صرافی آنلاین
موضوعات داغ

صرافی انلاین ارز دیجیتال BKEX

صرافی ارز دیجیتال بک اکس BKEX

صرافی انلاین ارز دیجیتال BKEX

وقتی در مورد صرافی انلاین ارز دیجیتال می شنوید،یکی از اولین چیزهایی که به ذهن می رسد، تجارت ارز دیجیتال است.صرافی که سرمایه گذاران یا معامله گران در آن معامله می کنند تأثیر قابل توجهی بر توانایی آنها برای کسب سود دارد.

در این مقاله به بررسی صرافی BKEX و ویژگی‌هایی آن می پردازیم.

صرافی ارز دیجیتال بک اکس BKEX

صرافی انلاین ارز دیجیتال Bkex یکی از شناخته شده ترین صرافی های ارزهای دیجیتال است که در سال 2018 تأسیس شد.

این صرافی بر کشف و جذب دارایی‌های با کیفیت بالا و همچنین یک ایستگاه بین‌المللی مبتکرانه ارزهای دیجیتال برای کاربران جهانی، ارائه خدمات تجارت و سرمایه‌گذاری برای انواع ارزهای دیجیتال تمرکز دارد.

Bkex در تلاش است تا با ارائه ابزارهای معاملاتی پیشرفته، فناوری پیشرفته و سطوح بی‌نظیر خدمات به مشتریان، از جمله موارد دیگر، به این هدف دست یابد.

Bkex به کاربران و ارائه دهندگان نقدینگی جهانی خدمات معاملاتی دارایی دیجیتال پیشرفته را ارائه می دهد که قابل ستایش است.

خدمات صرافی Bkex

 • پلت فرم معاملاتی Bkex امکان اجرای معاملات اهرمی را فراهم می کند.
 • Bkex برای متخصصان طراحی شده است و جایگزین های بهتری برای تجارت پیشرفته ارز دیجیتال را ارائه می دهد.
 • این پلتفرم موقعیت خود را به عنوان پلتفرم تجاری ترجیحی برای معامله گران دارایی های دیجیتال و موسسات مالی مستحکم کرده است.
 • علاوه بر مجموعه ای جامع از ویژگی های معاملاتی پیشرفته و یک ابزار نمودار،
 • Bkex دسترسی به تامین مالی همتا به همتا (P2P)، بازار خارج از بورس (OTC) و معاملات حاشیه برای طیف متنوعی از دارایی های دیجیتال را ارائه می دهد.
 • و محصولات معاملاتی مشتقه. استراتژی Bkex ارائه بهترین تجربه معاملات ارزهای دیجیتال برای معامله گران حرفه ای و ارائه دهندگان نقدینگی در سراسر جهان با ارائه فناوری پیشرفته به مشتریانشان است.

پلت فرم معاملاتی Bkex

Bkex یک رابط کاربری گرافیکی پیشرفته و قابل تنظیم (GUI)، بیش از 50 جفت معاملاتی (به عنوان مثال، BTC/ETH) و طیف گسترده ای از انواع سفارش، از جمله محدودیت، حد توقف، بازار، توقف، پر کردن یا کشتن، توقف پایانی را ارائه می دهد.

رابط پلت فرم معاملاتی Bkex را می توان سفارشی کرد.علاوه بر این، به عملکرد نمودارهای مدرن و همچنین دسترسی API دسترسی خواهید داشت.

این ویژگی‌ها با هم ترکیب می‌شوند تا آن را به یک صرافی محبوب ارزهای دیجیتال در میان معامله‌گران با تجربه‌تر ارزهای دیجیتال تبدیل کنند

کارمزد صرافی ارز دیجیتال Bkex

این شرکت بر اساس ساختار کارمزد گیرنده-ساز کار می کند. کارمزدهای گیرنده بین 0.2 درصد تا 0.055 درصد است، در حالی که کارمزدهای سازندگان بسته به تراکنش بین 0.1 درصد و 0.0 درصد متغیر است.

برای سفارش‌های بزرگی که از طریق میز فرابورس ثبت می‌شوند، هیچ کارمزد معامله‌ای برای پرداخت وجود ندارد.

سیم های بانکی دارای 0.1 درصد کارمزد سپرده و برداشت از هر دو طرف سپرده و برداشت هستند. هنگام برداشت بین المللی، این درصد می تواند تا 1 درصد افزایش یابد.

سرویس Bkex API

با ساخت Bkex API به شرط استفاده از شرایط سرویس API  دسترسی به تمام ویژگی‌های پلتفرم Bkex برای کاربران فراهم می شود.

 • با استفاده از API، کاربران می توانند استراتژی های تجاری بسیار سفارشی و پیشرفته ای ایجاد کنند که می تواند در پلتفرم خود استفاده شود.
 • API همچنین به کاربران اجازه می دهد تا پلتفرم های تجاری خود را در بالای زیرساخت های موجود خود بسازند تا از طریق سایت خود به آن دسترسی داشته باشند.
 • روش‌های مختلفی برای بازیابی یا جاری‌سازی داده‌های بازار، بازیابی یا پخش اطلاعات خاص حساب (مانند موجودی‌ها، تاریخچه سفارش و غیره) وجود دارد، به‌عنوان روش‌هایی برای قرار دادن سفارش‌های معاملاتی یا تأمین مالی که در اسناد API به تفصیل شرح داده شده‌اند.
 • با توجه به محدوده API آنها، می توان تقریباً کل پلتفرم Bkex را در بالای آن مطابق با مشخصات سفارشی بازسازی کرد.
 • هنگامی که صحبت از تعامل با پلتفرم آنها می شود، Bkex API مجموعه ای جامع از توابع را ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد تا تجربه ای کاملاً سفارشی در تعامل خود با پلتفرم خود ایجاد کنند. API آنها با در نظر گرفتن سرعت ساخته شده است.
صرافی انلاین بک اکس BKEX
صرافی ارز دیجیتال BKEX

صرافی انلاین ارز دیجیتال BKEX

 • ارائه سریعترین دسترسی ممکن به بازار برای معامله گران هدف اصلی آنهاست. برای انجام این کار، آنها فقط اطلاعات مورد نیاز را ارسال می کنند که معمولاً به صورت لیست است.
 • کاربران webSocket API هر زمان که یک اتصال برقرار شود برای جلوگیری از تأخیر شبکه، یک عکس فوری از داده دریافت خواهند کرد. آنها باید این داده های اولیه را به صورت محلی با استفاده از به روز رسانی اعلان ارسال شده از طریق کانال باز به روز کنند.
 • API آنها به طور منظم به روز می شود تا جدیدترین ویژگی های پلت فرم را منعکس کند.
 • کتابخانه های رسمی برای هر یک از زبان های پشتیبانی شده در سایت آنها موجود است. Python، NodeJS، Ruby و Golang رسما از API خود پشتیبانی می کنند. اینها را می توان در صفحه آنها که به کتابخانه های منبع باز اختصاص داده شده است، پیدا کنید.
 •  ارائه دهنده خدمات مالی، دسترسی به طیف گسترده ای از گزینه های معاملاتی برای مشتریان است.
 • Bkex، مانند سایر صرافی های برتر، از نظر اندازه و تنوع سبد سهام عقب نیست. کاربران این گزینه را دارند که در صورت تمایل، وجوه خود را در انواع پرتفولیوها در صرافی متنوع کنند. بسته به استراتژی، وجوه سرمایه گذاری شده، اهداف مدیریت ریسک و اهداف سود، می توانید وجوه آن ها را به انواع پرتفوی های مختلف تقسیم کنید.

رابط کاربری صرافی ارز دیجتال Bkex

برای ارائه بهترین تجربه به کاربران هنگام معامله، رابط هر پلتفرم مبادله ای باید تا حد امکان کاربرپسند باشد. این یکی از ویژگی‌های خاص است که می‌تواند معامله‌گران را در صورت عدم اجرای صحیح، منصرف کند.

استفاده از پلت فرم Bkex آسان و ساده است، بیشتر برای معامله گران متخصص. رابط پلت فرم سادگی عمیقی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون مشکل در آن حرکت کنید.

علاوه بر این، این پلت فرم بصری است و طیف گسترده ای از ابزارهای معاملاتی را در اختیار معامله گران حرفه ای قرار می دهد.

رابط کاربری شامل ویژگی هایی مانند تعادل، سفارشات باز، دفترچه سفارش، تاریخچه تجارت، ساختار قیمت کندل و امکان مشاهده نمودارها در بازه های زمانی مختلف است.

صرافی ارز دیجتال Bkex
رابط کاربری صرافی ارز دیجتال Bkex

مجموعه ای از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که می تواند تجربه تجارت آنها را راحت تر کند.

رابط پلتفرم همچنین شامل گزینه‌های سفارشی‌سازی است که به کاربران اجازه می‌دهد پلتفرم را متناسب با نیازهای تجاری خاص خود تنظیم کنند.

علیرغم این واقعیت که رابط شامل انواع ابزارهای پیشرفته برای معامله گران حرفه ای است، سادگی رابط کاربری آن را آسان می کند. می‌توانید معاملات را بدون استرس انجام دهید و از انواع سفارش‌های موجود، که شامل Market، Limit و Stop می‌شود، انتخاب کنید. واریز و برداشت در پلتفرم به سادگی کلیک روی یک دکمه است، پس از آن می توانید روش انتقال متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

امنیت صرافی Bkex

اکثر ابزارهای امنیتی به تدریج در صرافی رمز ارز Bkex ادغام شده اند. وجود این ویژگی ها، به ویژه در مقایسه با سایر صرافی های هک شده، به میزان قابل توجهی باعث افزایش قابل اعتماد صرافی Bkex شده است.

 • این صرافی 99.5 درصد از پول مشتری  را در سردخانه نگهداری می کند و 5.5 درصد باقی مانده در کیف پول گرم باقی می ماند تا از حفظ نقدینگی اطمینان حاصل شود.
 • یک ویژگی چند امضایی و چارچوب ذخیره سازی سرد در این صرافی گنجانده شده است.
 • احراز هویت دو مرحله ای هم برای ورود و هم برای برداشت ارائه می شود.
 • استفاده از «ابزارهای تأیید پیچیده» ردیابی فعالیت ورود به سیستم برای ورود و آدرس های IP مشکوک
 • برداشت فقط از همان آدرس های IP قبلی مجاز است .
 • اعلان‌های پیامک و ایمیل از طریق صرافی در دسترس هستند و ارتباطات ایمیل با رمزگذاری PGP محافظت می‌شود.

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا