صرافی آنلاین
موضوعات داغ

صرافی آنلاین Bex500

صرافی آنلاین ارز دیجیتال Bex500

صرافی آنلاین Bex500

صرافی آنلاین Bex500 یک صرافی در هنگ کنگ است. هنگ کنگ برای مدت طولانی یکی از کشورهای پیشرو در صنعت مبادلات ارزهای دیجیتال بوده است. در این مقاله به بررسی صرافی ارز Bex500  می پردازیم.

صرافی انلاین ارز دیجیتال Bex500

صرافی آنلاین ارز دیجیتال Bex500  پلتفرمی کارپرسند و بسیار آسان را به کاربران خود ارائه می دهد. این صرافی دارای خدمات  متفاوتی  از جمله : ارائه محصولات خلاقانه اهرمی ، استفاده آسان ، تجارت حرفه ای  و در آخر امنیت صد در صد را به کاربران ارائه می دهد که  در نهایت اینکه بتوانید در این پلتفرم ناشناس باشید. این عوامل همه مهم هستند، اما می‌توان گفت که مهمترین جنبه‌ امنیتی است و این پلتفرم دارای یک رابط کاربرپسند است.

صرافی آنلاین Bex500
صرافی آنلاین ارز دیجیتال Bex500

صرافی انلاین Bex500 اپلیکیشن مخصوص برای کاربران برنامه  آیفون یا گوشی اندرویدی نیز در نظر گرفته است.

صرافی ارز دیجیتال Bex500
صرافی آنلاین ارز دیجیتال Bex500

نمای معاملاتی Bex500

صرافی های مختلف دیدگاه های معاملاتی متفاوتی دارند. و “این نمای کلی بهترین است” وجود ندارد. شما باید خودتان تعیین کنید که کدام دیدگاه تجاری برای شما مناسب تر است. وجه مشترک این دیدگاه ها این است که همه آنها دفترچه سفارش یا حداقل بخشی از دفترچه سفارش، نمودار قیمت ارز دیجیتال انتخابی و تاریخچه سفارش را نشان می دهند. آنها معمولاً جعبه های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید، سعی کنید نگاهی به نمای معاملاتی بیندازید تا بتوانید ببینید که برای شما مناسب است. این نمای معاملاتی در Bex500 است:

صرافی آنلاین Bex500
نمای معاملاتی Bex500

کارمزد صرافی ارز Bex500

کارمزد معامله به طور طبیعی بسیار مهم است. هر بار که سفارشی می دهید، صرافی از شما کارمزد معامله می گیرد. کارمزد معامله معمولاً درصدی از ارزش سفارش معامله است. در این مبادله، آنها بین گیرندگان و سازندگان تقسیم نمی شوند. هر یک از طرفین تراکنش در اینجا کارمزد یکسانی را پرداخت می کنند: 0.05٪ از ارزش سفارش.

0.05٪ بسیار کمتر از میانگین صنعت است. میانگین صنعت برای مدت طولانی 0.25٪ بوده است، اما در حال حاضر شاهد تغییر به سمت هزینه های کمتر هستیم. در حال حاضر بسیاری از صرافی‌ها به عنوان مثال شارژ می‌کنند. در عوض 0.10٪ یا 0.15٪. صرف نظر از میانگین صنعتی که استفاده می کنید، هزینه های معاملاتی Bex500 بسیار کمتر است.

روش های سپرده گذاری در صرافی آنلاین Bex500

Bex500 هیچ روش سپرده گذاری دیگری به جز رمزارزها را نمی پذیرد، بنابراین سرمایه گذاران جدید از معامله در Bex500 محدود می شوند. اگر یک سرمایه‌گذار جدید ارز دیجیتال هستید و می‌خواهید تجارت را در اینجا شروع کنید، ابتدا باید کریپتوها را از صرافی دیگری خریداری کنید و سپس آنها را در این صرافی سپرده گذاری کنید.

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا