NFTبازی و سرگرمیمتاورس
موضوعات داغ

کسب درآمد از بازی Illuvium

آموزش بازی Illuvium

کسب درآمد از بازی Illuvium

کسب درآمد از بازی Illuvium از رسانه اُرجیست.

به یکی از بهترین بازی های ماجراجویی مبتنی بر بلاک چین که در آن شکارچیان شکار می شوند، خوش آمدید. این یک بازی از سبک RPG پیروی میکند که منظره ای وسیع پر از موجودات عجیب به نام IIIuvials در آن وجود دارند. چه سرزمین متلاشی شده ای پر از گنج یابی های عجیب اما جالب.

بازی IIIuvium بر بستر بلاک چین اتریوم طراحی شده است، گیمرها در واقع می توانند بیشتر با گیم پلی آن ارتباط برقرار کنند. فرصتی برای برنده شدن $ILV و تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه گسترده که در آن همه در هنگام بازی Illivium در حکمرانی هستند، شوند.

IIIuvium یک بازی جهنمی است که در آن باید هر بار بالای سر دیگران باشید. سست نشوید، همیشه در اوج باشید. همه چیز وقتی هیجان انگیز می شود که IIIuvial های دیگر را شکست دهید، می توانید آنها را به عنوان جایزه گنج ببرید، انرژی یا قدرت آنها را جذب کنید و سپس تکامل پیدا کنید. این یک بازی مبتنی بر ارز دیجیتال هست که بسیار جالب و جذاب طراحی شده، مخصوصاً برای کسانی که توانایی های بالا در بازی ندارند.

NFT‌ها هرگز ناامید نمی‌شوند، همه به خاطر ادغام خوب آنها با Immutable X همیشه خارق‌العاده است. تراکنش‌های هیجان‌انگیز و تراکنش‌های فوری را بررسی کنید. اگر نگران امنیت دارایی های خود هستید، دیگر نگران نباشید. NFT و بلاک چین در هر کاری که انجام می دهند حرفه ای هستند. از بررسی بازی IIIuvium، اکنون به بررسی کلی بازی می رویم.

نمای کلی بازی ایلوویوم

IIIuvium پر از فانتزی است، دنیایی باز پر از نبرد. همانطور که قبلا ذکر کردیم، بازی ها می توانند انتظار عملیات بلاک چین اتریوم را داشته باشند. IIIuvium واقعاً یک سرگرمی سودآور هست که در دنیایی مرموز با هم ترکیب شده اند. همه متعصبان بازی DeFi از این منبع شگفت انگیز سرگرمی بلاک چین لذت برده اند. راه های زیادی برای جمع آوری گنج وجود دارد چه برسد به تجارت آن.

موجودات IIIuvials چیست؟

خب، اینها موجوداتی عجیبی هستند که اساس داستان خود را کاملاً بر روی سیاره ای متروک و فراموش شده استوار می کنند که به نظر می رسد نابود شده است. آنها توانایی های شگفت انگیزی در جذب انرژی دارند. همانطور که راه خود را از طریق IIIuvium طی می کنید، با دیگر IIIuvial ها مبارزه می کنید و زمانی که موفق شدید، آنها را کنترل می کنید. ماجراجویی‌ها خودکار هستند، به این معنی که به محض اینکه گیمرها IIIuvials یا حریفان دیگر را از بین ببرند، یقیه داستان به شکل برنامه ریزی شده جلو میرود.

دانلود بازی IIIuvium
دانلود بازی IIIuvium

اگر شما یک جوینده مشتاق هستید که در طول کمپین‌ها تسخیر و پیشی جستن می‌کنید، IIIuvium بهترین انتخاب برای شما است. از سال 2020، IIIuvium به گیمرهای مبتنی بر ارز دیجیتال چیزی جز لذت نمی دهد. همیشه در هر بازی یک تیم نخبه وجود دارد و از این نظر تیم “Worldwide” را بررسی کنید که در مجموع 40 شرکت کننده دارد. این کلاس برتر بازیکنان است. آنها تجربه و تخصص زیادی در مورد نحوه بازی IIIuvium جمع آوری کرده اند. نه تنها تیم A بلکه بسیاری از بنیانگذاران آن هستند

نگران نباشید، این بدان معنا نیست که بازی در کل انتخابی است، اگر تازه کار هستید، مطمئن شوید که مراحل و نکات اصلی را درک کرده اید و ما تضمین می کنیم که هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. اگر اکنون در فکر هستید و به بازی فکر می کنید، می توانید در اکوسیستم IIIuvium ثبت نام کنید. این یک جامعه دیجیتالی است که گیمرهای سراسر جهان را در بر می گیرد. ILV ارز اصلی است و گیمرها در صورت پیروزی باید جایزه دریافت کنند.

امکانات بازی Illuvium

قرابت ها یا Affinities

Affinities حاملان دنیای مرموز نبرد با IIIuvilas هستند. درست مانند اژدها، افسانه ای وجود دارد که هیولاها بر نیروهای طبیعت کنترل دارند. در مجموع 5 قرابت وجود دارد. اجازه دهید آنها را در زیر فهرست کنیم.

 • آتش
 • هوا
 • آب
 • زمین
 • طبیعت

با این حال، با وجود اینکه ما آنها را به شکلی منحصربفرد به خدمت گرفتیم، گیمرها این شانس را دارند که آنها را ترکیب کنند تا نیروهای قدرتمندتری به دست آورند.

کسب درآمد از بازی Illuvium

کلاس ها یا Classes

درست مانند Affinities، کلاس ها دارای 5 بخش هستند. هر گیمر به آنها دسترسی دارد و ترکیبات آسانی نیز وجود دارد. 5 کلاس موجود عبارتند از:

 • Fighter
 • Rogue
 • Psion
 • Guardian
 • Empath

مطمئن شوید که IIIuvials خود را با در نظر گرفتن این کلاس ها انتخاب کرده اید. بسته به توانایی های هر IIIuvial، هر کلاس را به هر IIIuvial اختصاص دهید. کاملاً پیچیده است، اما زمانی که آن را در میدان جنگ امتحان کنید، بسیار ساده می شود.

ایلوویاری Illuviary چیست

به محض اینکه شما در بازی فرود می آیید، نمادی به نام “IIIuviary” را خواهید دید. خیلی شبیه به نظر می رسد، انگار کسی که می شناسید اینجا بوده است. داخل را بررسی کنید و سپس با یک مجموعه شاخص برای هر IIIuvial اما در حالت قفل مواجه خواهید شد. بهترین راه برای باز کردن قفل، گرفتن و استفاده از IIIuvials خاص است که با موارد قفل شده در مجموعه شاخص مطابقت دارند. حالا شما فقط باید بروید و آنچه را که در آن قفل کرده اید، معما را حل کنید، که کلید دومی را بدست آورید.

آموزش بازی Illuvium
آموزش بازی Illuvium

زمانی که برای اولین بار قفل ایندکس IIIuvial را باز می کند، هیجان زده می شوید. شما می توانید نام خود را به عنوان یک اقدام افتخاری درج کنید، همه کتیبه های شما را خواهند دید. امضاکننده دیجیتال شما برای همیشه توسط همه کسانی که در ایستگاه های نبرد IIIuvial شرکت خواهند کرد مشاهده خواهند شد. امیدواریم از این دنیای بازی شگفت انگیز IIIuvium لذت ببرید.

ماینینگ و کشف ارز ILV

به یاد داشته باشید که سیارات یا مناظر مختلف گنجینه های متفاوتی دارند. مهمترین این گنجینه ها سنگ های قیمتی هستند. آنها بسیار نادر و کمیاب هستند، بنابراین اگر یکی از آنها را دارید، آن را ایمن نگه دارید. سطح هر سیاره دارای مواد معدنی مختلفی است که بسیار سودآور هستند. تولید سنگ های قیمتی در زمان جنگ خوب است زیرا می توانید آنها را به سلاح خود وصل کنید.

در زمان جنگ، سلاح ها از قدرت و ظرافت زیادی برخوردارند. میوه های تپنده را بررسی کنید، آنها انرژی زیادی دارند و گیمرها باید آنها را برداشت کنند تا از قدرت بیشتری بر حریفان لذت ببرند. اگر به سنگ های قیمتی برگردیم، IIIuviDEX بهترین بازار برای فروش آنهاست. برچسب های جایزه بسیار سودآور هستند.

Shard ها در بازی Illuvium

Shard ها یا خرده سنگ ها حیاتی ترین ویژگی های دنیای IIIuvium هستند. آنها تنها راه برای گرفتن IIIuvials هستند. توصیه می شود قبل از اینکه برای سیارات رقابتی آماده شوید، با IIIuvials اسیر شده مبارزه کنید. بهترین راه ممکن استخراج آنها و ذخیره آنها است. تا زمانی که با یک IIIuvial پرسود و قدرتمند روبرو می شوید، این تنها شانس شما برای بدست آوردن موفقیت خواهد بود.

همیشه به یاد داشته باشید که هر سیاره دارای IIIuvials قوی است. تکه ها برای تقویت شما در نبرد وجود دارند. کمیاب ترین IIIuvial ها قوی ترین هستند، اما با توجه به این واقعیت که گنج یابی تصادفی است، یافتن آنها بسیار دشوار است. IIIuviDEX را بررسی کنید، بازاری پربار که در آن مردم Shard های قدرتمندی را می‌فروشند.

ارز دیجیتال ILV

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، توکن ILV در اکوسیستم IIIuvium قابل استفاده است. این نشانه اصلی است که هنگام دریافت پاداش برای دستاوردهای درون بازی استفاده می شود و دیگران نیز از آن برای به اشتراک گذاری دارایی ها در مارکت های IIIuvium استفاده کرده اند.

illuvium
Illuvium (ILV)
Rank: 118
109.06 $
Price (BTC)
Ƀ0.00248154
Marketcap
410.88 M $
Volume
49.61 M $
24h Change
0.01%
Total Supply
0.00 ILV

به لطف DAO، بازیکنان IIIuvium اکنون می‌توانند از ILV برای انتقال از یک شرکت‌کننده به شرکت‌کننده دیگر استفاده کنند. یک ابزار عالی برای استفاده در حین بازی به این معنی که دارندگان ILV در مورد آنچه در محیط های بازی اتفاق می افتددر نظر دارند.

همانطور که توکن های خود را برای مدتی نگه می دارید، امتیاز پروتکل را به دست می آورید. سهام پروتکل به گیمرها امکان می دهد خریدهای درون بازی معنی داری دریافت کنند.

گیم پلی بازی Illuvium

اگر مراحل و ویژگی های اساسی و مهم را درک کنید، گیم پلی بسیار ساده است. ما برخی از مراحل ویژگی که باید توسط هر بازیکنی دنبال شود را فهرست کرده ایم.

 • یک شخصیت به انتخاب خود بسازید (یکی با ویژگی های دقیق شما)
 • انتخاب PSD (پهپاد فرعی چند شکلی)
 • کاراکتر خود را بررسی کنید و سپس وارد میدان نبرد شوید
 • وقتی با IIIuvial (حریف) روبرو شدید، سخت بجنگید، مطیع شوید و پیروز شوید.
 • از Shard ها و ویژگی های مختلف افزایش قدرت استفاده کنید (توجه داشته باشید: خرده ها سطوح مختلف قدرت دارند).
 • اگر تازه کار هستید Shard های رایگان استخراج کنیدتجربه مهم است،
 • با مبارزه با بسیاری از IIIuvials، تمام بخش های بازی را یاد بگیرید
 • تا آنجا که ممکن است سیارات را جستجو کنید (برای افزایش قدرت خوب است)
 • در مراحل بعدی بازی، قفل Obelisks (کلیدهای سیارات زیبا) را باز کنید.
 • Obelisk ها چالش بهتر و گنج بیشتری را ارائه می دهند

 

کسب درآمد از بازی Illuvium

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا