اخبار و آموزش
موضوعات داغ

کمبریج، سیستم Metaverse EduTech را راه اندازی کرد

سیستم Metaverse EduTech

کمبریج، سیستم Metaverse EduTech را راه اندازی کرد

روز یکشنبه اعلام شد رادیو کاکا (RACA) با انجمن بلاک چین دانشگاه کمبریج برای توسعه یک سیستم آموزشی جدید در متاورس ایالات متحده مریخ (USM) همکاری کرده است.

شرکت پخش مستقر در دبی به طور انحصاری جعبه رمز و راز Maye Musk (MPB) NFT و پلت فرم USM را مدیریت می کند و هدف آن اصلاح آموزش برای فراگیران از طریق تسهیل شبکه های اجتماعی، چشم اندازهای شغلی، ایجاد محتوا و موارد دیگر است.

ورود ارز Raca به متاورس

به گفته رادیو کاکا، Metaverse به ادغام دنیای مجازی و واقعی کمک می‌کند، یعنی زمانی که همه‌گیری کووید-19 مدل‌های آموزشی را از حضوری به پلت‌فرم‌های یادگیری آنلاین تغییر می‌دهد و به «میدان نبرد نوآوری دیجیتال جهانی» منجر می‌شود. در بیانیه مطبوعاتیارقام به دست آمده از پلتفرم غیرمتمرکز نشان می‌دهد که نزدیک به 1.6 میلیارد دانش‌آموز، یا 91 درصد از کل دانش‌آموزان در 192 کشور، در سال گذشته به دلیل کووید-19 با عقب‌گردی بزرگی در پیشرفت تحصیلی خود مواجه شده‌اند.

radio-caca
RACA (RACA)
Rank: 431
0.000178 $
Price (BTC)
Ƀ0.00000000
Marketcap
61.94 M $
Volume
7.94 M $
24h Change
2.63%
Total Supply
500.00 B RACA

این اختلالات باعث افزایش تقاضا برای ابزارهای یادگیری آنلاین شده است و Metaverse محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا شرکت های فناوری متعددی مانند Meta Platforms، Microsoft، Google، Tencent، HTC VIVE، Varjo Technologies و دیگران وارد رقابت برای ساخت راه حل هایی برای جانشین شده اند.

سخنگوی انجمن بلاک چین رادیو کاکا و دانشگاه کمبریج افزود که هدف سیستم “Metaverse + Education” این مشارکت ارتقای آموزش اینترنتی با گسترش RACA از Metaverse، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بلاک چین، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز است.

این مشارکت مجموعه ای از برنامه ها را راه اندازی خواهد کرد، از جمله:

برنامه درسی هوشمند از راه دور: به مربیان و فراگیران اجازه می دهد تا با برنامه درسی از راه دور هوشمند RACA در پلت فرم جهانی آموزش USM ارتباط برقرار کنند تا موانع جغرافیایی را از بین ببرند.

USM Metaverse ابزارهای مجازی جدیدی را برای آموزش همه جانبه فراهم می کند، نیاز به ابزارهای فیزیکی را از بین می برد، و به طور بالقوه می تواند مشارکت یادگیرنده را در محیط های کلاس افزایش دهد.

آموزش برای همه، : منابع آموزشی را برای دانش‌آموزان در مکان‌های محدود گسترش می‌دهد تا به برنامه‌های درسی پیشرو که در آن اتصالات اینترنتی وجود دارد، دسترسی داشته باشند.

USM Metaverse امکان دسترسی به موزه‌ها، خانه‌های اپرا و سایر امکانات را برای زبان‌آموزان فراهم می‌کند تا بتوانند فرهنگ، منابع آموزشی و فناوری‌ها را در Metaverse تجربه کنند.

این برنامه همچنین منابع آموزشی را از طریق بلاک چین ترسیم می کند و بازارهای جدیدی برای منابع ایجاد می کند، مشابه خرید و فروش کتاب های درسی، برای کسب درآمد از تولید محتوا و مطالب.

آموزش منصفانه و شفاف: فناوری‌های بلاک چین که در پلتفرم USM Metaverse گنجانده شده‌اند، همچنین با نقض حق چاپ مقابله کرده و شفافیت را برای فروش NFT افزایش می‌دهند.

مربیان همچنین می توانند تکالیف، امتحانات، نمرات و رفتارهای یادگیرنده را نظارت و تأیید کنند تا شفافیت را افزایش دهند و پیشرفت زبان آموزان فردی و گروهی را دنبال کنند.

ارز دیجیتال Raca در Metaverse

تولد آموزش پزشکی متاورس
این خبر پس از آن منتشر شد که موسسات متعددی شروع به استفاده از فناوری‌های Metaverse برای آموزش فراگیران در مکان‌های جغرافیایی و ارتقای کیفیت برنامه‌های درسی با ابزارهای مجازی کردند.

دانشگاه کوئین مری لندن اولین دانشگاه در بریتانیا است که میزبان سخنرانی‌های مبتنی بر متاورس برای آموزش نیروی کار پزشکی آینده با فناوری‌های واقعیت توسعه‌یافته (XR) است.

این سخنرانی ها محتوای هولوگرافیک، تمرین های ساخت آواتار و همچنین هدست های واقعیت مجازی مانند Meta Quest 2 را برای درگیر شدن در محتوای مجازی در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

شرکت واقعیت مجازی GigXR اخیراً با دانشگاه کمبریج و بیمارستان‌های دانشگاه کمبریج (CUH) NHS Foundation Trust برای توسعه «شبیه‌سازی‌های مراقبت حاد هولوگرافیک مبتنی بر شواهد برای آموزش چند حرفه‌ای» برای دانشجویان و کارکنان پزشکی همکاری کرد.

GigXR همچنین همکاری با دانشگاه میشیگان را برای ساخت «مجموعه آموزشی روش XR» برای آموزش دانش‌آموزان با انسان‌های دیجیتال در محیط‌های یادگیری همهجانبه راه‌اندازی کرد.

دانش‌آموزانی که در تمرین‌های پزشکی مجازی برنامه تعامل دارند، می‌توانند با بیماران دیجیتال برای گوش دادن به مشکلات ریوی، مقایسه تصاویری مانند سی‌تی اسکن و اشعه ایکس و نظارت بر علائم پیشرونده تعامل داشته باشند.

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا