صرافی آنلاین
موضوعات داغ

صرافی آنلاین ارز دیجیتال deepcoin

صرافی انلاین دیپ کوین deepcoin

صرافی آنلاین ارز دیجیتال deepcoin

صرافی آنلاین ارز دیجیتال deepcoin دیپ کوین یک صرافی دیجیتال سودآور است که در آن می توانید به راحتی تجارت کنید. در ارجیست به بررسی صرافی آنلاین deepcoin می پردازیم .

صرافی آنلاین ارز دیجیتال deepcoin

دیپ کوین چیست؟صرافی ارز دیجیتال Deepcoin یک صرافی ثبت شده در سنگاپور است که در 11 نوامبر 2018 فروشگاه خود را افتتاح کرد. در حالی که صرافی دیپ کوین معاملات نقطه ای (یعنی معاملات معمولی) را نیز ارائه می دهد، در درجه اول یک بورس مشتقه است و بر معاملات مشتقه تمرکز می کنند.

این  نوع مبادله برای رشد ارزش در طول زمان طراحی شده است. با سرمایه گذاری اولیه خود در ارزهای دیجیتال، قدرت خرید بیشتری به دست خواهید آورد. تراکنش‌ها به‌صورت آنلاین سریع‌تر تأیید می‌شوند، برای مقادیر کمتر پول – که آنها را برای استفاده روزمره ایده‌آل می‌کند. بیایید یک بررسی دقیق صرافی Deepcoin داشته باشیم تا یکی از بهترین صرافی‌ها را همین امروز برای شروع معامله انتخاب کنیم.

در صرافی دیپ کوینسرمایه گذاران می توانند ارزهای دیجیتال خود را بدون نیاز به گذراندن هیچ فرآیند پیچیده ای معامله کنند.  فقط باید در وب سایت ثبت نام کنید و تنها با چند کلیک ، تجارت سکه های خود را شروع کنید. علاوه بر این،  این صرافی دارای یک پلت فرم معاملاتی بسیار منعطف و سفارشی است که همه چیز در مقابل شما خواهد بود.

روش های سپرده گذاری صرافی انلاین دیپ کوین deepcoin

اگر هنوز هیچ ارز دیجیتال ندارید اما می‌خواهید از صرافی انلاین دیپ کوین deepcoin استفاده کنید، می‌توانید به راحتی مقداری از آن را در صرافی‌هایی خریداری کنید که دارای “fiat on-ramps” هستند (صرافی که می‌توانید پول نقد معمولی را در آن واریز کنید). سپس آن را از چنین پلتفرمی به حساب Deepcoin Exchange خود منتقل کنید.

برای تجارت در صرافی دیپ کوین ، ابتدا باید ارز دیجیتال داشته باشید. تنها طبقه دارایی که می توانید به صرافی دیپ کوین سپرده گذاری کنید، ارز دیجیتال است. با این حال، اگر واقعاً Deepcoin Exchange را دوست دارید اما هنوز هیچ رمزنگاری ندارید، می‌توانید به راحتی با یک صرافی که دارای “fiat on-ramps” است (صرافی که می‌توانید در آن پول نقد معمولی واریز کنید)، حسابی را راه‌اندازی کنید. و سپس آن را از چنین مبادله ای به این مبادله منتقل کنید. از فیلترهای تبادل ما استفاده کنید تا به راحتی ببینید کدام پلتفرم‌ها اجازه انتقال وجه یا واریز کارت اعتباری را می‌دهند.

معاملات اهرمی

نکته مهمی که هنگام معامله با سطح بالایی از اهرم باید به خاطر داشته باشید این است که ضرر شما می تواند بسیار زیاد باشد، زیرا ضرر شما نیز افزایش می یابد. این بدان معناست که همیشه باید از صرافی های مطمئن استفاده کنید و سعی کنید با سرمایه خود بیش از حد معامله نکنید.  پیشنهادات صرافی Deepcoin برای سکه‌های کریپتو خود، اهرم ۱۲۵ برابری را در معاملات آتی ارائه می‌کند که باعث می‌شود در افزایش یا کاهش قیمت هر کریپتویی بیشترین میزان قرار گرفتن را داشته باشید، به این معنی که می‌توانید از صرافی‌ها وجوه بگیرید تا بیشتر معامله کنید.

برای محصولات مشتقات کریپتو، صرافی Deepcoin به شما امکان می دهد با اهرم معامله کنید. به این  معنی  که شما می توانید در معرض افزایش یا کاهش قیمت یک رمزنگاری خاص قرار بگیرید، بدون اینکه مقدار لازم از دارایی را در اختیار داشته باشید. شما این کار را با “اهرم” تجارت خود انجام می دهید. به زبان ساده،  شما از صرافی وام می گیرید تا بیشتر سود دهی داشته باشید . در اینجا می توانید 125 برابر اهرم در معاملات آتی (BTC/USD) دریافت کنید.

هر چند معاملات اهرمی ریسکی هستند. با این حال، هرچه از اهرم بیشتری استفاده کنید، فاصله تا قیمت انحلال شما کمتر می شود. این به این معنی است که اگر قیمت بیت کوین در جهت مخالف حرکت کند (برای مثال پایین بیاید)، تنها باید درصد بسیار کمی پایین بیاید تا شما کل 100 دلاری را که با آن شروع کرده اید از دست بدهید. مجدداً، هرچه از اهرم بیشتری استفاده کنید، حرکت مخالف قیمت باید کوچکتر باشد تا سرمایه گذاری خود را از دست بدهید. بنابراین، همانطور که ممکن است تصور کنید، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً تنظیم شده است (هیچ سود بدون ریسک وجود ندارد.

اپلیکیشن موبایل deepcoin

تعداد معامله گرانی که معاملات را روی دستگاه های تلفن همراه خود انجام می دهند هر روز در حال افزایش است، بنابراین  صرافی deepcoin نسخه موبایلی سایت را برای تلفن های  همراه راه اندازی کرده است. کاربران می توانند از طریق هر گوشی هوشمندی به پلتفرم دسترسی داشته باشند تا معاملات خود را بلافاصله شروع کنند که دارای یک رابط کاربری است که به طور ویژه برای آسان کردن تجارت روی صفحه نمایش های کوچک طراحی شده است.  این پلتفرم همچنین اقدامات امنیتی احراز هویت دو مرحله ای را ارائه می دهد که در دسکتاپ می بینید. اگر به حفاظت بیشتری نیاز دارید، می‌توانید موافقت کنید که هر زمان که تلاشی برای دسترسی به حسابتان از مکان دیگری انجام شود، یک کد پین به دستگاه شما ارسال شود.  پلتفرم معاملاتی Deepcoin Exchange  را از AppStore و Google Play دانلود کنید.

نمای تریدینگ معاملاتی صرافی دیپ کوین

هر پلتفرم معاملاتی نمای معاملاتی دارد. نمای معاملات بخشی از وب سایت صرافی است که در آن می توانید نمودار قیمت یک ارز دیجیتال خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. معمولاً جعبه‌های خرید و فروش نیز وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها سفارش‌های مربوط به ارز دیجیتال مربوطه را ثبت کنید، و در اکثر پلتفرم‌ها، همچنین می‌توانید تاریخچه سفارش (یعنی تراکنش‌های قبلی مربوط به رمزارز مربوطه) را مشاهده کنید. همه چیز در یک نمای روی دسکتاپ شماست. نمای معاملاتی زیر نمای تریدینگ  صرافی ارز دیجیتال خارجی صرافی دیپ کوین است .

صرافی deepcoin

کارمزد صرافی آنلاین دیپ کوین

کارمزدهای معاملاتی صرافی دیپ کوین هر بار که سفارشی می دهید، صرافی از شما کارمزد معامله می گیرد. کارمزد معامله معمولاً درصدی از ارزش سفارش معامله است. به طور معمول، مبادلات بین گیرندگان و سازندگان تمایز قائل می شوند. گیرندگان کسانی هستند که یک سفارش موجود را از دفترچه سفارش “گرفتن” می کنند. سازندگان کسانی هستند که سفارش ها را به دفتر سفارش اضافه می کنند و در نتیجه نقدینگی را در پلت فرم ایجاد می کنند.

در صرافی آنلاین دیپ کوین، کارمزدهای معاملاتی استاندارد برای گیرندگان 0.10٪ و برای سازندگان 0.09٪ است. هر دو 0.10٪ در کارمزد گیرندگان و 0.09٪ در کارمزد سازنده به طور قابل توجهی کمتر از میانگین صنعت جهانی برای مبادلات متمرکز هستند. میانگین صنعت در طول تاریخ حدود 0.20-0.25٪ بوده است، اما اکنون شاهد ظهور میانگین های جدید صنعت در حدود 0.10٪ تا 0.15٪ هستیم. طبق آخرین مطالعه تجربی در مورد این موضوع، میانگین کارمزد گیرندگان صنعت 0.215٪ و کارمزد میانگین صنعت سازنده 0.162٪ (برای معاملات نقدی) بود.

در نتیجه، کارمزدهای Deepcoin Exchange بسیار کمتر از هر دوی این میانگین های صنعت است.

کارمزد برداشت صرافی Deepcoin

هزینه های برداشت معمولاً ثابت است و از کریپتو به کریپتو متفاوت است. اگر بیت کوین را برداشت کنید، مقدار کمی بیت کوین برای برداشت پرداخت می کنید. اگر ETH را برداشت کنید، ETH پرداخت می کنید. میانگین کارمزد برداشت بیت کوین 0.00059 بیت کوین به ازای هر برداشت بیت کوین است.

ویژگی صرافی ارز دیجیتال دیپ کوین

  • سیستم تجارت نسل سوم خود توسعه یافته از 0 تا 1
  • امنیت برتر
  • ساختار کیف پول سرد و گرم، دارایی ها را به روش های ایزوله ایمن می کند
  • معنای دوگانه برای اطمینان از ایمنی دارایی های شما
  • سیستم های کنترل ریسک تقویت شده
  • مکانیسم حفاظت از انحلال با قیمت دوگانه
  • پشتیبانی 24/7 چند زبانه

لینک ورود و ثبت نام در سایت صرافی Deepcoin 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا