متاورس
موضوعات داغ

متاورس Cardalonia با ارز کاردانو

Cardalonia: یک دنیای مجازی کاملا غیر متمرکز و قابل تنظیم در کاردانو

متاورس Cardalonia با ارز کاردانو

متاورس Cardalonia با ارز کاردانو را بررسی می کنیم.

بازی های بلاک چین اخیراً بسیار محبوب شده اند و این بازی ها به تدریج کل صنعت بازی را متحول می کنند.

امروزه، گیمرها از مفاهیم بلاک چین مانند توکن های غیر قابل تعویض، بازی برای کسب درآمد و متاورس سود می برند. این ویژگی ها بازی ها را نه تنها به یک منبع سرگرمی، بلکه به یک جریان درآمد غیرفعال تبدیل می کند.

همانطور که بازی‌های بلاک چین و ایده متاورس همچنان در حال انفجار هستند، توسعه‌دهندگان دائماً در حال کار بر روی بهبود ابزارهای این بازی‌های متاورس هستند و در عین حال فرصت‌های درآمد بیشتری را برای بازیکنان معرفی می‌کنند. Cardalonia یکی از این بازی ها است که در شبکه کاردانو ساخته شده است.

کاردالونیا یا Cardalonia چیست؟

Cardalonia یک متاورز واقعیت مجازی سه بعدی در بلاک چین کاردانو است. متاورس Cardalonia یک دنیای مجازی جذاب و سرگرم کننده است که در آن کاربران می توانند آواتارهای سه بعدی NFT را بدست آورند، زمین بنشینند، معاشرت کنند، بازی کنند، تجارت کنند و در رویدادها شرکت کنند تا جوایزی کسب کنند.

کاردالونیا به بازیکنان این امکان را می دهد که تجربیات خود را بر روی متاورس بسازند. تیم پروژه قصد دارد این پلتفرم را به یک اکوسیستم غیرمتمرکز، چند نفره و چند زنجیره ای از چند دنیا به هم پیوسته توسعه دهد.

برای افزایش کاربرد و کارایی  NFTها  Cardalonia در حال ایجاد اولین سیستم NFT تعاملی عملیاتی در جهان است. در متاورس کاردالونیا  آواتارهای قرون وسطایی با روش های سایه زنی هولوگرافی سه بعدی جان می گیرند. دارایی های کمیاب درون بازی را نیز می توان در پلتفرم جمع آوری کرد، معامله کرد، برای آن مبارزه کرد و به دست آورد.

متاورس Cardalonia چگونه کار می کند؟

بازیکنان با خرید یک قطعه زمین، سرنوشت خود را در اکوسیستم انتخاب می کنند، که تعیین کننده قبیله ای است که به آن تعلق دارند. چهار قبیله وجود دارد اصلی ها، سلطنتی ها، لردها و شوالیه ها، و دهقان ها.

اصیل ها (OGs) اولین گروهی هستند که اکوسیستم کاردالونیا را کشف کردند و در خط مقدم تمدن آن قرار دارند. آنها نادرترین هستند و فقط یک بار در هر قمر آبی کاردالونیایی، که تقریباً 73 دوره است، می توان آنها را ضرب کرد.

متاورس Cardalonia با ارز کاردانو

خانواده سلطنتی از نوادگان مستقیم OG ها هستند و دارای ویژگی های کمیاب هستند. آنها کمتر از 2000 نفر جمعیت دارند. لردها و شوالیه ها قبایل نجیبی هستند که روابط نزدیکی با خانواده سلطنتی دارند. بازیکنان می توانند دهقانان را برای ایجاد یک لرد یا یک شوالیه پرورش دهند.

بازی متاورس Cardalonia
بازی متاورس Cardalonia

دهقانان رایج ترین قبیله در اکوسیستم کاردالونیا هستند و فقط ساکنان عادی این سیاره هستند. آنها به دلیل توانایی های محدود فقط می توانند در مستعمرات زندگی کنند و جمعیتی بالغ بر 227000 نفر دارند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که قبل از اینکه بتوانید در پیش فروش زمین شرکت کنید، باید تعدادی توکن $LONIA داشته باشید. هنگامی که کاربران زمینی را خریداری یا اجاره کردند، بازیکنان می توانند شروع به طراحی و ساخت تجربیات خود کنند. Cardalonia ساخت و ساز را برای بازیکنان آسان‌تر می‌کند زیرا هر زمین کنترل کامل مکانیک بازی خود را می‌دهد.

هنگامی که متاورس Cardalonia به طور کامل راه اندازی شد، قصد دارد زمین های تعیین شده را برای خدمت به جامعه برای اهداف کار، بازی و سلامتی ارائه دهد. دارایی های NFT درون بازی در حال حاضر در حال توسعه هستند و به زودی منتشر خواهند شد.

ویژگی های متاورس Cardalonia

Cardalonia دارای چندین ویژگی در پلتفرم متاورس خود برای حفظ سودمندی اکوسیستم و ارائه ارزش به کاربران است.

پرورش قبیله در کاردالونیا

آموزش بازی Cardalonia
آموزش بازی Cardalonia

بازیکنان می توانند اعضای قبیله فعلی خود را برای ایجاد قبیله های جدید پرورش دهند. این قبیله های جدید دارای ویژگی های منحصر به فرد و کمیاب هستند که به افزایش درآمد بازیکنان کمک می کند.

مارکت کاردالونیا

این یک بازار NFT داخلی است که در آن کاربران می توانند کلکسیون های Cardalonia خود را لیست، خرید و فروش کنند. در بازار، بازیکنان می‌توانند زمین بخرند، آواتارها را بخرند و معامله کنند، همچنین پاور آپ‌ها و جواهرات درون بازی. این بازار در حال حاضر در حال توسعه است.

استکینگ یا سرمایه گذاری در بازی Cardalonia

Cardalonia اخیراً پلتفرم استیکینگ خود را راه‌اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بلافاصله پس از به دست آوردن توکن‌های خود، شروع به استکینگ کنند. کاربران می توانند تا 25٪ APY در توکن های سهام خود کسب کنند.

توکن بازی کاردالونیا LONIA

LONIA توکن ابزار بومی است که همه تراکنش‌ها را در متاورس Cardalonia تسهیل می‌کند. در مجموع 100 میلیون توکن LONIA با سیاست قفل قوی وجود خواهد داشت، به این معنی که هیچ توکن دیگری در آینده ایجاد نخواهد شد.

دارندگان توکن LONIA چندین مزیت از جمله دسترسی به دراپ‌های انحصاری NFT، لیست سفید برای حذف‌های قبیله، و دسترسی به تجربیات، امتیازات و موارد انحصاری در اکوسیستم Cardalonia دریافت خواهند کرد. دارندگان همچنین می توانند در مورد تصمیمات خاصی رای دهند که می تواند اکوسیستم کاردالونیا را تحت تاثیر قرار دهد.

جوایز استکینگ از طریق توکن LONIA توزیع می شود. این توکن همچنین برای خرید و پرداخت اجاره زمین استفاده می شود.

کاربران می توانند توکن های LONIA را در اینجا بدست آورند. از نظر آمار توکن، مدت زمان فروش 6 دوره خواهد بود و حداقل خرید 250 ADA تعیین شده است که در آن 1 ADA 13 توکن LONIA را خریداری می کند.

متاورس Cardalonia با ارز کاردانو

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا