تحلیل ارزدیجیتال
موضوعات داغ

سیگنال قیمت سولانا و رشد احتمالی این ارز

رشد احتمالی سولانا تا 50 دلار

سیگنال قیمت سولانا و رشد احتمالی این ارز

سیگنال قیمت سولانا و رشد احتمالی این ارز را بررسی می کنیم.

با وجود آشفتگی در بازار ارزدیجیتال، توکن سولانا SOL در این هفته پس از افزایش 7 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته، توانست شروعی سبز داشته باشد.

سطح پشتیبانی کلیدی: 30 دلار

سطح مقاومت کلید: 38 دلار

در دو روز گذشته، فشار خرید مناسب به سولانا اجازه داد تا به سمت سطح مقاومت بحرانی در 38 دلار صعود کند. اگر این حرکت صعودی ادامه یابد، آزمایش این سطح کلیدی در روزهای آینده بسیار محتمل خواهد بود. از سوی دیگر، خریداران SOL توانستند از حمایت 30 دلاری دفاع کنند.

سیگنال ارز دیجیتال سولانا

حجم معاملات: سطح حجم دیروز به رنگ سبز بسته شد و امروز (دوشنبه) سولانا به رنگ سبز باز شد. این صعودی است، اما خریداران باید حجم خود را افزایش دهند تا این حرکت را حفظ کنند.

تحلیل تکنیکال سولانا
تحلیل تکنیکال سولانا

شاخص RSI: RSI روزانه موفق شد از مرز 50 امتیاز عبور کند و وارد محدوده صعودی شود. RSI نیز به پایین ترین سطح خود رسیده است اما هنوز به بالاترین حد ثبت شده در 12 سپتامبر نرسیده است.

شاخص MACD: MACD روزانه صعودی است. خطوط میانگین متحرک به سمت بالا خمیده می شوند و هیستوگرام بالاترین حد را ایجاد می کند. این نشان دهنده شتاب به نفع خریداران است.

سیگنال ارز دیجیتال سولانا
سیگنال ارز دیجیتال سولانا

سولانا برای یک حرکت صعودی آماده است.

پیش بینی کوتاه مدت قیمت سولانا

سولانا یک حرکت قیمتی صعودی را نشان می‌دهد و برای بزرگ‌ترین آزمایش خود، که حول مقاومت کلیدی 38 دلار خواهد بود، شتاب بیشتری به دست می‌آورد. فروشندگان ممکن است در آن سطح برگردند و سعی کنند قیمت را پایین بیاورند. شکست خالص بالاتر از این مقاومت راه را برای سولانا به هدف بعدی خود در 40 دلار و سپس 48 دلار باز می کند.

سلب مسئولیت: اطلاعات یافت شده در اُرجیست از نویسندگان نقل شده است. این نظرات را در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نشان نمی دهد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده با مسئولیت خود استفاده کنید.

سیگنال قیمت سولانا و رشد احتمالی این ارز

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا