کیف پول مجازی
موضوعات داغ

کیف پول نسل آینده ارز دیجیتال Safle

بهترین کیف پول ارز دیجیتال با قابلیت های فراوان

کیف پول نسل آینده ارز دیجیتال Safle

کیف پول نسل آینده ارز دیجیتال Safle را بررسی خواهیم کرد.

با محبوبیت روزافزون ارز دیجیتال ، نیاز به ذخیره سازی این شکل خاص از دارایی در حال افزایش است.

یکی از نام‌های موجود در بازار فعلی Safle است، یک کیف پول ارز دیجیتال که نه تنها از پشتیبانی ویژه بلاک چین برخوردار است، بلکه ویژگی‌های بسیار ویژه‌ای را در سیستم خود ایجاد می‌کند.

Safle یک کیف پول هویت بلاک چین با عملکردهای مختلف برای ذخیره ایمن دارایی های شما از طریق مدیریت امن کلید خصوصی است.

می توانید از آن در دستگاه های تلفن همراه و مرورگرهای دسکتاپ استفاده کنید و کنترل کاملی بر کلید خصوصی خود دارید.

می‌توانید از Safle برای ارسال، دریافت و ذخیره دارایی‌های رمزنگاری استفاده کنید، همچنین از مرورگر dApp برای دسترسی به صدها dApp (برنامه‌های غیرمتمرکز) و مشارکت در سهام استفاده کنید.

ماموریت این تیم ایجاد یک اکوسیستم واقعاً دموکراتیک، دادن مزایا و ارزش به شرکت کنندگان از طریق یکپارچه سازی یک مرورگر Web3 است که به کاربران اجازه می دهد به Dapp هایی دسترسی داشته باشند که دارای سخت ترین استانداردهای کیفیت و امنیت هستند.

Safle بخشی از شبکه Safle و همچنین مشاوره تحقیقاتی زنجیره اصلی است. این کیف پول بومی Safle است که به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را مستقیماً روی پلتفرم معامله کنند و در عین حال کنترل کامل بر دارایی های خود را حفظ کنند.

Safle به کاربران کمک می کند تا مدیریت کیف پول شخصی را بهینه کنند، فقط باید یک نسخه پشتیبان از محتوای دارایی را ذخیره کنید.

این کیف پول همچنین داده های شما را همیشه خصوصی و ایمن نگه می دارد و هرگز به هیچ یک از اطلاعات شخصی شما دسترسی ندارد.

مزایای کیف پول Safle

کیف پول Safle دارای رابط کاربری بسیار مدرن و کاربر پسند است. زبانه های کیف نیز به گونه ای طراحی شده اند که استفاده آسان و کاملا منطقی باشد.

Safle به شما این امکان را می دهد که از هر کجا و در هر زمان تجارت کنید. در حالی که از هر نقطه ای معامله می کنید، شما کنترل کامل وجوه خود را دارید.

توکن‌های ذخیره‌شده در کیف پول را می‌توان برای انواع فعالیت‌های اضافی، مانند سرمایه گذاری معامله و انجام بازی‌های Dapp که در کیف پول ادغام شده است، استفاده کرد.

اصلاً لازم نیست نگران پیچیدگی و تازگی فناوری بلاک چین باشید، زیرا این یک شبکه میزبانی منحصراً برای dApps است و از بالاترین استانداردهای امنیتی پیروی می کند.

مزایای کیف پول مجازی Safle
مزایای کیف پول مجازی Safle

کیف پول دیجیتال همیشه متعهد به ایمنی کاربران در هنگام استفاده است. علاوه بر این، سیستم کیف پول Safle به منظور اطمینان از هویت کاربر، اطلاعات شخصی را با این سرویس جمع آوری نمی کند.

توکن Safle

توکن Safle ($SAFLE) توکن کیف پول Safle هست که هم نقش سودمند و هم نقش حاکمیت اکوسیستم را بر عهده دارد.

حامیان اولیه و پذیرندگان می توانند به عنوان پاداش برای مشارکت خود در رشد سیستم، SAFLE دلار دریافت کنند.

علاوه بر این، شرکت‌کنندگان نیز با قفل کردن مقدار مشخصی توکن، SAFLE دلار دریافت می‌کنند.

به عبارت دیگر، توکن‌هایی را در قراردادهای هوشمند برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها به اشتراک می‌گذارد.

به شرکت کنندگان به عنوان انگیزه برای مشارکت آنها جوایزی تعلق می گیرد.

بخشی از عرضه اولیه برای گسترش اکوسیستم و توسعه فناوری زیربنایی استفاده می شود.

SafleID در کیف پول Safle چیست؟

SafleID کاربران را قادر می سازد تا از طریق یکپارچه سازی Lifecycle Management رزولوشن کیف پول SafleID را دریافت کرده و مدیریت کنند.

کیف پول SafleID با قراردادهای هوشمندی که روی بلاک چین‌هایی مانند اتریوم، پلیگون یا زنجیره هوشمند بایننس اجرا می‌شوند، سازگار است.

برخلاف سایر کیف پول‌ها، SafleID ویژگی‌های چندگانه‌ای مانند چند علامت، قفل‌های زمانی، محدودیت‌های روزانه، مخاطبین قابل اعتماد و بازیابی بدون دانه را فراهم می‌کند و خطرات امنیتی را از بین می‌برد.

در صورتی که سرورهای ذخیره سازی کلید هک شوند، SafleID تضمین می کند که فقط کاربران می توانند به حساب های خصوصی خود دسترسی داشته باشند.

SafleVault چیست؟

مزایای اصلی SafleVaut شامل در دسترس بودن، انعطاف پذیری و امنیت است. اینها اجزای کلیدی زیربنایی هستند ساختار منحصر به فرد SafleVault در شش لایه رمزگذاری محافظت شده آن نهفته است.

تمام کلیدهای خصوصی در صندوق ذخیره می شوند. هر کدام در زیر یک عبارت بذر حضور خواهند داشت تا طاق را رمزگذاری کنند و از حمله در امان باشند.

کاربران می توانند با خیالی آسوده خزانه را روی سیستم ابری یا دستگاه های خود یا هر جایی که می خواهند نصب کنند. برای رمزگشایی خزانه، به سادگی رمز عبور یا بیومتریک را وارد کنید.

SafleVault این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که به جای اینکه مجبور باشند دارایی‌های دیجیتال را در کیف پول ارز دیجیتال خود ذخیره کنند. در نتیجه، سرمایه گذاران از خطر از دست دادن غیر ضروری دارایی ها در هنگام هک شدن یا هک شدن مبادلات اجتناب می کنند.

SafleKeyless چیست؟

SafleKeyless کاربران را قادر می سازد تا تراکنش ها را در هر برنامه غیرمتمرکزی که با SafleKeyless یکپارچه شده است امضا کنند. کاربران Safle می توانند کیف پول Safle خود را با استفاده از SDK به dApp متصل کنند.

با SafleKeyless، اکنون به راحتی می‌توانید تراکنش‌ها را امضا کنید و هویت خود را بدون نیاز به پرش از حلقه‌ها یا نصب نرم‌افزار اضافی بر روی دستگاه‌های خود ثبت کنید.

SafleNode چیست؟

SafleNode طوری طراحی شده است که با توسعه دهندگان در تمام سطوح سازگاری بیشتری داشته باشد. SafleNode از ابزارهای مختلفی تشکیل شده است که به توسعه دهندگان در طول فرآیند ساخت برنامه ها کمک می کند.

تنها با چند خط کد، توسعه‌دهندگان ممکن است SafleKeyless را به عنوان ارائه‌دهنده کیف پول در برنامه‌های غیرمتمرکز خود (dApps) ادغام کنند.

API های باز برای داده‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال بلادرنگ نیز از طریق کیف پول در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرند و این APIها را می‌توان برای شاخص‌های قیمت، اطلاعات بلوک، تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد.

همه این خدمات از طریق یک داشبورد پیشرفته قابل دسترسی هستند که با استفاده از برنامه توسعه دهنده Safle قابل دسترسی است. $SAFLE به عنوان یک روش پرداخت برای همه خدمات پولی استفاده خواهد شد.

SafleSwap چیست؟

ویژگی مبادله کیف پول به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت دارایی های دیجیتال خود را برای راحتی خود به اشکال دیگر دارایی تبدیل کنند. Safle یک صرافی غیرمتمرکز را با بسیاری از جفت‌های سکه و توکن ادغام می‌کند.

تراکنش ها مستقیماً بین کاربران بدون انجام هیچ واسطه ای انجام می شود این بخش درست مثل صرافی آنلاین عمل می کند

معامله گران فقط باید جفت معاملاتی، تعداد توکن ها یا کوین هایی را که می خواهند بخرند و بفروشند انتخاب کنند، سپس دکمه را برای تکمیل سفارش معاملات فشار دهند.

سود ماهانه و ماین کردن در کیف پول Safle

با استفاده از کیف پول Safle، کاربران می توانند با انواع خدمات استیک تعامل داشته باشند. آنها می توانند مستقیماً دارایی های دیجیتال خود را به اشتراک بگذارند و بازدهی تولید کنند.

جوایز در کیف پول آنها توزیع می شود. از زمان راه اندازی پروتکل های DeFi و همانطور که راه اندازی توکن های بیشتری در حال انجام است، کاربران مجموعه ای از گزینه ها را برای به اشتراک گذاشتن خواهند داشت و درصد بازدهی سالانه بالاتری دریافت می کنند.

نگهداری SAFLE به کاربران این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال خود را تنها با یک کلیک از کیف پول غیر حافظی خود به اشتراک بگذارند و در نتیجه بازدهی بالایی داشته باشند در حالی که ریسک را به حداقل می رساند. کاربرانی که با استفاده از Safle سهام دارند، SAFLE دلار نیز به عنوان مشوق دریافت خواهند کرد.

SafleSmartPay چیست؟

SafleSmartPay یک ویژگی ویژه است که برای بازرگانان طراحی شده است و آنها را قادر می سازد به اکوسیستم Safle بپیوندند. با کیف پول های تجاری، بازرگانان می توانند با استفاده از ارز دیجیتال، برای کالاها و خدمات پرداخت کنند.

این ویژگی همچنین امکان مبادله خودکار را فراهم می کند و به بازرگانان کنترل کاملی بر ارز ورودی خود، چه فیات یا هر ارز دیجیتال خاص، ارائه می دهد.

علاوه بر این، آنها می توانند چندین کیف پول فرزند از کیف پول اصلی خود ایجاد کنند و جریان ورودی خود را مدیریت کنند.

SafleDAO چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، SafleDAO یک مکانیسم غیرمتمرکز است که توسط جامعه ای از دارندگان $SAFLE اداره می شود. هدف SafleDao هدایت به نتایجی است که به نفع شبکه است.

SafleDAO یک سیستم عامل برای همکاری آزاد ارائه می دهد که در آن دارندگان $SAFLE می توانند پیشنهادات خود را ارائه دهند و اکوسیستم Safle را هدایت کنند. این سیستم عامل به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا بدون نیاز به شناخت یا اعتماد از قبل یکدیگر، با یکدیگر همکاری کنند.

این ساختار که توسط تیم موسس Safle ایجاد شد، سپس خودگردان است زیرا هیچ نهاد واحدی اختیار تصمیم گیری و اجرای آن را ندارد. به عبارت ساده، خودکار است و به تنهایی بر اساس کد ماشین و قوانین از قبل موجود عمل می کند بدون اینکه کسی آن را کنترل کند.

سخن پایانی در مورد کیف پول ارز دیجیتال Safle

ذخیره سازی دارایی برای دارندگان ارزهای دیجیتال بسیار مهم است.

اگرچه هکرها اکنون به کیف پول های صرافی چشم دوخته اند، اما کاربران باید در حفظ امنیت کیف پول خود محتاط باشند. با کیف پول Safle، کاربران هنگام ذخیره ارزهای دیجیتال آرامش بیشتری خواهند داشت.

دانلود کیف پول Safle

 

کیف پول نسل آینده ارز دیجیتال Safle

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا