اخبار و آموزش

بیت کوین بالای 51 هزار دلار با وجود مشکلات

بیت کوین (BTC) بالاتر از 51000 دلار با وجود رد دو ETF بیت کوین Spot توسط SEC ایالات متحده

بیت کوین بالای 51 هزار دلار با وجود مشکلات

بیت کوین بالای 51 هزار دلار با وجود مشکلات

خوب، زمان کریسمس است و هیجان دوباره در بین سرمایه گذاران بیت کوین نیز همینطور است.

قیمت بیت کوین بار دیگر برای اولین بار در دو هفته گذشته به بالای 50000 دلار رسیده است زیرا احساسات سرمایه گذاران در بازارهای مالی درست قبل از تعطیلات مثبت شده است.

تا زمان انتشار، بیت کوین با 5.22 درصد افزایش به قیمت 51031 دلار با ارزش بازار 966 میلیارد دلار معامله می شود. پس از ثبت رکورد 69000 دلار در نوامبر ماه گذشته، بیت کوین به طور مداوم در حال حرکت است و بیش از 30 درصد اصلاح شده است.

با رسیدن تورم به بالاترین حد جدید و اعلام سیاست های پولی سخت گیرانه توسط فدرال رزرو، پول از طبقات دارایی های بی ثبات مانند ارزهای دیجیتال و سهام به سایر ابزارهای امن منتقل شده است. در حالی که بسیاری بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر سهام می بینند، تا کنون چنین نبوده است! راس میفیلد، …

SEC دو ETF بیت کوین را رد کرد

خوب، افزایش قیمت امروز علیرغم رد دو ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC).

در حالی که SEC با ETF های آتی بیت کوین آشنایی دارد، مخالفت شدیدی با تصویب ETF بیت کوین با پشتوانه فیزیکی نشان داده است.

SEC ایالات متحده دو پیشنهاد ETF بیت کوین را از سوی Valkyrie Investments و Kryptoins رد کرده است و بیان می کند که آنها در برآورده کردن الزامات تنظیم کننده برای جلوگیری از شیوه های دستکاری و تقلب ها شکست خورده اند.

ETF های بیت کوین نقطه ای به عنوان جام مقدس محصولات سرمایه گذاری باقی می مانند و این احتمالاً نقدینگی عظیمی را برای بیت کوین به همراه خواهد داشت. اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ اینتلیجنس، آخرین رد کردن را «اسکروج-جکشن» می نامد. وی در ادامه افزود:

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا