NFTاخبار و آموزش
موضوعات داغ

موزیک ویدیو جدید امینم و اسنوپ داگ از Bored Ape شخصی استفاده می کند

امینم و اسنوپ داگ میمون های خسته شخصی خود را در موزیک ویدیوی جدید قرار دادند

موزیک ویدیو جدید امینم و اسنوپ داگ از Bored Ape شخصی استفاده می کند

موزیک ویدیو جدید امینم و اسنوپ داگ از Bored Ape شخصی استفاده می کند را بررسی می کنیم.

موزیک ویدیوی جدید Shady and the Dogg شامل تعدادی از Bored Apes است که آنها سال گذشته خریداری کردند.

دو تن از بزرگترین هنرمندان هیپ هاپ امینم و اسنوپ داگ موزیک ویدیو جدیدی تولید کردند که به ارجاعات متعددی به NFT و Bored Ape دارد. هر دو تجربه در این زمینه دارند و دارای چندین مجموعه دیجیتال هستند.

اسنوپ داگ و امینم با ان اف تی های شخصی

Marshall Mathers III همانطور که نام اصلی امینم است، دیروز در توییتی آهنگ و ویدیوی جدید را با اشاره به مسائل قبلی این دو نفر با یکدیگر به اشتراک گذاشت. این اتفاق پس از آن افتاد که اسنوپ داگ گفت که امینم جایی در بین 10 خواننده برتر رپ خود در تمام دوران پیدا نخواهد کرد.

هنرمند هیپ هاپ مستقر در دیترویت با وفادار ماندن به ماهیت خود، در آهنگی به نام زئوس پاسخ داد. اما به نظر می رسد که این دو با حضور در نمایش نیمه سوپربول 2022، در کنار دکتر دره، فیفتی سنت، کندریک لامار و مری جی بلیج، گذشته را پشت سر گذاشته اند.

اسنوپ داگ و امینم با ان اف تی های شخصی
اسنوپ داگ و امینم با ان اف تی های شخصی

تایید بیشتر در مورد آشتی آنها با آهنگ جدید، که در آن امینم آهنگ خود را با این جمله “احتمالاً باید چند وقت پیش اتفاق می افتاد” باز می کند.

خود ویدیو نیمه متحرک است و این زمانی است که دو خواننده رپ با NFT های مجموعه محبوب Bored Ape Yacht Club نمایش داده می شوند. در مورد امینم، این همان چیزی است که او سال گذشته با 123 اتریوم (به ارزش تقریباً 462,000 دلار در آن زمان) خریداری کرد و همچنان به عنوان تصویر نمایه او در توییتر نمایش داده می شود.

اسنوپ داگ نیز توسط یکی از NFT های BAYC که در پایان سال گذشته خریداری کرد، به تصویر کشیده شده است.

سایر تعاملات NFT و ارزدیجیتال اسنوپ داگ و امینم هر دو

به غیر از خرید Bored Ape 9055 در سال گذشته، همانطور که در بالا ذکر شد، امینم همچنین چندین مجموعه دیجیتال دیگر مرتبط با حساب OpenSea خود – Shady Holdings – دارد. علاوه بر این، رپر افسانه‌ای، که همچنین برنده اسکار نیز بود، مجموعه NFT خود را به نام Shady Con (که به نام هیپ هاپ آلتر ایگوی او – اسلیم شیدی نامگذاری شد) راه‌اندازی کرد.

از سوی دیگر، اسنوپ داگ حتی بیشتر درگیر صنعت ارزدیجیتال و NFT بوده است. او سال گذشته Dogecoin را تبلیغ کرد، اما تعامل او با توکن‌های غیرقابل تعویض پس از اینکه فاش کرد Cozomo de’ Medici است – یک مجموعه‌دار ناشناس NFT که دارایی‌هایی به ارزش تقریباً 20 میلیون دلار در آن زمان داشت، افزایش یافت.

او همچنین اعلام کرده است که قصد دارد مجموعه‌ای در کاردانو داشته باشد، در یک دور سرمایه‌گذاری در شرکت رمزنگاری MoonPay شرکت کرد، موسیقی دیگری با تم Bored Ape داشت، دارای املاک دیجیتال در The Sandbox است و می‌خواهد مزارع دیجیتال علف‌های هرز را به متاورس بیاورد.

موزیک ویدیو جدید امینم و اسنوپ داگ از Bored Ape شخصی استفاده می کند

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا