اخبار و آموزش

شرکت هواپیمایی امارات دبی بیت کوین را پذیرفت

شرکت هواپیمایی امارات دبی از بیت کوین، NFT و Metaverse استقبال می کند

شرکت هواپیمایی امارات دبی بیت کوین را پذیرفت

شرکت هواپیمایی امارات دبی بیت کوین را پذیرفت.

امارات برنامه های خود را برای افزودن بیت کوین به عنوان یک سرویس پرداخت در حالی که به کشف NFT و متاورس ادامه می دهد، فاش کرد.

شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی)، هواپیمایی امارات، همه آماده است تا با استفاده از ارزهای دیجیتال NFT و متاورس وارد فضای دارایی دیجیتال شود.

در این گزارش آمده است که این ورود بخشی از استراتژی آن برای «ارتباط با مشتریان به روشی سریع‌تر و انعطاف‌پذیرتر» است.

استقبال شرکت هواپیمایی امارات دبی از بیت کوین و NFT و Metaverse

امارات به زودی با معرفی بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت، ورود خود به صنعت ارزهای دیجیتال را آغاز خواهد کرد. این شرکت همچنین کلکسیون های NFT را برای تجارت در وب سایت خود اضافه خواهد کرد. به این ترتیب، این هواپیمای مسافربری که مقر آن در دبی است، خاطرنشان کرد که کارکنان جدیدی را برای متاورس و NFT سوار خواهد کرد.

استقبال شرکت هواپیمایی امارات دبی از بیت کوین و NFT و Metaverse
استقبال شرکت هواپیمایی امارات دبی از بیت کوین و NFT و Metaverse

عادل احمد الرضا، مدیر ارشد عملیات، گفت که هدف اصلی در پشت این اقدام، ساخت برنامه هایی برای پیگیری نیازهای مختلف مشتریان است. او همچنین توضیح داد که این شرکت هواپیمایی از فناوری بلاک چین برای ردیابی سوابق هواپیماها استفاده خواهد کرد.

با متاورس، می‌توانید کل فرآیندهای خود را چه در حال بهره‌برداری، آموزش، فروش در وب‌سایت یا تجربه کامل به یک برنامه کاربردی از نوع متاورس تبدیل کنید، اما مهم‌تر از آن،استفاده از این تکنولوژی هاست.

استقبال شرکت هواپیمایی امارات از فناوری پیشرفته ارز دیجیتال

این توسعه یک ماه پس از آن صورت می گیرد که امارات فاش کرد که قصد دارد NFT ها و تجربیات خود را در Metaverse برای مشتریان و کارمندان خود راه اندازی کند. این شرکت قبلاً توضیح داد که استقبال از فضای دارایی دیجیتال با چشم انداز امارات متحده عربی برای اقتصاد دیجیتال هماهنگ است.

در همین راستا، شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس و مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی و گروه امارات، همچنین تاکید کرد که این شرکت فناوری‌های پیشرفته‌ای را برای ارتقای فرآیندهای تجاری خود، بهبود ارائه خدمات به مشتریان و ارتقای مهارت‌ها و تجربیات کارکنان اتخاذ کرده است. . او اضافه کرد،

ما در مورد فرصت‌های موجود در فضای دیجیتال آینده هیجان‌زده هستیم و سرمایه‌گذاری قابل توجهی را در شرایط مالی و منابع انجام می‌دهیم تا محصولات و خدماتی را با استفاده از فناوری‌های پیشرفته توسعه دهیم که درآمد، تجربه برند و کارایی تجاری را ارائه می‌دهد.»

این شرکت هواپیمایی همچنین گفت که به همکاری با شرکای صنعتی برای تقویت استراتژی Web3 خود ادامه خواهد داد و در عین حال استعدادهای جدیدی را برای ابتکارات آتی خود استخدام خواهد کرد.

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا