تکنولوژی
موضوعات داغ

تماس جعلی با اپلیکیشن Fake Call Pro

Fake Call Pro چگونه از موقعیت‌های ناخوشایند خلاص شویم

تماس جعلی با اپلیکیشن Fake Call Pro

تماس جعلی با اپلیکیشن Fake Call Pro را معرفی می کنیم.

ما مطمئن هستیم که برخی از خوانندگان ما هنگام تلاش برای رهایی از یک مکالمه ناخوشایند یا یک تاریخ بد، تماس جعلی را جعل کرده اند صاحبان خلاق آیفون ممکن است حتی از تایمر داخلی برای خودکار کردن یک به اصطلاح “تماس” استفاده کرده باشند. اما اگر کسی صفحه نمایش شما را ببیند خیلی قانع کننده نیست.

Fake Call Pro یک برنامه مفید است که این نوع ویژگی را به صورت بومی ارائه می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تماس‌هایی با ظاهر واقعی را برنامه‌ریزی کنند تا به آن‌ها کمک کند تا به طور یکپارچه از یک موقعیت ناخوشایند، خسته کننده یا خطرناک منحرف شوند. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

برنامه تماس جعلی رایگان در ایفون

پس از دانلود و نصب برنامه رایگان، تنظیمات پیش فرض در صفحه اصلی برنامه به کاربران نمایش داده می شود. در اینجا، گزینه هایی از جمله تایمر، تماس گیرنده، آهنگ زنگ و صدای تماس گیرنده برای سفارشی کردن کاربران در دسترس هستند.

دانلود برنامه تماس جعلی Fake Call برای ای او اس
دانلود برنامه تماس جعلی Fake Call برای ای او اس

ضربه زدن به تایمر به کاربران این امکان را می دهد تا انتخاب کنند که تماس جعلی آنها تا چه زمانی در آینده انجام می شود. گزینه ها شامل هر چیزی از پنج ثانیه تا یک ساعت کامل است. Caller به کاربران امکان می دهد شناسه تماس گیرنده را سفارشی کنند، اگرچه اگر می خواهید کسی تماس را جدی بگیرد، احتمالاً بهتر است گزینه پیش فرض را از “Trump” تغییر دهید.

آهنگ زنگ به شما امکان می دهد یک آهنگ زنگ سفارشی برای تماس جعلی دریافتی انتخاب کنید، که می توانید آن را با صدای عادی خود مطابقت دهید. و Caller Voice به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید که چه کسی یا چه چیزی در انتهای خط بشنوید، و همه چیز را حتی باورپذیرتر می‌کند.

دانلود برنامه تماس جعلی Fake Call برای ای او اس

اثر کلی واقعاً متقاعدکننده است: Fake Call Pro صفحه تماس ورودی را در iOS تکرار می‌کند و تماس‌های جعلی بسیار معتبر را برای ارائه موقعیت‌های ناخوشایند عالی ارائه می‌کند. با این حال یک اخطار وجود دارد: شما باید بعد از تنظیم تماس، آیفون خود را باز بگذارید تا برنامه به خوبی کار کند.

دانلود برنامه تماس جعلی Fake Call برای ای او اس

اگر چه دانلود و نصب رایگان است، Fake Call Pro به کاربران اجازه می‌دهد تا تبلیغات درون برنامه‌ای را با هزینه یک‌باره ۱ دلاری/۱ پوندی حذف کنند. به نظر ما ارزشش را دارد.

تماس جعلی با اپلیکیشن Fake Call Pro

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا