اخبار و آموزش
موضوعات داغ

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2022

پیش بینی قیمت بیت کوین اتریوم و دیگر ارز های دیجیتال محبوب

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2022

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2022 را بررسی می کنیم.

ماه ژانویه شاهد مشکلات بازارهای مالی، گزارش های شوم FED و تداوم نسبی تخلیه ارزهای دیجیتال بوده است. بسیاری از تحلیلگران این زمان را به عنوان زمانی برای خرید و افزودن به پرتفوی خود اعلام می کنند، در حالی که برخی دیگر پیشنهاد می کنند که با شایعات مربوط به مقررات، ادامه تورم و عدم اطمینان بازار، احتمال کاهش بیشتر وجود دارد.

در این مقاله، آخرین پیش‌بینی‌های قیمتی برای ضروری‌ترین سکه‌ها را پوشش می‌دهیم، تجزیه و تحلیل می‌کنیم که آیا این کاهش قیمت دیگری برای خرید است یا خیر، و گزینه‌های ضعیف خود را برای ماه نشان می‌دهیم.

پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار تحلیل بیت کوین
نمودار تحلیل بیت کوین

ژانویه برای کریپتو کاملاً نزولی بود زیرا افتی که در نوامبر آغاز شد ادامه یافت. بیت کوین (BTC) اکنون به نظر می رسد که در حال تثبیت است و برای مدت کوتاهی به زیر سطح حمایت 35000 دلاری خود رسیده است و حتی با کاهش شدید نزول می کند. این هفته با سر و صدای گزارش FED که جزئیات برنامه های آتی آنها برای افزایش نرخ ها را توضیح می دهد، پیچیده بود، که معمولاً تأثیر منفی بر کریپتو دارد.

معمولاً شاهد روندهای آینه ارزهای دیجیتال در بازار سهام خواهید بود و این هفته نیز کم و بیش از همین روند پیروی کرده است. با این حال، در حال حاضر، به نظر می‌رسد که ارزهای دیجیتال در حال افزایش و تثبیت هستند، و برخی از تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که این روند کاهشی به پایان رسیده است.

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2022

سوال بزرگ این بود که آیا بیت کوین به سطح پشتیبانی بعدی خود یعنی حدود 30000 دلار کاهش می یابد که در ژوئن سال گذشته شاهد آن بودیم، اما در حال حاضر، به نظر نمی رسد این اتفاق بیفتد. در عوض، به نظر می‌رسد که کریپتو همگام با سطوح تورم در حال افزایش است. عموماً اعتقاد بر این است که این پوشش تورمی دلیل خرید بیشتر مردم از بیت کوین است، تفسیری که نشان می دهد بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد و منجر به شکست این افت طولانی سه ماهه خواهد شد.

پیش بینی قیمت ارزدیجیتال اتریوم

اتریوم (ETH) در هفته گذشته فروش قابل توجهی را تجربه کرده است. برخی معتقدند که این به دلیل پمپاژ سرمایه به سایر سکه های Alt است که این احساس را ایجاد می کند که در حال حاضر قیمت آن کمتر از 2500 دلار است. حدس زدن اینکه ETH در هفته های آینده به کجا خواهد رفت دشوار است. البته، در درجه اول از بیت کوین پیروی می کند، اما اتریوم 2.0 به عنوان بزرگترین کاتالیزور آن در پس زمینه باقی مانده است.

بسیاری انتظار دارند که امسال سالی باشد که ETH 2 بالاخره عرضه خود را آغاز می کند و زمانی که شروع شد، قیمت ها تا 8000 دلار می رسد.

پیش‌بینی‌های فعلی در کوتاه‌مدت این است که ETH در حدود 2500 دلار باقی بماند.

پیش بینی قیمت ارزدیجیتال سولانا

نمودار تحلیل قیمت سولانا
نمودار تحلیل قیمت سولانا

سولانا (SOL) اخیراً بار دیگر در خبرها بوده است و نسبت به رکوردهای قبلی افت خیره کننده 67 درصدی داشته است. این دوباره به دلیل مشکلات عملکرد مربوط به خود پلتفرم بومی است، به‌ویژه همان حملات DDOS (حمله انکار سرویس) که در سپتامبر و دسامبر 2021 با آنها مشکل داشتند. به دلیل سیستم اثبات تاریخچه سولانا از آن استفاده می‌کند. ، آن را در برابر موقعیت هایی که سرورهایش می توانند بیش از حد بارگذاری شوند آسیب پذیر می کند.

در این مناسبت، این نوسانات بازار بود که در واقع باعث سقوط شد، و برخی از کاربران با توییت بنیانگذار آناتولوی یاکوونکو از تصویری که نشان می‌دهد یک گره سولانا گزارش می‌دهد 2.05 میلیون بسته داده تکراری به شبکه ارسال شده است، ناامید شده‌اند. ما معمولاً می بینیم که سولانا این وقایع را از بین می برد اما نه این بار.

Solana اکنون در حدود 90 دلار است که کمترین قیمت از اولین پمپ بزرگ خود در ماه اوت است. در ابتدا، با آخرین سقوط، خود را در 135 دلار حفظ کرده بود، اما سقوط پلت فرم باعث شده است که برخی آینده آن را زیر سوال ببرند و به دنبال رقبایی مانند Avalanche باشند.

پیش بینی قیمت ارزدیجیتال کاردانو

Cardano (ADA) یکی از ضعیف ترین عملکردها در بازار نزولی اخیر بوده است. عمدتاً به این دلیل بود که انتشار عملکرد قرارداد هوشمند خود را به تاخیر انداخت – اساساً به این دلیل که پیچیده‌تر از آن چیزی بود که تیم ADA پیش‌بینی کرده بود.

با وجود این، فعالیت در کاردانو با برخی از امیدوارکننده‌ترین برنامه‌های آن که سرمایه‌های هنگفتی را جمع‌آوری می‌کنند، به رشد خود ادامه داده است، که برخی از آنها راه را برای ادغام موفقیت‌آمیز سکه‌های پایدار هموار می‌کنند – یک عنصر حیاتی برای موفقیت در بازار.

ADA 10 روز پیش از یک پمپ کوتاه تا حدود 1.60 دلار برخوردار بود، اما اکنون به حدود 1.05 دلار بازگشته است، سطحی که منعکس کننده بازار نزولی عمومی است.

پیش‌بینی‌های قیمت برای Cardano صعودی هستند و می‌توانند تا 2.20 دلار افزایش پیدا کنند، به‌ویژه زمانی که آنها سازگاری قرارداد هوشمند خود را ارائه دهند.

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2022

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا