ارز دیجیتال
موضوعات داغ

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XLM

آینده ارز استلار Stellar

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XLM

ارز دیجیتال استلار یکی از امیدوارکننده ترین ارزهای دیجیتال در بازار است. ارز “Lumen” تحت نماد XLM که توسط بنیاد توسعه استلار توسعه یافته است، در صرافی انلاین مختلف معامله می شود. چه کسی می تواند پیش بینی کند که قیمت XLM در سال 2022 بیش از 300 برابر خواهد شد؟ سال بسیار خوبی برای استلار بود. در این مقاله به پیش‌بینی قیمت  XLM برای سال 2022 و سال‌های آینده می پردازیم .پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XLMپیش بینی قیمت ارز دیجیتال XLM

ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟

ارز دیجیتال Stellar ، استلار یک اکوسیستم بلاک چین است که بر امور مالی تمرکز دارد. اساساً شبیه اتریوم ، ترون  است که به دیگران اجازه می‌دهد از زنجیره بلوکی آن استفاده کنند و ذخیره و جابجایی پول را آسان می کند. هدف این پلتفرم تشویق مشارکت مالی با کمک به افراد بدون بانک در جهان بود. با این حال، اولویت‌های آن به ارتباط با پل مؤسسه مالی با یکدیگر از طریق فناوری بلاک چین تغییر یافت.

شبکه استلار دارای توکن بومی خود (XLM) است که به عنوان یک پل عمل می کند که باعث می شود که  این پلتفرم برای تجارت توکن ها در سراسر جهان مقرون به صرفه باشد. این امر مشکلات موجود مرتبط با ارائه دهندگان پرداخت را که اغلب هزینه های زیادی را برای انواع خدمات مشابه دریافت می کنند، حل می کند.

به طور کلی این  اکوسیستم به کاربران اجازه می دهد تا تمام  شکل نمایش دیجیتالی پول را بسازند، ارسال کنند و معامله کنند و برای اطمینان از اینکه تمام سیستم های مالی در سراسر جهان می توانند در یک شبکه واحد با هم کار کنند ایجاد شده است.

پیش بینی قیمت Stellar (XLM) برای سال 2022

قیمت XLM با روند نزولی به سال 2022 راه یافته بود و قیمت آن 0.261 دلار بود. قیمت تا 10 ژانویه از 0.2921 دلار به 0.240 دلار تغییر کرده بود. که در 14 ژانویه به 0.293 دلار رسید. اما رو به زمین، فتیله تا 22 ژانویه 0.1702 دلار فرو رفت.

این آلتکوین تا 4 فوریه در طول حمایت خود با قیمت 0.196 دلار معامله می شد. زمانی که یک حرکت صعودی را آغاز کرد تا در 8 فوریه به 0.256 دلار برسد. این جهش کوتاه مدت بود زیرا آشفتگی در تجارت قیمت را به پایین ترین سطح سه ماهه خود در 0.1626 دلار کشاند.

در حالی که قیمت XLM دوباره به سطوح مقاومت خود بازگشت، تا هفته اول مارس با 0.169 دلار مواجه شد. پس از آن، قیمت XLM در یک روند صعودی معامله شد و توانست معامله خود را برای سه ماهه 0.243 دلار ببندد.

پیش بینی قیمت استلار (XLM) برای سه ماهه دوم

به دنبال انگیزه صعودی از سطوح حمایتی خود در 0.1956 دلار است. دارایی دیجیتال برای تایید یک روند صعودی باید اوج های متوالی ایجاد کند. با افزایش حجم، قیمت می تواند بالاترین بالقوه خود را برای سه ماهه 0.3449 دلار اعلام کند. در حالی که یک تعادل در فشار خرید و فروش می تواند قیمت را در 0.293 دلار تعیین کند. کاهش قیمت توسط خرس ها می تواند قیمت را به 0.2425 دلار برساند.

پیش بینی قیمت استلار
پیش بینی قیمت استلار

پیش‌بینی XLM برای سه ماهه سوم

قیمت XLM نیاز به فشار از پایگاه کاربر رو به رشد شبکه، همکاری‌های جدیدتر و پذیرش دارد. از آنجایی که کاتالیزورها برای ایجاد زمینه های 0.397 دلار ضروری خواهند بود. افزایش از این می تواند حداکثر هدف قیمت را به 0.512 دلار برساند. در مقابل، کاهش احتمالی در بازار می تواند قیمت را به 0.294 دلار کاهش دهد. با این حال، روش های تجاری منظم می تواند قیمت را در 0.4294 دلار تعیین کند.

پیش بینی XLM برای Q4

اگر شبکه به اهداف موجود در نقشه راه خود دست یابد، این شامل قابلیت همکاری،  افزایش ثبات و نوآوری است. قیمت XLM ممکن است تا پایان سال به 0.975 دلار افزایش یابد. از طرف دیگر، عدم پایبندی پروتکل به انتظارات خود منجر به کاهش آلت کوین به 0.440 دلار می شود. در مجموع، با توجه به اهداف صعودی و نزولی، XLM می‌تواند با قیمت 0.742 دلار تسویه حساب کند.

پیش بینی قیمت ارز XLM در سال 2023

Stellar احتمالاً می‌تواند با پذیرش، همکاری و پیشرفت‌های جدیدتر، از سال 2023 بهترین استفاده را ببرد. علاوه بر این، تحولات سال 2022 می تواند نتایج مثمر ثمری داشته باشد که می تواند بر قیمت XLM منعکس شود. با این حال، دارایی کریپتو می تواند تا پایان سال 2023 به حداکثر 1.835 دلار برسد. در مقابل، انتقادات منفی و کاهش احتمالی بازار می تواند قیمت را به 1.018 دلار برساند.

پیش بینی قیمت استلار در 5 سال آینده

با توجه به آخرین عملکرد XLM و رشد تثبیت شده آن. ما می توانیم بر اساس محاسبات پیش بینی کنیم که XLM ممکن است تا 5 سال آینده به 6.87 دلار برسد. با این حال، تعداد کمی از علاقه مندان معتقدند که XLM بالاتر از این مقدار خواهد بود. با افزایش استفاده از Stellar به عنوان یکی از سریع ترین ارزها در بازار ارزهای دیجیتال، سر به فلک کشیده است. برعکس، ممکن است قیمت پس از رسیدن به اوج ها شاهد یک بازار نزولی باشد که می تواند قیمت را تا 3.97 دلار کاهش دهد.

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا