اخبار و آموزش
موضوعات داغ

کسب درآمد از بیت کوین در ایران

آموزش کسب درآمد با ارز دیجیتال در ایران

کسب درآمد از بیت کوین در ایران

کسب درآمد از بیت کوین در ایران را مورد بررسی قرار می دهیم.

سال 2020 تاکنون سال بسیار وحشتناکی بوده است، مهم است اکنون بیش از هر زمان دیگری به افزایش درآمد فکر کنید. با توجه به اینکه همه تقریباً خود را قرنطینه می‌کنند و در خانه می‌مانند، کسب درآمد اضافی سخت‌تر می‌شود. ما عادت کرده‌ایم روی پای خود باشیم و با انسان‌ها تعامل داشته باشیم و به دنبال فرصت‌های پول‌سازی هستیم. متأسفانه، موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایران به شدت افزایش یافته و این موضوغ باعث شد تا افراد بیشتری مجبور شوند که در خانه بماندنند.

با این حال، این یک تهدید بزرگ برای افرادی است که با دست های روزی حلال کسب می کنند. اکنون که پروتکل های قرنطینه وضع شده اند، درآمد از کجا تامین می شود؟ خوشبختانه، بیت کوین مسیرهای جایگزینی برای کسب سود و درآمد ایجاد کرده است که همگی می توانند در خانه های خود انجام دهند. بنابراین امروز، ما چند مورد از راه‌هایی را که می‌توانید با بیت‌کوین در ایران کسب درآمد کنید را بررسی می‌کنیم. امیدوارم بتوانید در طول این قرنطینه پول مناسبی به دست آورید.

راه های ساده برای کسب درآمد از بیت کوین در ایران

آموزش کسب درآمد از بیت کوین در ایران
آموزش کسب درآمد از بیت کوین در ایران

سرمایه گذاری در بیت کوین

بیت کوین، در حال حاضر، کاهش قیمت خود را تجربه می کند (در مقایسه با قیمت چند ماه پیش). با گذاشتن پول در زمانی که قیمت پایین است، می‌توانید زمانی که قیمت افزایش یافت، درآمد کسب کنید. اگرچه این بیشتر یک استراتژی بلندمدت است، اما این پتانسیل را دارد که مقدار قابل توجهی از سود را به همراه داشته باشد. به این استراتژی HODLing گفته می شود.

علاوه بر این، رویدادهای مهمی در سال 2022 وجود دارد که پتانسیل افزایش قیمت بیت کوین را دارند. حتی با وجود همه‌گیری در حال انجام، تعدادی از تحلیلگران به دلیل تبدیل شدن بیت‌کوین (و سایر ارزهای دیجیتال) به یک “دارایی امن” انتظار دارند که افزایش یابد. (نگاه کنید به: چگونه ناآرامی های سیاسی بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد) همچنین، با نزدیک شدن به هاوینگ بیت کوین بسیاری از تحلیلگران انتظار افزایش قابل توجهی در قیمت را دارند.

با در نظر گرفتن همه این عوامل اگر پول خود را به درستی سرمایه گذاری کنید امکان کسب درآمد کلان وجود دارد.

ترید بیت کوین و ارزهای دیجیتال

اگرچه اینکار مشابه سرمایه گذاری هست اما ترید بیت کوین با سرمایه گذاری بیت کوین متفاوت است. در حالی که سرمایه گذاری بیت کوین به استراتژی HODLing اشاره دارد، ترید بیت کوین بیشتر به استراتژی معاملات روزانه اشاره دارد.

استراتژی معاملات روزانه شکلی از ترید است که همه جا حاضر است. این یک استراتژی است که شامل اجرای معاملات بلند و کوتاه برای سرمایه گذاری بر قیمت بازار روز است. جایی که تمام موقعیت های باز تا پایان روز بسته می شوند.

برای انجام این نوع معاملات، باید به یک صرافی آنلاین بیت کوین یا بازار همتا به همتا بپیوندید. صرافی‌های قدیمی بیت‌کوین مانند Coinex یا CoinBase محبوب‌تر هستند و هنوز هم یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای خرید بیت‌کوین هستند.

هم صرافی‌های بیت‌کوین و هم بازارهای همتا به همتا مجموعه‌ای از مزایا و معایب خاص خود را دارند بنابراین همه چیز به سبک معاملاتی شما بستگی دارد. قبل از استفاده از هر یک از اینها مطمئن شوید که درباره نحوه عملکرد هر نوع تبادل و سایت های معتبر در اُرجیست مطالعه و تحقیق کنید.

آربیتراژ بیت کوین

اگر ترید بیت کوین به اجرای چندین معامله در یک صرافی اشاره دارد، آربیتراژ مستلزم یک استراتژی است که شامل مبادلات مختلف است. اساساً آربیتراژ بیت کوین به خرید بیت کوین در یک صرافی و سپس فروش آن در صرافی دیگر (جایی که قیمت ها بالاتر است) اشاره دارد.

آربیتراژ بیت کوین
آربیتراژ بیت کوین

برای شروع انجام آربیتراژ، به چند چیز نیاز دارید. ابتدا به یک کیف پول بیت کوین نیاز دارید تا تمام دارایی هایی را که می خواهید بخرید و بفروشید نگه دارید. در مرحله بعد، به مقدار زیادی سرمایه نیاز خواهید داشت. به یاد داشته باشید، هنوز باید بیت کوین را در صرافی بخرید. در نهایت، شما به مجموعه گسترده ای از صرافی ها و بازارهای همتا به همتا نیاز دارید. هرچه منابع بیشتری داشته باشید، فرصت های بیشتری خواهید داشت.

این روش کسب درآمد با بیت کوین در ایران نیاز به یک چشم تیزبین و دستان سریع دارد اگر آنها را دارید پتانسیل کسب درآمد کلان وجود دارد.

شیرها یا Faucets بیت کوین

Faucets بیت کوین خدماتی هستند که برای انجام وظایف به شما پاداش بیت کوین رایگان می دهند خواه تماشای تبلیغات، کلیک کردن روی لینک ها و حتی بازی کردن. پس از انجام این وظایف، کاربران با ساتوشی (1 ساتوشی = 0.00000001 BTC) پاداش دریافت می کنند. به جای استفاده از کیف پول های بیت کوین این ساتوشی ها به میکرو کیف پول منتقل می شوند (اگر بخواهید کیف پول بیت کوین خود را پیوند دهید، هزینه های ارسال در نهایت بیت کوین به دست آمده را لغو می کند).

Faucets بیت کوین
Faucets بیت کوین

اگرچه آنها پاداش زیادی به کاربران نمی دهند، اما این وظایف اغلب سرگرم کننده هستند و به شما اجازه می دهند بدون ریسک های مالی که در کنار سرمایه گذاری به همراه دارد وارد دنیای ترید بیت کوین شوید.

کسب درآمد از متاورس

در دنیای متاورس راه های بسیار زیادی برای کسب در آمد هست.

متاورس را می توان به عنوان یک محیط دیجیتال شبیه سازی شده تعریف کرد که از واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR) و بلاک چین به همراه مفاهیمی از رسانه های اجتماعی برای ایجاد فضاهایی برای تعامل غنی با کاربر با تقلید از دنیای واقعی استفاده می کند.

بی شک راه های زیادی برای کسب درآمد از متاورس هست که در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

آموزش کسب درآمد از متاورس

زیر مجموعه گیری در سایت های صرافی و بیت کوین

اگر به دنبال راه هایی برای کسب درآمد با بیت کوین در ایران هستید، احتمالا تنها نیستید. با افراد دیگری که در این زمان بحرانی به دنبال کسب درآمد هستند، شاید دوستان و خانواده شما نیز دوست داشته باشند از این فرصت استفاده کنند. بهترین بخش این است که با آوردن آنها، شانس کسب درآمد نیز دارید!

صرافی های آنلاین و بازارها اغلب برای آوردن افراد جدید به پلتفرم به شما پاداش می دهند. برای مثال، اجازه دهید از برنامه وابسته به Paxful استفاده کنیم. در Paxful هر بار که شرکت‌های وابسته شما بیت‌کوین را از طریق URL وابسته در وب‌سایت یا حساب رسانه‌های اجتماعی خود خریداری می‌کنند، بخشی از هزینه سپرده را دریافت می‌کنید.

این برنامه در دو سطح ارائه می شود: زیر مجموعه ردیف 1 کاربرانی هستند که مستقیماً با استفاده از پیوند شما ثبت نام کرده اند، در حالی که زیر مجموعه ردیف 2 کاربرانی هستند که با استفاده از پیوند سطح 1 شما ثبت نام کرده اند. شرکت های زیرمجموعه ردیف 1 در هنگام خرید بیت کوین 50 درصد از سپرده رایگان برای شما درآمد خواهند داشت، در حالی که وابستگان ردیف 2 10 درصد برای شما درآمد خواهند داشت.

بسیاری از نمونه‌های عالی دیگر از برنامه‌های کسب درآمد از زیر مجموعه گیری ارز دیجیتال وجود دارد، بنابراین یک برنامه زیر مجموعه گیری خوب باید عاملی باشد که شما یک صرافی یا بازار را برای ترید انتخاب می‌کنید.

 

سلب مسئولیت: تیم اُرجیست یک وب سایت برای اهداف آموزشی است. قرار نیست نظرات بیان شده در اینجا به عنوان توصیه مالی تلقی شود، و همچنین بیانگر نظر اُرجیست نیست. در دنیای ارزهای دیجیتال، هر سرمایه گذاری یک ریسک است. برای به حداقل رساندن این خطرات، مطمئن شوید که کارهای خود را انجام می دهید و پولی را که نمی توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید.

کسب درآمد از بیت کوین در ایران

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا