ایردراپ
موضوعات داغ

کسب درآمد دلاری با ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال

آموزش درآمد از Airdrop ارزهای دیجیتالی

کسب درآمد دلاری با ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال

کسب درآمد دلاری با ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال از رسانه اُرجیست.

وبسایت CoinMarketCap دارای بیش از 9000 کوین می باشد ، به این معنی که پروژه های ارزدیجیتال جدید که به دنبال جذب سرمایه گذاران و حامیان هستند، باید از تاکتیک های بسیار خلاقانه ای استفاده کنند تا خود را از این 9000 پروژه دیگر برجسته تر نشان دهند.

در حالی که امری ضروری است که توسعه دهندگان ارز دیجیتال، پروژه های توکن خود را به طور گسترده از طریق رسانه های اجتماعی ، بیانیه های مطبوعاتی و وبلاگ های ارز دیجیتال تبلیغ کنند ، سایر روش های بازاریابی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

محبوبیت Airdrop از سال 2017 در فضای ارز دیجیتال افزایش یافته است ، با پروژه های بی شماری که از این استراتژی برای تسریع در پذیرش استفاده می کنند ، جامعه را تشویق می کند تا به ترویج یک پروژه یا به عنوان وسیله ای برای پاداش دادن به کاربران وفادار کمک کند.

علاوه بر این ، ممکن است یک ایراداپ در نتیجه یک هارد فورک رخ دهد ، مانند اتفاقی که وقتی صاحبان بیت کوین دریافت کردند: به ازای یک بیت کوین 1 بیت کوین کش در سال 2017 دریافت کردند.

ایردراپ در ارز های دیجیتال چیست؟

ایردراپ یا Airdrop ارز های دیجیتال معمولاً یک تاکتیک بازاریابی است که از توزیع رایگان توکن های جدید ارزهای دیجیتال برای افزایش آگاهی و ایجاد سریع اجتماعات و همچنین کمک به تعیین ارزش اولیه یک توکن استفاده می کند زیرا گیرندگان ممکن است شروع به معاملات توکن های خود کنند. بنابراین Airdrop معمولاً توسط استارتاپ هایی که به دنبال راه اندازی پروژه های ارز دیجیتال خود هستند ، استفاده می شود.

اخبار مربوط به Airdrop آینده معمولاً در وب سایت پروژه کریپتو یا صفحه Medium ​​یا در سایت Airdrops.io شخص ثالث ارسال می شود و در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود که بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال می توانند آن را مشاهده کنند.

airdrop شامل مقادیر کمی از ارزهای دیجیتال جدید هست و اعضای یک پلتفرم بلاک چین انتخاب شده را هدف قرار می دهد.

به عنوان مثال ، استارتاپ های ارزهای دیجیتال ممکن خست کوین ها را به دارندگان کیف پول NEO ، Ethereum یا شبکه بیت کوین ارسال کنند.

در برخی موارد ، ممکن است از گیرنده ای خواسته شود که توکن های خاصی را در اختیار داشته باشد یا حداقل موجودی را حفظ کند تا واجد شرایط بودن برای یک Airdrop باشد.

به عنوان مثال ، دارندگان TRX تا فوریه 2025 به طور مداوم به دریافت BTT Airdrops ادامه می دهند.

در موارد دیگر ، کاربران ممکن است نیاز به انجام کارهای کوچکی مانند ارسال یک پروژه در رسانه های اجتماعی داشته باشند.

توجه داشته باشید که ایرپدرپ های ارز دیجیتال با پیشنهادات اولیه کوین (ICO) متفاوت است

دومی برای جلب سرمایه گذاری از افراد است که ICOs در ایالات متحده را به عنوان عرضه اوراق بهادار طبقه بندی می کند

در حالی که Airdrop به طور گسترده ای برای افزایش آگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب اوقات ، یک ایردراپ ممکن است با ICO یا سایر روشهای جمع آوری کمک های توکن همراه باشد.

چرا طرفداران ارز دیجیتال عاشق ایردراپ هستند

اکثر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ، به ویژه آنهایی که دارایی های کوچک یا فاقد ارزش دارند ، ایرپدراپ را فقط به این دلیل دوست دارند که به آنها  پول رایگان می دهد.

و در برخی موارد ، این پول های رایگان می تواند در طول زمان افزایش یابد و ناگهان سود هنگفتی را با سرمایه صفر تبدیل کند.

در ابتدا ، ایردراپ معمولاً سود بیشتری به شرکت صادرکننده می رساند ، اما دریافت کنندگان کوین های رایگان بعضاً می توانند بعداً از آنها لذت ببرند. این یک وضعیت برد-برد است. در اینجا سه ​​نمونه کامل از ایرپدراپ موفق آورده شده است.

3 راه سودآور ایردراپ در ارز دیجیتال

1. ایرپدراپ Uniswap

در سال 2020 ، Uniswap ، محبوب ترین صرافی غیر متمرکز جهان (DEX) ، دارایی اصلی خود ، UNI را به تمام کیف هایی که از پلتفرم آن استفاده کرده بودند و حداقل یک معامله قبل از 1 سپتامبر 2020 انجام داده بودند ، ارسال کرد.

یک حساب واجد شرایط 400 واحد دریافت کرد که دارایی پایه در طول این رویداد ، اکثر گیرندگان به سرعت ایردراپ خود را نگه داشتند و UNI قیمت خود را با 2-4 دلار شروع کرد.

کسانی که “هولدر” (HODL) بودند به دلیل صبر و وفاداری خود پاداش زیادی دریافت کردند ، زیرا ارزش مبادله ارز با دیگران در اکوسیستم DeFi افزایش یافت و از آوریل 2021 از 2 دلار به 30 دلار فعلی افزایش یافت.

2. ایردراپ Ontology

در سال 2018 ، Ontology ارز دیجیتال خود ، ONT را به سرمایه گذاران NEO و همچنین 1000 ONT برای افرادی که به سادگی در خبرنامه آن ثبت نام کرده بودند ، ارسال کرد.

این رویداد تا حدی می خواست به کاربران بلاک چین NEO برای حمایت از آن در حین جمع آوری کمک های مالی پاداش دهد.

مقدار کل کوین های خروج شده 10 میلیون ، به ارزش تقریبا 42 میلیون دلار و معامله در هر کوین 4.2 دلار در آن زمان بود.

این توکن بعداً نزدیک به 11 دلار افزایش یافت ، در حالی که بازار خرس عمیق تر شد و کوین های فرو ریخته شده به ارزش 100 میلیون دلار رسید.

متأسفانه ، آن زمان اوج فروش بود ، ONT از آن زمان تا کنون به ارزش متوسطی رسیده است و در حال حاضر فقط 1 دلار قیمت دارد.

3. ایردراپ 1inch

در دسامبر 2020 ، 90 میلیون توکن 1INCH را به بیش از 55،000 آدرس ارسال کرد.

برای واجد شرایط بودن ، آدرس باید حداقل 20 دلار معامله کرده یا چهار معامله قبل از روز پخش ایردراپ انجام داده باشد.

در زمان عرضه ، قیمت 1inch حدود 2.7 دلار بود. تا آوریل 2021 پیش رفت سریعی داشت و این کوین در حال حاضر کمی بالاتر از 3 دلار معامله می شود.

روش های دیگر دریافت ارز دیجیتال رایگان

البته ، ایردراپ ها و اشتراک گذاری ارزهای دیجیتال تنها راه برای دریافت رمزنگاری رایگان نیستند.

به عنوان مثال ، می توانید سکه های خاصی مانند ONT و NEO را نگه دارید تا در فواصل معینی از توکن های گاز طبیعی مانند ONG و GAS استفاده کنید.

همچنین می توانید از تکنیک های DeFi مانند سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال یا ایجاد فارم برای بدست آوردن مشوق های دارایی دیجیتال در قالب پاداش های شبکه جدید استفاده کنید.

هنگام ثبت نام در صرافی های جدید ، می توانید به سایت های مختلفی که کدهای ارجاع ارز دیجیتال و پاداش ثبت نام را ارائه می دهند مانند سایت اُرجیست نگاه کنید.

با این حال ، در حالی که همه این ابزارهای پاداش به شما وجوه “بیت کوین رایگان” می دهند ، اما در ابتدا نیاز به سرمایه گذاری و مالکیت دارایی های خاص یا واریز اولین وجه به یک سایت صرافی ارز دیجیتال دارند.

خطرات احتمالی ایردراپ

همه ایردراپ ها خیرخواهانه نیستند. بنابراین ، بسیار مراقب باشید که در کدام ایردراپ ثبت نام می کنید.

در ابتدا ، اگر یک ایردراپ شما را ملزم به ارسال هرگونه بودجه برای پروژه خود می کند ، مطمئناً یک کلاهبرداری است. آن را انجام ندهید

ثانیاً ، برخی از ایردراپ ها صرفاً وسیله ای برای دریافت اطلاعات شخصی از شما هستند و حملات “Dusting” رایج است ، که در آنها مقدار کمی رمز ارز را در کیف پول خود دریافت می کنید و در نتیجه آدرس عمومی خود را به یک کلاهبردار یا هکر بالقوه نشان می دهید.

هنگامی که یک پروژه آدرس عمومی شما را دارد ، اعضای آن می توانند به راحتی تمامی فعالیت های شما را از طریق ابزارهای کاوش بلاک چین بررسی کنند.

بنابراین ، بهتر است یک کیف پول جدید به طور خاص برای ایردراپ ها ایجاد کنید.

این کار بسیار ساده هست. همانطور که اکثر ایرادپراپ ها در شبکه اتریوم به عنوان توکن ERC-20 اتفاق می افتد ، کافی است آدرس جدیدی را در MetaMask یا MyEtherWallet تنظیم کنید تا ایرادپ ها را دریافت کنید.

نتیجه گیری ایردراپ Airdrop

ایردراپ یک حقه بازاریابی نسبتاً بی خطر است که به عنوان مشوق های جامعه برای سود متقابل پروژه های جدید و حامیان اولیه آنها طراحی شده است.

در حالی که در ابتدا ممکن است کوچک به نظر برسد ، اما در نهایت می تواند ارزش زیادی برای مبتدیان ارز های دیجیتال یا علاقه مندان به ارزهای دیجیتال داشته باشد که به دنبال شروع پروژه های امیدوارکننده هستند ، بدون اینکه مبلغی را واریز کنند.

در واقع ، اگر این 3 ایرپدپ را دریافت می کردید ، می توانستید تا به الان 500000 دلار به دست آورید!

پس برای چی منتظری؟ فقط به خاطر داشته باشید ، مراقب سایتهای فیشینگ باشید ، سایتهای مورد اعتماد را علامت گذاری کنید ، از آدرسهای کیف پول مختلف برای ایردراپ های خود استفاده کنید و هرگز ، وجهی برای دریافت ایردراپ ها ارسال نکنید.

کسب درآمد دلاری با ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا