اخبار و آموزش
موضوعات داغ

شناسایی توکن های کلاهبرداری Luna 2

توکن های کلاهبرداری لونا 2 در حال اجرا هستند

شناسایی توکن های کلاهبرداری Luna 2

شناسایی توکن های کلاهبرداری Luna 2 را بررسی می کنیم.

کلاهبردارانی که جدیدآ “توکن های LUNA 2” یک روز قبل از برنامه ریزی واقعی، یک “ایراداپ” تقلبی را آغاز کردند.

PeckShield شرکت امنیت و تجزیه و تحلیل بلاک چین می گوید: کلاهبردارانی را شناسایی کرده است که توکن های به اصطلاح “Wrapped LUNA 2.0” را به آدرس های اتریوم با مشخصات پایین ارسال می کنند. این ترفند به منظور تقلید از ایردراپ واقعی LUNA است که در روز جمعه انجام می شود.

طبق هشدار PeckShield دریافت کنندگان محبوب این توکن های جدید عبارتند از Vitalik Buterin، Andreesen Horowitz، Three Arrows Capital و Justin Sun.

این توکن‌ها ابتدا از یک آدرس ناشناس در روز پنجشنبه به Terra Deployer ارسال کردند سپس برای تقلید از ایردراپ رسمی Terra برای افراد مربوطه ارسال شدند.

با این حال، همانطور که دو کوون در طرح احیای اکوسیستم Terra خود تصریح کرده است، دارندگان UST و LUNA با دارایی های انتقال داده شده از Terra احتمالاً واجد شرایط ایردراپ نیستند. به عبارت دیگر، به اصطلاح “ایردراپی” که روی اتریوم و سایر زنجیره‌ها انجام می‌شود، تقلبی است.

طرح Terra شامل فورک کردن بلاک چین Terra و صدور یک توکن کاملا جدید LUNA است. LUNA قدیمی – که پس از جداسازی UST از دلار در اوایل این ماه، به هیچ عنوان کاهش یافت – به “LUNC” تغییر نام خواهد داد.

LUNA جدید بین دارندگان LUNC و UST بر اساس موقعیت آنها در طول سقوط لونا از بلاک چین توزیع می شود. به کاربرانی که دارایی‌های ذخیره شده در آدرس‌های صرافی هستند مانند Binance یا Huobi نیز غرامت دریافت می‌کنند.

Terra 2.0 مانند آخرین زنجیره شامل یک استیبل کوین الگوریتمی نخواهد بود و کاملاً متعلق به جامعه خواهد بود. نه آزمایشگاه های Terraform و نه گارد بنیاد LUNA در لیست سفید ایردراپ گنجانده نشده اند.

شناسایی توکن های کلاهبرداری Luna 2

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا