ارز دیجیتال
موضوعات داغ

میم کوین بیبی دوج BabyDoge

همه چیز درباره بی بی دوج و مقایسه با دیگر میم کوین های محبوب

میم کوین بیبی دوج BabyDoge

میم کوین بیبی دوج BabyDoge را بررسی می کنیم.

Baby Doge Coin که در 1 ژوئن 2021 راه اندازی شد، در واقع یک “بچه” در دنیای ارزهای دیجیتال است.

تا کنون، Baby Doge Coin بسیار با دوج کوین مرتبط بوده است.

طبق وب‌سایت رسمی بیبی دوج کوین، بیبی دوج «فرزند» برحق Dogecoin است که به دنبال ارائه سرعت‌های تراکنش جدید و بهبود یافته‌ای است که Dogecoin نتوانست.

آنها این را با بیان این مطلب بیان می کنند که BabyDoge درس ها و ترفندهایی را از پدر و سلف خود، Dogecoin به دست آورده است.

با این اوصاف، بیایید به عمق این توکن بپردازیم، و متوجه شویم BabyDoge چیست، تفاوت‌های آن با دیگر میم کوین های معروفی که امروزه در گردش هستند و البته، بیایید ببینیم که چگونه می‌توانید یک مبادله BabyDoge را فوراً و بدون هزینه‌های پنهان انجام دهید.

BabyDoge بیبی دوج چیست؟

BabyDoge یک میم کوین است که هدف آن بهبود کاستی‌های نسخه قبلی خود، Dogecoin است.

این کار را با افزایش سرعت تراکنش و افزودن ویژگی‌های کاهش تورم بیشتر انجام می‌دهد که به کاربران کوین پاداش می‌دهد.

برای هر تراکنشی که اتفاق می‌افتد، درصدی از هر تراکنش به کاربران تعلق می‌گیرد که به طور خودکار به کیف پول بیبی دوج موجود ارسال می‌شود.

کاربران بیشتری را تشویق می کند که میم کوین را به جای خرج کردن، نگه دارند. بنابراین، آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال «بیش از حد تورم زدایی» می کنیم.

این به این دلیل است که با گذشت زمان افراد بیشتری آن را نگه می دارند، ارزش و کمیاب تر می شود. چیزی که BabyDoge را منحصر به فرد می کند این واقعیت است که بر افزایش ارزش خود برای کاربر تمرکز می کند و همزمان مقداری از ارز را برای نجات سگ ها اهدا می کند.

به عنوان مثال، در 24 ژوئن، بیبی دوج اعلام کرد که 75,000 دلار به یک سازمان غیرانتفاعی به نام PawsWithCause اهدا کرده است.

بیبی دوج بهترین میم کوین جهان

بیبی دوج به عنوان “بهترین میم کوین جامعه جهان” شناخته می شود زیرا توسط طرفداران و اعضای جامعه دوج کوین ایجاد شده است.

کمتر از یک سال از عمر این ارز دیجیتال می گذرد، و به سرعت حمایت زیادی از طرفداران در سراسر جهان به دست آورده است.

یکی از حامیان اصلی بیبی دوج، مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک است. به لطف توییت های او، قیمت BabyDoge دو هفته پس از عرضه بیش از 1000٪ افزایش یافت.

تا زمانی که به هفته سوم رسید، ارزش بازار 200 میلیون دلاری داشت. تا هفته چهارم، بیش از 160,000 دارنده جمع آوری شده است.

ویژگی های کلیدی BabyDoge

اکنون که به سؤال «Baby Doge چیست؟» پاسخ دادیم، بیایید نگاهی به برخی از ویژگی‌های کلیدی Baby Doge Coin و آموزش خرید بیبی دوج بیندازیم:

جوایز: همانطور که قبلاً تکرار شد، Baby Doge Coin یک نشانه کاهش تورم است. بنابراین، طراحی شده است تا با گذشت زمان کمیاب تر شود. همه دارندگان بیبی دوج به سادگی با نگه داشتن بیبی دوج، توکن های بیبی دوج بیشتری را در کیف پول خود دریافت خواهند کرد. همه دارندگان به طور خودکار 5 درصد کارمزد از هر تراکنش در شبکه دریافت می کنند.

سوزاندن کوین به صورت خودکار و دستی: بیش از 29 درصد از عرضه میم کوین Baby Doge سوزانده شده است. این بدان معناست که از 5 درصدی که در سراسر شبکه توزیع می شود، 29 درصد آن به کیف پول مرده توزیع می شود. بنابراین با هر تراکنش میم کوین سوزانده می شود.

کیف پول خیریه: بیبی دوج یک کیف پول خیریه تعیین شده دارد که از آن برای حمایت از شرکای خیریه خود استفاده می کند. یک مثال عالی PawsWithCause است.
کارت ارزدیجیتال بیبی دوج : آیتمی به زودی که جامعه مشتاقانه منتظر آن است. خرید، ارسال، تبادل کریپتو و ارسال بیبی دوج به هر کسی که از فناوری TextBit استفاده می کند!

بیبی دوج بهتر هست یا دوج کوین

دوج کوین یا بیبی دوج
دوج کوین یا بیبی دوج

اگرچه بیبی دوج و دوج کوین یک نام مشترک دارند، اما وقتی صحبت از شباهت ها به میان می آید، تقریباً همین است. تفاوت ها عبارتند از:

بیبی دوج بهتر هست یا دوج کوین
بیبی دوج بهتر هست یا دوج کوین

 

 

 • دوج کوین بر روی بلاک چین خود عمل می کند در حالی که تراکنش های بیبی دوج در بایننس انجام می شود.
 • عرضه دوج کوین نامحدود است در حالی که عرضه بیبی دوج محدود است.
 • دوج کوین تورمی است در حالی که بیبی دوج تورم زا است.

BabyDoge بهتر هست یا شیبا اینو

بیبی دوج یا شیبا اینو
بیبی دوج یا شیبا اینو

هر دو بی بی دوج و شیبا اینو توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توییتر تبلیغ شده‌اند. به لطف تبلیغات او، هر دو میم کوین محبوبیت قابل توجهی در جامعه کریپتو به دست آوردند و افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کردند. برخی از تفاوت های بین بیبی دوج و شیبا اینو عبارتند از:

"<yoastmark

 • شیبا اینو بر روی بلاک چین اتریوم کار می کند در حالی که تراکنش های Baby Doge در Binance انجام می شود.
 • شیبا اینو با توجه به اینکه نشانه‌های مثبتی از رشد آینده را نشان می‌دهد، کاربرد سوداگرانه‌ای دارد. BabyDoge هیچ کاربرد عملی ندارد. از
 • آنجایی که قیمت ها به لطف توییت های ایلان ماسک افزایش یافت، پیش بینی عملکرد BabyDoge دشوار است.
 • شیبا اینو هیچ کمکی نمی‌کند یا به خیریه می‌دهد. بیبی دوج قبلاً برای حمایت از خیریه هایی که به نجات جان سگ ها کمک می کنند پول داده است.

بی بی دوج یا کیشو اینو

"<yoastmark

هر دو Baby Doge و Kishu Inu نشانه‌های میم هستند که موارد استفاده یا ارزش کمی دارند یا اصلاً هیچ ارزشی ندارند. هر دو فقط یک سنت ارزش دارند. برخی از تفاوت های قابل توجه بین این دو عبارتند از:

خرید کیشو اینو
خرید کیشو اینو
 • برخلاف کیشو اینو، BabyDoge متعهد به کمک به نجات جان سگ ها است. در حالی که کیشو اینو از خیریه ها حمایت می کند، به طور خاص از خیریه های سگ حمایت نمی کند.
 • بیبی دوج دارای سیستم پاداش بازتوزیع 5٪ است در حالی که کیشو اینو دارای سیستم پاداش توزیع مجدد 2٪ است.

آموزش خرید بیبی دوج BabyDoge

می‌توانید BABYDOGE را برای تعدادی از ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین و اتریوم دریافت کنید. در زیر مراحلی وجود دارد که می توانید برای تبدیل بیت کوین به BabyDoge در Swapzone با بهترین نرخ ارز دنبال کنید.

 1. برای شروع کار خود به Swapzone.io بروید.
 2. اتریوم را در بخش Send انتخاب کنید.
 3. کل مبلغی که قرار است انتقال دهید را مشخص کنید.
 4. بی بی دوج را در قسمت Get Up To انتخاب کنید.
 5. پیشنهادهای مبادله BabyDoge را روی صفحه مرور کنید و بهترین نرخی را که در بالا فهرست شده است انتخاب کنید. همچنین می‌توانید
 6. ببینید چند دقیقه طول می‌کشد تا تبادل را تکمیل کنید.
 7. بر روی دکمه Exchange کلیک کنید تا با پیشنهاد تعویض ETH به BabyDoge به انتخاب خود ادامه دهید.
 8. برای دریافت KISHU آدرس کیف پول را وارد کنید.
 9. از آدرس ETH ایجاد شده برای ارسال سپرده اتریوم خود استفاده کنید.
 10. منتظر بمانید تا سپرده توسط سرویس صرافی پردازش شود و تعویض BabyDoge انجام شود.
 11. فراموش نکنید که برای شریک صرافی رتبه بندی و بررسی کنید تا بتوانیم اطلاعات بیشتری در مورد مبادلات برای کاربران آینده جمع آوری کنیم.

میم کوین بیبی دوج BabyDoge

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا