می کند.

استخراج ارز های دیجیتال در ViaBTC

یکی دیگر از ویژگی هایی که استفاده از ViaBTC را راحت تر می کند، امکان ایجاد حساب های فرعی ماینینگ است. ممکن است هر تعداد حساب فرعی مرتبط با همان کاربر وجود داشته باشد. هر حساب فرعی درآمد و هش جداگانه خود را دارد. از حساب های فرعی می توان برای برداشت خودکار به آدرس های مختلف استفاده کرد. هر حساب می تواند با یک آدرس ایمیل متفاوت مرتبط شود.

بررسی اعلان ها را راحت تر می کند. این ویژگی به ویژه در صورتی مفید است که ماینر دارای چندین دکل یا مزرعه ماینینگ باشد.

در میان دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه، سرویس استخراج ابری BTC-360، اجاره 360 روزه مقدار مشخصی از توان محاسباتی که برای استخراج بیت‌ کوین استفاده می‌شود، وجود دارد. تنها کارمزدی که در حین استخراج ابری دریافت می شود، هزینه هش ریت است که ثابت نیست و به قیمت فعلی بیت کوین بستگی دارد.

قیمت قرارداد نیز ثابت نیست. این به قیمت ها، سختی استخراج، هزینه های برق استخراج و سایر عوامل بستگی دارد. جوایز هر روز بعد از ساعت 0:00 (UTC) ارسال می شود. بر اساس برخی از بررسی های کاربران، هزینه تعمیر و نگهداری که توسط ViaBTC دریافت می شود نسبتاً بالا است.

ویژگی های کمتر استاندارد ارائه شده توسط ViaBTC خدمات پوشش دهی و وام است.

روش های پرداخت در سایت استخراج بیت کوین ViaBTC

این استخر از الگوریتم‌های پاداش زیر پشتیبانی می‌کند: PPS، PPLNS، و SOLO.

بهترین برنامه استخراج بیت کوین
بهترین برنامه استخراج بیت کوین

PPS مخفف pay per share plus است. الگوریتم استاندارد PPS به این معنی است که ماینر برای هر سهم معتبری که ارسال می کند، پاداش مشخصی دریافت می کند. PPS یک نسخه تا حدودی ارتقا یافته از PPS است. PPS معمولا به عنوان یکی از بهترین مدل ها برای کسانی که با شکاف یا هر از گاهی ماین می کنند در نظر گرفته می شود.

برخلاف PPS، PPS به استخراج‌کنندگان اجازه می‌دهد تا از طریق تخصیص هزینه‌های استخراج از طریق الگوریتم پاداش PPLNS، سود بیشتری دریافت کنند.

بهترین سایت استخراج بیت کوین ViaBTC

PPLNS به معنای «پرداخت به ازای هر N سهم آخر» است. هنگامی که یک ماینر از الگوریتم PPLNS استفاده می کند، اندازه پاداش به تعداد سهام معتبر ارسال شده در آخرین دور دشواری N زمانی که بلوک پیدا می شود بستگی دارد. اگر ماینرها از PPLNS استفاده کنند، پلتفرم هزینه های کمتری دریافت می کند. برای به حداکثر رساندن پاداش هنگام استفاده از PPLNS، توصیه می‌شود استخراج را متوقف نکنید. شکاف ها می تواند باعث از دست دادن سود شود.

بهترین سایت استخراج ارز دیجیتال روش پرداخت SOLO فرض می کند که ماینری که بلوک را استخراج می کند به طور مستقل کل پاداش بلوک را دریافت می کند. این پلت فرم برای عملیات روزانه و هزینه تعمیر و نگهداری هزینه ای دریافت می کند.

کارمزد استخراج بیت کوین ViaBTC

هزینه های ViaBTC اغلب به دلیل بالا بودن مورد انتقاد قرار می گیرد. کارمزد پاداش بلوک 4 درصد برای روش پرداخت PPS و 2 درصد در حالت PPLNS است. ماینرهای SOLO هم در حین استخراج و هم در هنگام برداشت 1% کارمزد دریافت می کنند. برداشت برای ماینرهای PPS و PPLNS با 2٪ کارمزد دریافت می شود. در مورد استخراج ادغام شده، ارز دوم به صورت رایگان ارائه می شود.

امنیت بهترین سایت استخراج ارز دیجیتال ViaBTC

اگر تمام ارز ها به دلیل محافظت ضعیف حساب به سرقت بروند، استخراج معنایی نخواهد داشت. با توجه به تعداد دزدان فعالی که در صنعت کریپتو برای پول شکار می‌کنند، بسیار مهم است که مطمئن شوید این پلتفرم ویژگی‌های حفاظتی کافی را ارائه می‌کند. کاربران نباید قبل از شروع به استفاده از پلتفرم، از فعال کردن همه آنها دریغ کنند.

اول از همه، بسیار خوب است که ViaBTC چنین معیار محبوب مانند احراز هویت 2 عاملی (معروف به 2fa) را ارائه می دهد. این ویژگی یک لایه امنیتی اضافی به غیر از رمز عبور ایجاد می کند. برای ورود به حساب یا برداشت وجه، باید یک رمز عبور یک بار مصرف ارائه کنید که فقط از دستگاه تلفن همراه صاحب حساب قابل بازیابی است. TOTP ها در برنامه Google Authentication تولید می شوند.

استخراج ارز دیجیتال با ViaBTC
استخراج ارز دیجیتال با ViaBTC

هر رمز عبور ارتباط خود را فقط برای 30 ثانیه حفظ می کند. این ویژگی سرقت را تقریبا غیرممکن می کند. یکی دیگر از ویژگی‌های حفاظتی موجود کاملاً مشابه است، اما کد از طریق پیامک ارسال می‌شود و در برنامه ویژه ایجاد نمی‌شود. اعلان ورود نیز بسیار مفید است. زمانی که شخصی وارد حساب کاربری می شود به کاربران اطلاع می دهد. تمام فعالیت های حساب را می توان در وب سایت ViaBTC ردیابی کرد. در صورت فعالیت مشکوک، کاربران می توانند جلسات را خاتمه دهند و توصیه می شود رمز عبور را تغییر دهند.

علاوه بر این، این وب سایت تعدادی توصیه ساده در مورد اینکه چگونه کاربران می توانند امنیت سرمایه خود را افزایش دهند، ارائه می دهد.

به عنوان مثال توصیه می شود تمام آدرس های ایمیل استفاده شده توسط ViaBTC یعنی noreply@mail.viabtc.com و support@viabtc.com را در لیست سفید قرار دهید.

اتهامات اندکی علیه ViaBTC به کلاهبرداری از طریق وب وجود دارد. این یک وضعیت کاملاً نادر برای صنعت ارزهای دیجیتال است. بیشتر شکایات بیشتر مربوط به هزینه های بالا، عدم شناسایی هویت و برخی از اشکالات دیگر است. در مجموع، می توان با اطمینان گفت که ViaBTC یک عملیات قانونی با امنیت قوی است.

ثبت نام و شروع به استخراج ارز دیجیتال

بهترین سایت استخراج بیت کوین ViaBTC

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا