NFTبازی و سرگرمیمتاورس
موضوعات داغ

کسب درآمد از بازی My Neighbor Alice

بازی My Neighbor Alice و ارز دیجیتال ALICE

امتیاز این بازی

جذابیت بازی
سادگی بازی
گرافیک بازی
کسب درآمد از این بازی
تعداد بازیکنان

امتیاز

بازی مزرعه داری و تاملی همسایه من آلیس My Neighbor Alice با امکان کسب درآمد بسیار خوب و پشتیبانی از شبکه Steam و صرافی بایننس

ورود به بازی
امتیاز کاربران: 4.53 ( 2 رای)

کسب درآمد از بازی My Neighbor Alice

کسب درآمد از بازی My Neighbor Alice را بررسی می کنیم.

اینجا جایی است که My Neighbor Alice وارد می شود. این یک بازی آینده دار هست که در آن بازیکنان می توانند ملک خریداری شده خود را طراحی و تزئین کنند یا در فعالیت های مختلفی مانند ماهیگیری، شکار و غیره شرکت کنند. بنابراین آیا باید برای این بازی آرامش بخش و کشاورزی NFT هزینه کنید؟ توکن های ALICE چیست؟ برای آشنایی با همه این موارد این مطلب را در اُرجیست مطالعه کنید.

بازی My Neighbor Alice چیست

My Neighbor Alice توسط Antler Interactive، یک استودیوی بازی سازی که به خاطر نوآوری های بازی خود در بخش واقعیت مجازی (VR) مانند Survive: The Deus Helix و Kartong شناخته می شود، توسعه داده شده است. علاوه بر این، این استودیو در حال آزمایش با واقعیت افزوده است تا بازی را به سطح کیفی جدیدی برساند. برای Antler Interactive بازی My Neighbor Alice از پلتفرم Chromia استفاده می‌کند و ویژگی‌های پیشرفته بلاک چین و DeFi درون بازی را فعال می‌کند.

بازی همسایه من آلیس از بازی‌هایی مانند Animal Crossing، Minecraft و Stardew Valley الهام می‌گیرد همه بازی‌های بسیار اجتماعی که در ژانر Farming ساخته شده‌اند. بازی در یک مجموعه جزیره ای در مجمع الجزایر Lummelunda، جایی که حیوانات و انسان ها بر هم منطبق هستند، شروع می شود. آلیس شخصی است که مجمع الجزایر را با دوستانش مانند بیورن خرس، باب زنبوردار، ایوان بازرگان و خوزه کشتی ران به پیمایش می‌کند.

آموزش بازی My Neighbor Alice
آموزش بازی My Neighbor Alice

این بازی اولین بازی است که یک برنامه و طرح عمومی ایجاد می کند که ابتدا بازیکنان معمولی و سپس علاقه مندان به بلاک چین و متخصصان DeFi را جذب می کند. در وایت پیپر آن آمده است که نباید به عنوان یک بازی برای بازیکنان بلاک چین، بلکه به طور کلی یک بازی تحت اللفظی برای مخاطبان جهانی دیده شود.

کسب درآمد از بازی My Neighbor Alice

My Neighbor Alice از ارز درون بازی به نام ALICE tokens استفاده می کند که به عنوان یک توکن ERC20 منعکس شده است. توکن ERC20 یک دارایی مبتنی بر بلاک چین است که مانند اتر، بیت کوین و غیره عمل می کند، به این معنی که می تواند ارزش داشته باشد و ارسال یا دریافت شود و ارزش آیتم شما در بازی عاملی برای قیمت آن در بازار خواهد بود.

myneighboralice
MyNeighborAlice (ALICE)
Rank: 375
1.11 $
Price (BTC)
Ƀ0.00002864
Marketcap
75.22 M $
Volume
10.95 M $
24h Change
0.94%
Total Supply
100.00 M ALICE

My Neighbor Alice به‌عنوان یک بازی به سبک بازی برای کسب درآمد تبلیغ می‌شود و برای کسب درآمد بازیکنان آن، باید در رویدادهای مختلف درون بازی مانند مسابقات شرکت کنند یا NFT‌های کمیاب به‌دست‌آمده از بازی را بفروشند. My Neighbor Alice به عنوان یک بازی کشاورزی ساختار یافته با پیشرفت توصیف شده است، به این معنی که دسترسی به برخی دارایی های درون بازی یا NFT ها بر اساس امتیازات تجربه جمع آوری شده از بازیکن است.

هنگامی که بازیکن به یک دارایی «Rare» درون بازی دست یافت، می‌تواند آن را به همان شکلی که هست حفظ کند یا آن را برای توکن‌های ALICE بفروشد. به عنوان مثال، یک دارایی مترسک نادر یا Rare Scarecrow برای بازیکنان سطح 25 و بالاتر قابل دستیابی است، به دلیل نادر بودن آن می تواند قیمت خوبی در بازار داشته باشد، که بازیکنان را تشویق می کند تا امتیاز تجربه خود را فقط برای داشتن یک ضربه به آن دارایی کمیاب افزایش دهند.

دارندگان توکن همچنین می‌توانند در فرآیند مدیریت غیرمتمرکز که در مورد استفاده از درآمد، توسعه بازی و رشد تصمیم‌گیری می‌کند، شرکت کنند.

توجه داشته باشید که My Neighbor Alice یک بازی بازیکن محور است، به این معنی که اگر بازیکنان به تعامل و تجارت با یکدیگر ادامه دهند، اکوسیستم آن شکوفا و رشد خواهد کرد.

برای مثال، اگر بازیکنی مقدار زیادی توکن ALICE داشته باشد، می تواند به کشاورزان دیگر کمک کند تا زمین خود را گسترش دهند. این کار دارایی‌های بازی یا NFT‌های جدیدی را ایجاد می‌کند که می‌توانند برای بازیکنان جدید در هنگام ورود به بازی در دسترس باشند. این نوعی کسب‌وکار «همه با هم هستیم یا We’re All in This Together» نام دارد.

همانطور که قبلا ذکر شد، توسعه دهندگان آن بازی را در بلاک چین Chromia طراحی کردند که به عنوان لایه ای برای سایر بلاک چین ها عمل می کند. این اجازه می دهد تا تراکنش های روان بین پلتفرم های اتریوم و کرومیا انجام شود که دارایی های کاربر را نقد نگه می دارد. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان بازی NFT‌ های پر از وثیقه را طراحی کرده‌اند تا کاربران بتوانند هم از سود ماهانه NFT خود بهره ببرند و هم پس از تصمیم به فروش NFT، به نقدینگی فوری دسترسی داشته باشند.

ان اف تی در بازی My Neighbor Alice
ان اف تی در بازی My Neighbor Alice

این زمانی اتفاق می افتد که کاربر NFT را از سیستم خریداری کند. برای مثال، درصدی از قیمت خرید ممکن است به یک مجموعه وثیقه مرتبط با NFT برود. سپس کاربر می تواند آن را با قیمتی معادل وثیقه به سیستم بفروشد. این تضمین می کند که ارزش NFT نمی تواند کمتر از یک آستانه خاص باشد و به کاربران اجازه می دهد با استفاده از NFT به عنوان وثیقه وام بگیرند.

بازی My Neighbor Alice را چطور باید شروع کرد

My Neighbor Alice در لیست علاقه مندی ها در Steam یا از طریق وب سایت رسمی My Neighbor Alice در دسترس است. توجه داشته باشید که بازی هنوز برای بازی در دسترس نیست و احتمالاً تا سال 2022 راه اندازی خواهد شد. با این حال، بازیکنان می توانند توکن های ALICE را برای قرعه کشی Shaded Headland Sale خریداری کنند.

قرعه کشی و برد زمین در بازی همسایه من آلیس

 1. کیف پول دیجیتال MetaMask را دانلود کنید.
 2. بازیکنان باید یک حساب در صرافی MEXC برای خرید USDT یا تتر برای تبدیل به توکن های ALICE داشته باشند.
 3. در صفحه صرافی آنلاین بازیکنان می توانند از طریق انتقال بانکی برای USDT سپرده گذاری کنند.
 4. هنگامی که USDT در دسترس است، بازیکنان می توانند روی برگه “Market” کلیک کنند و بازار Spot و Fiat Market را انتخاب کنند.
 5. در نوار جستجو “ALICE/USDT” را تایپ کنید و گزینه ارائه شده را انتخاب کنید. از آنجا می توانید توکن های ALICE را خریداری کنید.
 6. برای شرکت در قرعه کشی فروش زمین به این لینک مراجعه کنید.
 7. در نهایت، MetaMask خود را متصل کنید تا مقدار مورد نیاز توکن های ALICE را واریز کنید.

توجه داشته باشید که تعداد قطعات برای فروش 1000 و هزینه هر قطعه 50 توکن آلیس می باشد. حالا چرا خرید زمین به صورت قرعه کشی است؟ آلیس می‌خواهد به همه فرصت مناسبی برای به دست آوردن یک قطعه زمین بدهد و آن را به بالاترین قیمت پیشنهاد دهد که به نظر من خوب و منصفانه است. البته داشتن پلان ها به محض انتشار بازی مزایای خود را دارد، اما باید منتظر ماند و دید.

گیم پلی بازی My Neighbor Alice

به طور معمول ما خلاصه ای از نحوه انجام بازی را ارائه می دهیم. اما از آنجایی که بازی هنوز منتشر نشده است، به بررسی ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

آموزش بازی همسایه من آلیس
آموزش بازی همسایه من آلیس

اگر با بازی هایی مانند Stardew Valley، Minecraft یا حتی Sims آشنایی دارید، متوجه ساختار آشنای My Neighbor Alice خواهید شد. با غوطه ور شدن در محیط طبیعت با موسیقی متن آرام بخش مزرعه، بازیکنان می توانند آزادانه زمین خود را به هر شکلی که مناسب می دانند تزئین و سفارشی کنند. دارایی‌های درون بازی هستند که می‌توان آن‌ها را در بازی به کار برد، و می‌توان آن‌ها را در بازار خرید، از جمله سبزیجات، تزئینات، یا لوازم مورد نیاز مزرعه بازیکن.

علاوه بر این، کاربران پلت فرم می توانند دارایی هایی را با استفاده از سازندگان NFT ایجاد کنند و از مهارت های طراحی خود کسب درآمد کنند. قابلیت های DeFi نیز در دارایی های درون بازی گنجانده خواهد شد.

مجمع الجزایر لوملوندا از شش جزیره کلیدی تشکیل شده است

دانلود بازی My Neighbor Alice
دانلود بازی My Neighbor Alice
 • Snowflake Island – هدیه با جادوی پری
 • Medieval Plains – منظره ای با پوشش گیاهی کم
 • Nature’s Rest – جنگل انبوه، خانه بیورن خرس
 • Lummested (شهر) – در وسط نقشه قرار دارد که بازیکنان می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.
 • Sandy Coast – نمایندگی مالدیو که شامل چندین جزیره است.
 • Submerged Islands – شامل گنجینه هایی فراتر از امواج و کشتی های غرق شده است.

طبق وایت پیپر بازی همسایه من آلیس، بازی دارای سیستم پیشرفت پویا خواهد بود که به بازیکنان به عنوان شهروندان خوب پاداش می دهد. بازیکنان در طول بازی با انجام ماموریت‌های سرگرم‌کننده و سایر فعالیت‌ها پیشرفت خواهند کرد. یکی از ویژگی‌هایی که به آن می‌بالد، کوئست‌های مشترک یا رویدادهای اجتماعی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد روی یک هدف مشترک کار کنند و برای تکمیل فعالیت‌ها به یکدیگر بپیوندند.

آیا باید وارد بازی متاورس سرزمین آلیس شویم؟

My Neighbor Alice یک بازی متاورس امیدوارکننده به نظر می رسد و باید علاقه مندان به این ژانر را جلب کند. البته توجه داشته باشید که این بازی هنوز منتشر نشده است، بنابراین ما فقط می توانیم حدس بزنیم که چگونه خواهد بود. برخلاف سایر بازی‌های NFT مانند CryptoBlades یا My DeFi Pet که می‌توانید با مشاهده تجربیات دیگران در مورد حرکت بعدی خود تصمیم بگیرید، بررسی در این زمینه به تحقیق و صبر کامل و همچنین دنبال کردن دقیق نقشه‌های راه آن نیاز دارد.

در نهایت، به یاد داشته باشید که این بازی ها به پول واقعی نیاز دارند چرا که پول نقد، اقتصاد بازی را تأمین می کند، آن را می سازد یا آن را خراب می کند. همچنین، اگر متوجه شده باشید، ارزش توکن ALICE در ماه های گذشته چندین بار کاهش یافته است. بنابراین اگر می‌خواهید وارد آن شوید، مطمئن شوید که این سرمایه‌های اضافی است که آماده از دست دادن آن هستید و یا آن را چندین برابر کنید.

نظر شما در مورد بازی همسایه من آلیس چیست؟ در کادر پایین می توانید نظرات خود در مورد این بازی را با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا