صرافی آنلاین
موضوعات داغ

صرافی IceCreamSwap

صرافی غیرمتمرکز IceCreamSwap چیست

صرافی IceCreamSwap

IceCreamSwap یک صرافی غیرمتمرکز چند زنجیره ای است که در ابتدا به عنوان اولین Dex در Bitgertchain (Brc-20) راه اندازی شد و  حال حاضر، از نظر حجم معاملات و نقدینگی کل دکس، بزرگترین دکس در Bitgertchain است و اکنون حداکثر امنیت را در اختیار کاربران قرار می دهد.

صرافی غیرمتمرکز IceCreamSwap چیست

صرافی IceCreamSwap اولین و بزرگترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در بلاک چین Bitgert (با نام مستعار BRISE، BRC، و BRC20) ،با پشتیبانی چند زنجیره ای از زنجیره هوشمند( Binance (BSC)، Dogechain، DoKEN، فیوز، XDC و CORE) است که کاملاً غیرمتمرکز است و از قراردادهای هوشمند Uniswap V2 استفاده می کند، و  حداکثر امنیت را برای شما فراهم میکند.

IceCreamSwap Bridge بسیار ایمن است و با اولین ربات تخلیه گاز چند زنجیره ای ادغام شده است که به کاربران توکن های بومی رایگان برای پرداخت هزینه های گاز هدیه می دهد. مبادله با استفاده از جدیدترین نرم افزار ساخته شده است .

IceCreamSwap عملکردهای DEX مانند Swap، Liquidity، Farm، Staking، Bridge، Info و Launchpad را ارائه می دهد.  همان طور که به Uniswap یا PancakeSwap عادت دارید، توکن ها را مبادله کنید و با ارائه نقدینگی، کشاورزی یا سهام، درآمد غیرفعالی کسب کنید.همچنین به یک Dex Aggregator توسط Akka مجهز شده است، در حالی که مزرعه با APY٪ عظیم تشویق می شود تا اطمینان حاصل شود و کاربران به طور غیرفعال در Dex درآمد کسب می کنند.

صرافی IceCreamSwap
صرافی IceCreamSwap

خدمات صرافی IceCreamSwap در شبکه XDC

رابط تعویض IceCreamSwap Dex به گونه ای طراحی شده است که سریع، منحصر به فرد، ساده و کاربرپسند باشد.

با توسعه تکنولوژی شاهد پروژه‌های جدید و جذابی در زمینه بلاکچین و ارز دیجیتال هستیم. IceCreamSwap به همه اجازه می دهد تا هر توکنی را در چندین زنجیره معامله کنند. یک رابط کاربری بسیار شهودی به کاربران جدید و باتجربه DeFi اجازه می دهد تا به طور کامل در دنیای تجارت کریپتو ظاهر شوند. به عنوان اولین DEX اجرای تقسیم مسیر، بهترین خروجی ممکن با کمترین لغزش تضمین شده است.

IceCreamSwap امکان پل زدن مستقیم بین بسیاری از زنجیره ها را فراهم می کند. تمام ذخایر پل روی زنجیره شفاف هستند و در هر زمان قابل بررسی هستند. به دلیل اجرای جهانی آن، حتی داده های خام و NFT ها نیز توسط Bridge پشتیبانی خواهند شد.

ویژگی های IceCreamSwap

  • تعویض چند زنجیره ای / استخر و پل
  • با کشاورزی و سهامداری درآمد غیرفعال کسب کنید
  • RPC قابل اعتماد و قابل اعتماد
  • رابط های کاربر پسند
  • معاملات با سرعت بالا
  • هزینه مبادله کم (0.3%)
  • هزینه پل کم (1%)

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا