اخبار و آموزش
موضوعات داغ

خرید گیفت کارت با بیت کوین

آموزش خرید گیفت کارت و استیم گیفت کارت با ارز دیجیتال

خرید گیفت کارت با بیت کوین

خرید گیفت کارت با بیت کوین را مورد بررسی قرار میدهیم.

بازارهای همتا به همتای بیت کوین، اگرچه بازیکن نسبتا جدیدی در بازی هستند، اما یکی از هیجان انگیزترین راه های خرید بیت کوین را معرفی کرده اند: کارت های هدیه. با ورود به انواع مختلف کارت های هدیه موجود، هیجان انگیزتر می شود. گیفت کارت های آمازون، والمارت، آیتونز، شبکه پلی استیشن، استیم، ایکس باکس و بسیاری دیگر وجود دارد، اما امروز، ما بر روی فرآیند خرید بیت کوین با استفاده از گیفت کارت آیتونز تمرکز خواهیم کرد.

برای اینکه ایده ای درباره نحوه تبدیل گیفت کارت iTunes به بیت کوین به شما ارائه دهیم، به عنوان مثال از Paxful یک بازار BTC همتا به همتا با بیش از 1 میلیارد دلار حجم تجارت در سال 2019 استفاده می کنیم.

3 قدم ساده برای خرید گیفت کارت با بیت کوین دارید

باور کنید یا نه، برای خرید گیفت کارت با بیت کوین فقط سه مرحله طول می کشد، پس بیایید شروع کنیم!
حساب کاربری برای خود بسازید

با توجه به اینکه ما از Paxful به عنوان مثال استفاده می کنیم، اولین قدم منطقی ایجاد یک حساب کاربری است. خوشبختانه، این ساده است و چیز زیادی از شما نمی خواهد. تنها چیزی که برای ایجاد یک حساب کاربری نیاز دارید یک ایمیل است و سپس باید نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید. پس از ثبت نام، یک کیف پول بیت کوین رایگان دریافت خواهید کرد و با آن، آماده معامله هستید.

انتخاب یک گیفت کارت برای خرید با ارز دیجیتال

اکنون که آماده معامله هستید، زمان آن رسیده است که پیشنهاد عالی را برای خود پیدا کنید. روی دکمه «خرید بیت کوین» در سمت راست بالای صفحه اصلی کلیک کنید و خود را در صفحه پیشنهادات خواهید دید. صفحه پیشنهادات جایی است که می توانید ترجیحات شخصی خود را وارد کنید، مانند روش پرداخت خود (در این مورد، کارت هدیه iTunes است) و ارز فیات ترجیحی خود (و همچنین مبلغ).

اگرچه اختیاری است، اما می‌توانید مکانی را نیز وارد کنید که می‌تواند به شما در یافتن پیشنهادهای اطرافتان کمک کند. وقتی آن تنظیمات برگزیده را وارد کردید، روی «جستجوی پیشنهادها» کلیک کنید و فهرستی از پیشنهادات ظاهر می‌شود.

آموزش خرید گیفت کارت با بیت کوین
آموزش خرید گیفت کارت با بیت کوین

وقتی به صفحه پیشنهادات می‌رسید، متوجه می‌شوید که جزئیات زیادی برای هضم وجود دارد. اگر کمی احساس خستگی می کنید، اشکالی ندارد. ما به شما کمک می کنیم تا هر یک از این جزئیات را تجزیه کنید.

جزئیات فروشنده شما – هنگامی که به دنبال پیشنهاد بهینه هستید، بسیار مهم است که تا آنجا که می توانید درباره او بیاموزید از جمله نام کاربری، در دسترس بودن (زمانی که آخرین بار آنلاین دیده شد) و امتیاز شهرت. امتیاز شهرت اولین شاخص عالی است که نشان می دهد فروشنده بالقوه شما چقدر قابل اعتماد است.

قیمت – هر فروشنده می تواند درصد سود خود را هنگام ایجاد یک پیشنهاد تعیین کند. هنگام انتخاب پیشنهاد خود، مطمئن شوید که بیت کوین شما قیمت مناسبی دارد. برخی از پیشنهادات خیلی گران هستند و در بیشتر موارد، اگر قیمت آنقدر خوب باشد که درست نباشد، معمولاً همینطور است.

برچسب‌های پیشنهاد – اینها برچسب‌های تحت اللفظی، با محدودیت 25 کاراکتر، برای بازاریابی پیشنهاد فروشنده به امید جذب خریداران بالقوه هستند.
برچسب‌های پیشنهاد – درست مانند برچسب‌هایی که در توییت‌ها یا ویدیوهای YouTube می‌بینید، پیشنهادها در Paxful برچسب‌های خاص خود را دارند. برچسب ها در Paxful توسط فروشندگان برای توصیف اولیه پیشنهاد خود به خریداران بالقوه استفاده می شود.

محدودیت های ترید – محدودیت های ترید حداقل و حداکثر مقدار بیت کوینی است که فروشنده مایل است به شما بفروشد.

وقتی همه این عوامل را در نظر گرفتید، به شما کمک می کند بهتر تصمیم بگیرید که کدام پیشنهاد برای شما بهترین است. اگر هنوز در تصمیم گیری برای انتخاب پیشنهاد مشکل دارید، در اینجا چند نکته برای کمک به شما وجود دارد:

تمام جزئیات را در نظر بگیرید  همراه با جزئیات فروشنده، قیمت، برچسب های پیشنهاد، برچسب های پیشنهاد و محدودیت های تجاری، ضروری است که به شرایط پیشنهاد فروشنده نگاه کنید. وقتی روی دکمه «خرید» کلیک می‌کنید، می‌توانید شرایط پیشنهاد فروشنده را ببینید – فهرست مختصری از الزامات پرداخت (آنچه فروشنده هنگام پرداخت برای BTC از شما نیاز دارد).

به قابلیت اطمینان فروشنده خود نگاه کنید  متأسفانه، کلاهبرداران گاهی اوقات در بازارهای همتا به همتا یافت می شوند. با این حال، پروتکل های امنیتی و راه هایی برای کاهش خطرات وجود دارد. در Paxful، اولین شاخص قابل اعتماد بودن فروشنده، امتیاز شهرت اوست. اگر بعد از آن هنوز مطمئن نیستید، می توانید به حجم تجارت و تاریخچه تجارت او نیز نگاه کنید.

حجم معاملات فروشنده به شما نشان می دهد که چقدر بیت کوین از حساب آن کاربر خاص عبور کرده است و تاریخچه معاملات کیفیت معاملات اخیر آن کاربر را به شما نشان می دهد. در حالت ایده‌آل، فروشنده‌ای می‌خواهید که حجم معاملات مناسبی داشته باشد و به طور کلی بازخورد خوبی از معاملات اخیر دریافت کرده باشد. اینها هر دو شاخصی هستند که به شما امکان اعتماد یک کاربر خاص را می دهند.

مطمئن شوید که فروشنده شما در دسترس است  فروشندگانی که AFK هستند (دور از صفحه کلید) می توانند مشکلات زیادی را در تجارت ایجاد کنند. مهم است که به یاد داشته باشید که معاملات ممکن است منقضی شوند. هنگامی که فروشندگان پیشنهاد ایجاد می کنند، یک پنجره پرداخت را تنظیم می کنند (مدت زمانی طول می کشد تا معامله منقضی شود). قبل از وارد شدن به تجارت، مطمئن شوید که فروشنده شما آنلاین و آماده معامله است.

خرید و فروش گیفت کارت با بیت کوین
خرید و فروش گیفت کارت با بیت کوین

هنگامی که یک پیشنهاد ایده آل را انتخاب کردید (با توجه به ترجیحات خود)، زمان شروع معامله فرا رسیده است. پس از کلیک بر روی «خرید» و خواندن شرایط پیشنهاد فروشنده، روی دکمه «قبول شرایط و خرید بیت کوین» کلیک کنید. سپس به صفحه تجارت فردی هدایت خواهید شد، جایی که مستقیماً با فروشنده در ارتباط خواهید بود. در Paxful، یک ویژگی چت زنده وجود دارد، بنابراین اگر در رابطه با پرداخت نیاز به توضیح دارید، اینجا محل انجام این کار است.

وقتی صحبت از کارت های هدیه به میان می آید، فروشندگان معمولاً کد کارت هدیه و تصویر کارت را در کنار رسید می خواهند. در بیشتر موارد، فروشندگان ترجیح می دهند که یک گیفت کارت فیزیکی با بیت کوین را با پول نقد بخرید (برای جلوگیری از هرگونه موارد استرداد شارژ). هنگامی که الزامات پرداخت لازم را ارسال کردید، مطمئن شوید که تجارت را به عنوان “پرداخت” علامت گذاری کنید. به محض اینکه فروشنده پرداخت شما را دریافت کرد، ابتدا پرداخت را تأیید می کند، بنابراین یک لحظه به او فرصت دهید.

پس از تایید پرداخت، فروشنده باید بیت‌کوین‌ ها را از سپرده خارج کند. در آن مرحله، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای فروشنده و ویلای خود بازخورد بگذارید! کارت هدیه iTunes شما اکنون BTC است!

خرید گیفت کارت کارت اعتباری و مستر کارت با PaxFul

به معنای واقعی کلمه صدها گزینه پرداخت برای کاوش در Paxful وجود دارد بنابراین خود را به استفاده از کارت های هدیه iTunes محدود نکنید. در میان سایر گزینه‌های کارت هدیه محبوب مانند کارت‌های هدیه آمازون و والمارت، می‌توانید گزینه‌های کارت غیر هدیه مانند کارت اعتباری یا نقدی، حواله‌های بانکی، PayPal و بسیاری موارد دیگر را نیز بررسی کنید!

پس برای چی منتظری؟ ماجراجویی تجاری خود را اکنون در Paxful آغاز کنید!

ثبت نام در Paxful و شروع به خرید با ارز دیجیتال

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا