تحلیل ارزدیجیتال
موضوعات داغ

سیگنال جدید بیت کوین بازگشت قوی به بالا

بیت کوین BTC : در اینجا چند سیگنال وجود دارد که به یک بازیابی قوی اشاره می کند

سیگنال جدید بیت کوین بازگشت قوی به بالا

سیگنال جدید بیت کوین بازگشت قوی به بالا را بررسی می کنیم.

به نظر می رسد قیمت بیت کوین پس از سقوط فلش ​​اخیر در زیر آن، جایگاه ثابت خود را در 29100 دلار پیدا کرده است. این بازیابی سریع و آزمایش مجدد گواهی بر قدرت گاوها و تعیین مسیر بعدی اقدام برای بیت کوین خواهد بود.

قیمت بیت کوین برای ایجاد سود موقت

قیمت بیت کوین بین نوامبر 2021 و آوریل 2022 یک الگوی تداوم نزولی ایجاد کرد که به عنوان پرچم خرس شناخته می شود. پس از یک ادغام کوتاه در اواخر آوریل بیت کوین باعث خروج از راه اندازی شد و باعث فروش گسترده شد.

این الگو شامل یک نوسان عظیم است که به عنوان “میله پرچم” شناخته می شود و سپس یک مرحله تثبیت به نام “پرچم” شناخته می شود. خروج از این پیچ‌خوردگی اغلب منجر به ادامه نزول قیمت می‌شود، به همین دلیل است که این راه‌اندازی به عنوان الگوی ادامه نامیده می‌شود.

این سازند فنی یک نوسان 46 درصدی را پیش‌بینی می‌کند که با افزودن ارتفاع میله پرچم به نقطه شکست تعیین می‌شود. در 22 آوریل بیت کوین خط روند پایین پرچم را در 40,032 دلار شکست و هدف 21,584 دلار را پیش بینی کرد.

تاکنون، نوسانات پس از FOMC همراه با شکست LUNA-UST بازار را تحریک کرده و باعث سقوط شدید آن شده است. در نتیجه، بیت کوین به 25333 دلار کاهش یافت و آلتکوین ها را با خود به پایین برد. با این حال، به نظر می رسد که بهبود قیمت بیت کوین به خوبی پیش می رود زیرا به بالای سطح حمایت 29100 دلار بازگشته است.

سیگنال جدید بیت کوین بازگشت قوی به بالا

اگر گاوها بتوانند یک آزمون مجدد موفقیت آمیز را مدیریت کنند، نشان می دهد که روند صعودی بیشتر محتمل است. در چنین حالتی، سرمایه گذاران می توانند انتظار حرکت به 35100 دلار را داشته باشند. این روند صعودی در مجموع 17 درصد افزایش را تشکیل می دهد و به احتمال زیاد در جایی که صعودی محدود شده است.

سیگنال جدید بیت کوین
سیگنال جدید بیت کوین

توئیت اخیر گارد بنیاد لونا (LFG) یکی دیگر از رفع ابهامات ذهنی سرمایه گذاران خرده فروشی است. در این اطلاعیه آمده است که LFG 80,081 بیت کوین از ذخیره خود را که دارای 80,394 بیت کوین بود فروخته است.

1/ از شنبه، 7 می 2022، گارد بنیاد لونا ذخیره ای متشکل از دارایی های زیر داشت:· 80,394 دلار بیت کوین
39,914 BNB دلار
26,281,671  USDT
23,555,590  USDC
1,973,554  AVAX
697,344 دلار آمریکا
1,691,261 LUNA

— LFG | گارد بنیاد لونا (@LFG_org) 16 مه 2022

این خبر حاکی از آن است که فروش بیشتر بعید به نظر می رسد، که می تواند خریداران را وادار به شروع مناقصه کند.

در ادامه این توییت آمده است،

«این بنیاد به دنبال استفاده از دارایی‌های باقی‌مانده خود برای جبران خسارات به کاربران باقی‌مانده از UST، یعنی کوچک‌ترین دارندگان است. ما هنوز در حال بحث در مورد روش‌های مختلف توزیع هستیم، به‌روزرسانی‌هایی که به زودی اعمال می‌شوند.»

حمایت از این چشم انداز برای قیمت بیت کوین، عرضه در نمودار مبادلات است. این شاخص تعداد بیت کوین های نگهداری شده در صرافی ها را ردیابی می کند که می تواند به عنوان فشار بالقوه سمت فروش تعبیر شود. در صورت فروش، سرمایه‌گذاران دو بار فکر نمی‌کنند و می‌توانند فروش را وحشت زده کنند، که باعث افزایش سفارش‌های فروش می‌شود که می‌تواند شیب نزولی را افزایش دهد.

تحلیل بیت کوین
تحلیل بیت کوین

با این حال، برای بیت کوین، تعداد توکن های نگهداری شده در نهادهای متمرکز 50000 بیت کوین کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش موثر فشار فروش بالقوه است. این توسعه از منظر فنی با چشم انداز صعودی مطابقت دارد

بنابراین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که بیت کوین در آینده نزدیک افزایش یابد.

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا