تحلیل ارزدیجیتال
موضوعات داغ

تحلیل ویدیویی بیت کوین 22 اردیبهشت

تحلیل امروز بیت کوین توسط تحلیل گر ایرانی اقای لطیف آهی

تحلیل ویدیویی بیت کوین 22 اردیبهشت

تحلیل ویدیویی بیت کوین 22 اردیبهشت را بررسی می کنیم.

در این ویدیو یک تحلیل 1 دقیقه ای از نمودار بیت کوین را مشاهده می کنید.

بیت کوین (BTC) روز پنجشنبه با تشدید سقوط بازار ارز دیجیتال به زیر دو سطح حمایت کلیدی رسید. در حالی که آخرین سقوط آن مستقیماً توسط داده های تورم بالاتر از حد انتظار ایالات متحده ایجاد شد، عوامل دیگری نیز وجود داشت که سرمایه گذاران را از ارزهای دیجیتال خارج می کرد.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته 15 درصد کاهش یافته و به 26,848 دلار رسیده است که پایین ترین سطح آن از دسامبر 2020 است. این توکن اکنون در آستانه از دست دادن نزدیک به 66 درصد از زمان ثبت رکورد در نوامبر است.

اما ضررهای سنگین توکن ممکن است آن را به پایین‌تر نزدیک‌تر کند. پیتر برانت، تحلیلگر کهنه کار، 27000 دلار را به عنوان پایین ترین حد ممکن می داند.

به طور کلی 3 دلیل اصلی ریزش بیت کوین را بررسی می کنیم.

تورم آمریکا محرک اولیه سقوط بیت کوین

بیت کوین قبل از قرائت شاخص CPI ایالات متحده در روز چهارشنبه حدود 31000 دلار معامله می شد. اما توکن در عرض چند دقیقه پس از اینکه داده ها بالاتر از حد انتظار قرار گرفت، به 28000 دلار سقوط کرد.

در حالی که این قرائت اندکی کمتر از داده های ماه مارس بود، همچنان نشان می دهد که کاهش تورم بسیار بیشتر طول می کشد. این امر باعث افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو خواهد شد – یک سناریوی بسیار منفی برای BTC.

افزایش فدرال رزرو در اوایل این ماه همچنین باعث زیان سنگین در بیت کوین شده بود.

بازارهای سهام سقوط کردند، بیت کوین به دنبال آن است

داده های تورم ایالات متحده باعث سقوط بزرگ در بازارهای سهام نیز شد. S و P 500 1.7% افت کردند در حالی که Nasdaq Composite – موازی نزدیکتر برای بیت کوین، بیش از 3% سقوط کرد.

با توجه به اینکه همبستگی بیت کوین با بازارهای سهام ایالات متحده در بالاترین حد خود قرار دارد، به نظر می رسد که زیان در سهام به توکن سرریز شود. سهام آسیایی نیز در روز پنجشنبه به شدت کاهش یافتند که فشار نزولی بیشتری را برای BTC ایجاد کرد.

سقوط Terra ایمان به ارزهای دیجیتال را تضعیف می کند

بلاک چین Terra در هفته گذشته ارزش خود را از دست داده است. این واقعیت که زمانی یک 10 ارز دیجیتال برتر، LUNA، می تواند 99 درصد در یک هفته سقوط کند، اعتماد سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال را متزلزل کرده است.

در حالی که واکنش قیمت مستقیمی به کاهش قیمت LUNA و UST وجود نداشت، این حرکت احتمالاً احساسات را در کریپتو کاهش داده است.

به طور کلی، با سقوط بازارهای سهام، تمایل به دارایی های پرریسک مانند BTC در پایین ترین حد خود قرار دارد. در حالی که این ممکن است یک فرصت خرید باشد، سرعت زیان در بازارهای ریسک هنوز کند نشده است.

تحلیل ویدیویی بیت کوین 22 اردیبهشت

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا