استخراج ارز دیجیتال
موضوعات داغ

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

بررسی هلیوم هات‌اسپات 2022 : به راحتی آب خوردن ارز دیجیتال استخراج کنید

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot را بررسی می کنیم.

اصول اولیه: هلیوم شرکتی است که یک شبکه بی‌سیم همتا به همتای غیرمتمرکز ایجاد کرده است که دستگاه‌های فعال را از طریق یک سری نقطه اتصال به هم متصل می‌کند و میزبان‌های هات اسپات می‌توانند ارز دیجیتال هلیوم را برای عضویت در شبکه کسب کنند.

مزایا: شبکه هلیوم در حال رشد است و قیمت ارز دیجیتال آن در یک روند کلی صعودی است. از آنجایی که این یک شبکه همتا به همتا است، هرکسی که یک هات اسپات هلیوم دریافت کند، پتانسیل کسب درآمد از ارز دیجیتال هلیوم را دارد.

معایب: از آنجایی که شبکه هلیوم بسیار محبوب است و تولید هات اسپات هلیوم کند شده است، دریافت هات اسپات پس از خرید ماه ها طول می کشد. همچنین، اگر نقاط مهم زیادی در منطقه شما وجود نداشته باشد، درآمد آنچنانی نخواهد بود.

من یک کاری انجام دادم: من در حال استخراج ارز دیجیتال هلیوم، معروف به HNT، با استفاده از نقطه اتصالی هستم که بخشی از شبکه مردمی شده است. در این بررسی هات اسپات هلیوم، ما می خواهیم طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش دهیم، از جمله هلیوم چیست، استخراج HNT چگونه کار می کند، و آنچه همه می خواهند بدانند: آیا استخراج ارز دیجیتال هلیوم به صرقه هست؟

من همچنین این فرصت را داشتم که با مارک فیلیپس معاون توسعه کسب و کار در هلیوم سیستمز مصاحبه کنم، بنابراین تجربه دست اول خود را در مورد یک ماینر هلیوم و برخی بینش های جذاب از مکالمه خود با فیلیپس به اشتراک خواهم گذاشت.

ماینر هلیوم: یک شبکه مردمی

قبل از اینکه به نقطه کانونی و چگونگی استخراج ارزهای دیجیتال بپردازیم، بیایید به شرکت هلیوم و مأموریت آن نگاه کنیم: ایجاد دنیایی بهتر.

در مقاله‌ای، شبکه هلیوم به‌عنوان یک شبکه بی‌سیم غیرمتمرکز توصیف شد که دستگاه‌ها را در هر نقطه از جهان قادر می‌سازد تا به صورت بی‌سیم به اینترنت متصل شوند و بدون نیاز به سخت‌افزار موقعیت‌یابی ماهواره‌ای تشنه‌ی قدرت یا برنامه‌های تلفن همراه گران‌قیمت، به‌صورت بی‌سیم به اینترنت متصل شوند و موقعیت جغرافیایی خود را تعیین کنند.

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

هلیوم انواع دستگاه‌هایی را که جی‌پی‌اس، آب و داده‌های محیطی را از طریق شبکه‌ای که آن را «شبکه مردمی» می‌نامد، منتقل می‌کند، به هم متصل می‌کند. Helium Systems به جای صرف ده‌ها میلیارد دلار برای ساخت و نگهداری زیرساخت‌های بی‌سیم، این دستگاه‌ها را از طریق امواج رادیویی به هم متصل می‌کند (که استخراج هلیوم را به پیشنهادی جذاب تبدیل می‌کند، اما بعداً در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

بخش فنی شبکه هلیوم

از آنجایی که هلیوم بر اتصال دستگاه های کوچک متمرکز است، از سرمایه گذاری های گران زیرساخت مربوط به شبکه های سلولی سنتی جلوگیری می کند و دستگاه ها نیازی به سیم کارت ندارند.

هلیوم به جای وای فای از پروتکل LoRaWAN استفاده می کند که به آنها اجازه می دهد در فواصل بسیار بزرگتر ارتباط برقرار کنند. اما محدودیت‌های خاص خود را دارد: شما نمی‌توانید به اندازه‌ای که با شبکه Wi-Fi می‌توانید از طریق امواج رادیویی داده‌ها را با هم ارتباط برقرار کنید.

این مشکلی نیست، زیرا هلیوم پوشش گسترده‌ای را برای بسته‌های کوچک داده، مانند ردیاب‌های GPS یا حسگرهای حرکتی یا مانیتورهای کیفیت هوا ارائه می‌کند – چیزهایی که کلمه بهتری را بیان می‌کنند.

هلیوم برای شبکه انتخابی شما برای دانلود فیلم طراحی نشده است.

جایی که می درخشد ردیابی حجم کم داده در فواصل زیاد است.

و در واقع می توانید انواع حسگرهایی را خریداری کنید که آماده کار با شبکه هلیوم هستند.

آنها دارای آشکارسازهای صدا، آشکارسازهای دود و حرارت، مانیتور رطوبت خاک، سنسورهای دمای بدن، آشکارسازهای حرکت هستند.

آموزش کسب درآمد از ارز دیجیتال
آموزش کسب درآمد از ارز دیجیتال

“ماینر هلیوم چیزی اساسا متفاوت”

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

به جای این برج‌های سلولی بی‌سیم عظیم، هلیوم در حال ساخت شبکه مردمی با افراد عادی مانند من و شما است. هنگامی که صاحبان هات اسپات به شبکه متصل می شوند، بخشی از این جامعه رو به رشد هلیوم در ایالات متحده، اروپا و چین می شوند.

فیلیپس به من گفت: «شبکه مردمی برج‌های عظیم را نشان نمی‌دهد، زیرا ما در حال ساخت چیزی اساساً متفاوت هستیم».

چیزی که آنها می سازند، یک جامعه برای کمک به انتقال داده ها برای دستگاه های کوچک است و هر کسی می تواند بخشی از آن باشد. او افزود: «و این اساساً با آنچه که تاکنون برای شبکه‌های بی‌سیم انجام داده است متفاوت است.

و این برای هر کسی که علاقه مند به استخراج توکن های شبکه هلیوم (HNT) است خوب است.

آموزش استخراج ارز دیجیتال هلیوم

این یک بررسی نقطه اتصال هلیوم است، اما من می‌خواستم پیشینه و تاریخچه هلیوم را قبل از ورود به سخت‌افزار مرتبط با استخراج HNT به اشتراک بگذارم. برای تبدیل شدن به بخشی از شبکه مردمی، به یک هات اسپات داخلی یا خارجی نیاز دارید که با سایر نقاط مهم در جهان هلیوم ارتباط برقرار کند.

Hotspot Hots روش اتصال و انتقال مورد نیاز شرکت ها و توسعه دهندگان را برای برنامه های اینترنت اشیا ارائه می دهد. برای اینکه شرکت ها بتوانند داده های خود را انتقال دهند، به اعتبار داده ها نیاز دارند. برای دریافت آن اعتبار داده ها، شرکت ها باید توکن های HNT را بسوزانند. کسانی که هات اسپات دارند، بخشی از آن توکن های هلیوم را بر اساس میزان مشارکت آنها در شبکه دریافت می کنند.

اعتبار داده هلیوم چیست؟

می توانید به اعتبارات داده مانند دقیقه تلفن همراه فکر کنید که ممکن است شخصی برای یک طرح تلفن پیش پرداخت خریداری کند. به منظور پرداخت هزینه انتقال داده های حسگر و دستگاه، شرکت ها و توسعه دهندگان باید از اعتبار داده ها استفاده کنند.

این اعتبارات را فقط می توان با تبدیل یا “سوزاندن” HNT تولید کرد. اپراتورها فقط می توانند اعتبار داده ها را برای استفاده از شبکه بازخرید کنند، آنها را نمی توان با شخص دیگری معامله کرد. آنها به عنوان ارز برای کارمزد تراکنش در شبکه هلیوم عمل می کنند.

در حال حاضر هر ماه 5 میلیون HNT تولید می شود و این تعداد به طور خودکار هر دو سال یکبار از اول آگوست 2021 به نصف کاهش می یابد. حتی اگر برای ایجاد اعتبار داده ها باید HNT را بسوزانید، عرضه HNT انجام نمی شود. ربطی به تعداد اعتبار داده هایی که استفاده می شود دارند.

ارز دیجیتال هلیوم HNT چیست؟

توکن هلیوم (نماد: HNT) به عنوان رمزارز بومی و توکن پروتکل بلاک چین هلیوم عمل می کند. هاست اسپات ها و اپراتورهای شبکه زمانی که بخشی از شبکه مردمی می شوند و در عین حال پوشش شبکه را تامین و حفظ می کنند، HNT را استخراج می کنند.

شرکت ها و توسعه دهندگان HNT را در ازای اعتبارات داده ای که هزینه استفاده از شبکه آنها را پرداخت می کنند، می سوزانند. آنها می توانند اعتبارات داده را با کارت اعتباری خریداری کنند یا HNT را که استخراج کرده اند رایت کنند.

ویژگی های هلیوم هات اسپات ماینینگ

 ماینر های هلیوم
عملکردHotspot ها بسته های کوچک داده را از طریق LoRaWAN از دستگاه ها منتقل می کنند
هدفارسال داده از دستگاه های اینترنت اشیا
قیمتاز 14 میلیون تومان به بالا
دسترسیمشکلات عرضه و تقاضای بالا باعث ایجاد تاخیر در ماینر ها شده است
فوایددرآمد از هات اسپات ارز دیجیتال هلیوم کسب کند
الزاماتبرق و اتصال به اینترنت

هلیوم و نقاط پوشش دهنده مردمی

هلیوم به افرادی که به شبکه متصل می شوند برای پوشش سنسورها و مترها متکی است. این شبکه رشد فوق العاده ای داشته است. فیلیپس گفت، حدود 1000 هات اسپات هر چند روز یکبار اضافه می شود. بیش از 28000 هات اسپات در 23 آوریل مستقر شد، و برای ساخت این دستگاه‌ها نیاز به کمبود نوسان‌گر بود.

چگونه یک ماینر هلیوم بخریم

در زمان نگارش این مقاله، دو تولید کننده اصلی ماینر هلیوم وجود دارد: Panther X و Bobcat مدل های داخلی و خارجی را ارائه می دهد. RAK یک محفظه در فضای باز برای مدل خود ارائه می دهد.

اگر می خواهید یک ماینر هلیوم بخرید، باید منتظر بمانید. بین زمان ثبت سفارش و دریافت هات اسپات تا 48 ساعت تاخیر وجود دارد.

با تقاضا برای نقاط هات اسپات هلیوم و عقب ماندگی برای تولید، ممکن است تغییراتی در قیمت ایجاد شود. اما در اینجا برخی از قیمت های اخیر برای نقاط داغ هلیوم که در ایران کار می کنند آورده شده است.

نقشه ماینر هلیوم
نقشه ماینر هلیوم

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

مدل ماینر
قیمت
ماینر هلیوم Panther X215,000,000 میلیون تومان
خرید ماینر هلیوم  Milesight UG6530,000,000 میلیون تومان
ماینر بابکت هلیوم   Bobcat 30026,000,000 میلیون تومان

آموزش نصب Helium Hotspot ماینر هلیوم

روز خوبی بود که هات اسپات هلیوم من بالاخره رسید. راه اندازی آن آسان تر از یک روتر بی سیم بود. در داخل جعبه یک دفترچه راه‌اندازی کوچک، خود نقطه اتصال، که نسبتاً جمع‌وجور است، به ابعاد شش اینچ در شش اینچ، یک برچسب هلیوم جالب، یک آنتن استوک و کابل برق پیدا کردم.

آموزش نصب ماینر هلیوم
آموزش نصب ماینر هلیوم

در اینجا مراحل بسیار ساده نصب ماینر هلیوم وجود دارد:

 1. آنتن را به کنار هات اسپات وصل کنید.
 2. کابل برق را وصل کنید، اما فعلا آن را روشن نکنید.
 3. برنامه هلیوم هات اسپات (اندروید؛ iOS) را دانلود کنید.
 4. برنامه را در تلفن خود باز کنید، یک حساب کاربری ایجاد کنید و 12 کلمه خود را ایجاد کنید (اگر کیف پول رمزنگاری دارید احتمالاً با این مفهوم آشنا هستید؛ آنها اساساً دوازده کلمه اصلی شما هستند؛ آنها را مانند رمز عبور برای ورود به کیف پول خود در نظر بگیرید. ، و مطمئن شوید که آن کلمات را در مکانی امن ذخیره کنید).
 5. یک پین برای برنامه Helium Hotspot خود انتخاب کنید
 6. “Set up Hotspot” را در برنامه انتخاب کنید و مدل hotspot خود را انتخاب کنید.
 7. مکانی را برای نگه داشتن هات اسپات خود پیدا کنید (این برنامه نکاتی را در مورد جایی که باید باشد ارائه کرده است؛ حتماً آنها را بخوانید).
 8. تصدیق کنید که راهنما را خوانده اید.
 9. تصدیق کنید که می‌دانید هلیوم هرگز به کلیدهای خصوصی شما دسترسی نخواهد داشت و از روش‌های ایمن برای تعیین هر گونه مشکل در نقطه اتصال شما استفاده می‌کند.
 10. مجوز مکان را در برنامه هلیوم هات اسپات فعال کنید.
 11. دکمه پاور را فشار دهید تا هات اسپات روشن شود – نور آن باید آبی شود.
 12. به برنامه اطلاع دهید که نقطه اتصال خود را روشن کرده اید.
 13. برنامه را برای یافتن نقطه اتصال خود اسکن کنید (از شما خواسته می شود این کار را انجام دهید).
 14. هات اسپات را به وای فای خود وصل کنید.
 15. با دادن مجوز به برنامه برای استفاده از موقعیت مکانی تلفن خود، مکان کانون خود را انتخاب کنید.
 16. نقشه را طوری تنظیم کنید که مکان کانون خود را بهتر مشخص کنید.

چه زمانی هات اسپات هلیوم استخراج ارزهای دیجیتال را آغاز می کند؟

فقط به این دلیل که من روشن شدم، ثبت نام کردم و به شبکه مردمی وصل شدم، این بدان معنا نیست که هات اسپات فورا شروع به استخراج کند. هنوز باید با بلاک چین همگام شود.

هلیوم می گوید 24 تا 48 ساعت اجازه می دهد تا به طور کامل با بلاک چین همگام شود. هات اسپات من حدود 24 ساعت طول کشید.

چگونه می توانید جوایز استخراج هلیوم کریپتو را به دست آورید؟

هنگامی که بخشی از شبکه مردمی شدید، توانایی کسب درآمد از ارز دیجیتال HNT را خواهید داشت. میزان درآمد یا درآمد شما بستگی به میزان استفاده از هات اسپات شما برای انتقال داده و سایر عوامل دارد. به طور خلاصه، در اینجا سه ​​راه برای استخراج HNT وجود دارد:

Relay Device DataHotspot ها برای انتقال داده ها HNT کسب می کنند.
Proof-of-Coverageهات‌اسپات‌ها به‌طور تصادفی به آزمایش‌های اثبات پوشش اختصاص داده می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که در جایی که می‌گویند قرار دارند و به درستی کار می‌کنند.
Consensus Groupsآنها تراکنش ها را تأیید می کنند و بلوک هایی را به زنجیره اضافه می کنند.

کسب درآمد از استخراج ارز هلیوم HNT

در حال حاضر، پاسخ برای وضعیت من این است: “بعضی”. در جایی که من هستم، نقاط داغ هلیوم وجود ندارد. ممکن است به دنبال نصب آنتنی باشم تا پوشش خود را بهبود بخشد و به من کمک کند با سایر نقاط مهم ارتباط برقرار کنم تا بتوانم «شاهد» سایر چالش‌های اثبات پوشش باشم.

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

چند روزی است که هیچ HNT کسب نکرده ام. با این حال، به طور کلی در حدود 0.1 HNT تا 0.25 HNT است. چند روز بود که من در محدوده 1.42-2.19 HNT بودم.

ارز دیجیتال هلیوم HNT ارزش ماینینگ دارد؟

استخراج HNT به یک جریان کوچک خوب از درآمد غیرفعال تنظیم کنید و آن را فراموش کنید. در مورد اینکه چقدر در روز درآمد دارم، به قیمت HNT در صرافی بستگی دارد. زمانی که من برای اولین بار استخراج HNT را شروع کردم، 7.32 دلار بود و روزانه بین 70 سنت تا 2 دلار درآمد داشتم.

helium
Helium (HNT)
Rank: 106
2.89 $
Price (BTC)
Ƀ0.00007632
Marketcap
416.26 M $
Volume
4.88 M $
24h Change
2.45%
Total Supply
223.00 M HNT

حدود یک ماه بعد، HNT با قیمت 13.86 دلار در بورس عرضه شد. در آن سطح، درآمد من از 1.50 تا 30.35 دلار در روز متغیر بود.

اخیرا HNT با قیمت بیش از 18 دلار معامله می شد.

آیا استخراج هلیوم ارزشش را دارد؟

تا دسامبر 2020 می توانید یک کوین را با کمتر از یک دلار دریافت کنید، و قیمت از اواخر ژانویه در یک مسیر صعودی ثابت بوده است.

اکنون نمی توانم به شما بگویم که آیا HNT به افزایش خود ادامه می دهد یا خیر، نمی خواهم به شما بگویم که چگونه پول خود را سرمایه گذاری کنید. شخصاً فکر می‌کنم این یک پروژه واقعاً هیجان‌انگیز است، اما در نهایت اینکه آیا این پروژه به شکلی که سازندگان تصور می‌کنند انجام می‌شود یا خیر حدس می‌زند.

کسب درآمد از استخراج ارز دیجیتال

با این حال، به عنوان فیلیپس برای من، تقاضای زیادی برای نقاط داغ وجود دارد. او گفت که برخی از افراد فقط می خواهند بخشی از چیز جدیدی باشند.

مانند هر سرمایه گذاری، شما می خواهید از پولی استفاده کنید که می توانید از دست بدهید. اگر 15 میلیون اضافی دارید، دریافت یک هات اسپات  ماینر هلیوم و اتصال به شبکه مردمی چیزی است که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

درآمد ماینر هلیوم در ایران چقدر هست؟

این ماینر زمانی که ارز دیجیتال هلیوم 30 تا 50 دلار بود تقریبآ روزی 1 تا 2 دلار درآمد داشت ولی در حال حاضر با این قیمت چیزی کمتر از 10 سنت در روز دارد.

البته باید در نظر داشته باشید موقعیت مکانی شما و تعداد هات اسپات های اطراف شما در درآمد بسیار موثر هست ولی چیزی بیشتر از این در حال حاضر نیست.

اگر به فکر درآمد غیر فعال و روزانه از ارز دیجیتال هستید از این مطلب ما دیدن کنید تا سود بهتری کسب از ارز دیجیتال کنید.

آموزش تبدیل درآمد کسب شده از ماینر هلیوم HNT به دلار آمریکا

همانطور که HNT کسب می کنید، در برخی موارد احتمالاً می خواهید آن را به چیزی ملموس تبدیل کنید، مانند دلار آمریکا. برای انجام این کار، باید HNT خود را به یک سرویس صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال مانند Kucoin منتقل کنید، جایی که می توانید آن را معامله کنید یا آن را به دلار تبدیل کنید و پول نقد دریافت کنید.

ماینر هلیوم و بررسی درآمد Helium Hotspot

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا