اخبار و آموزش
موضوعات داغ

4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم

خرید و فروش اتریوم

4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم

اتریوم یک ارز دیجیتال شناخته شده است که محبوبیت آن در سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. تجارت اتریوم این پتانسیل را دارد که بسیار سودآور باشد. با این حال، قبل از شروع باید به چند نکته توجه کرد.  در ارجیست به عناصر مهم تبادل اتریوم، نحوه خرید و فروش اتریوم و 4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم و سرمایه گذاری موفقیت آمیز می پردازیم .

 ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

ارز دیجیتال اتریوم از نظر ارزش بازار یکی از ارزهای دیجیتال ارزشمند است. با این حال، برخلاف بیت کوین، اتریوم برای پول دیجیتالی جهانی طراحی نشده است.در نظر گرفته شده است که برای تراکنش های خاص شبکه اتریوم از طریق فناوری بلاک چین پرداخت شود.

پرداخت ها به صورت ناشناس ممکن است در هر نقطه از جهان انجام شود. علاوه بر این، تراکنش ها در یک سیستم غیرمتمرکز به نام زنجیره بلوکی ثبت می شوند.به همین دلیل، استخراج ارز دیجیتال اتریوم توسط هزاران تاجر آنلاین و آفلاین در سراسر جهان استفاده شده است.

4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم
اتریوم

نحوه  خرید و فروش  اتریوم

اتریوم ممکن است از طریق روش‌های مرسوم، مانند پلتفرم‌های معاملاتی یا از طریق استفاده از ارزهای دیجیتال معامله شود. علاوه بر این، چندین صرافی اتریوم را در ازای پول نقد ارز کاغذی، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می پذیرند.

با این حال، رایج ترین تجارت اتریوم از طریق یک  صرافی انلاین است. شما یک حساب آنلاین از طریق پلتفرم ثبت می کنید و قبل از شروع تراکنش، آن را تامین مالی می کنید. همچنین درک خطرات سرمایه گذاری در  نوع  صرافی آنلاین ضروری است. از این رو، توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در فرم مبادله مناسب برای شما، تجزیه و تحلیل کنید.

نکات تجارت و خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم ممکن است فرصت های زیادی را برای معامله گران مشتاق فراهم کند. با این حال، برای اینکه یک معامله گر موفق باشید، باید مواردی را در نظر داشته باشید.

4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم
خرید و فروش اتریوم

 

فاکتورها را درک کنید

ارزهای دیجیتال، مانند اتریوم، یک طبقه دارایی بسیار فرار هستند. به این ترتیب، درک عناصری که بر قیمت گذاری آن تأثیر می گذارد بسیار مهم است. قیمت اتریوم تحت تأثیر سه عامل است:

احساسات بازار

احساسات بازار به تمایل سرمایه گذاران برای خرید یا فروش ارز بر اساس اعتقاد آنها به افزایش یا کاهش ارزش آن در طول زمان اشاره دارد.

سرمایه بازار

ارزش بازار به میزان سرمایه سرمایه گذاری شده در یک ارز دیجیتال در هر لحظه خاص اشاره دارد. بر اساس احساس سرمایه گذاران در مورد احتمالات سرمایه گذاری آتی ارز، نوسان می کند.

تحلیل فنی

تحلیل تکنیکال فرآیند بررسی نمودارها است تا ببینیم آیا روندها تغییر قریب‌الوقوع ارزش پول را نشان می‌دهند یا خیر.

تحقیق خود را انجام دهید

هرگز نمی توان به اندازه کافی گفت: اتریوم یک ارز دیجیتال بی ثبات است که قبل از سرمایه گذاری نیاز به تحقیق دارد. علاوه بر این، تجارت اتریوم نیازمند بررسی دقیق چندین جنبه حیاتی است.

با بازار رقابتی اتریوم، صرف به‌روز ماندن از اخبار فعلی دیگر کافی نیست. از این رو، آموزش خود در مورد اتریوم با مطالعه مطالب مختلف مرتبط با اتریوم از دیدگاه های مختلف به بهترین وجه انجام می شود.

یک برنامه تجاری ایجاد کنید

طرح معاملاتی رویکردی برای انتخاب و مبادله ارزهای دیجیتال است که معیارهای مختلفی را در نظر می گیرد. این یک سند کاملاً تحقیق شده و به خوبی نوشته شده است که به عنوان راهنمای تصمیم گیری یک معامله گر عمل می کند.نکات زیر برای توسعه طرح معاملاتی اولیه شما ذکر شده است:

  • اهداف خود را در نظر بگیرید و اهداف خود را تعیین کنید.
  • تعیین کنید که کدام پلتفرم را می خواهید تجارت کنید و به طور کامل در مورد آنها آموزش دهید.
  • در مورد یک حد ریسک برای هر معامله و یک حد ریسک برای کل پرتفوی تصمیم بگیرید.
  • با استفاده از داده هایی که جمع آوری کرده اید، نسبت ریسک به پاداش خود را محاسبه کنید.
  • علاوه بر این، ممکن است در مورد استراتژی های تجارت اتریوم تحقیق کنید. به عنوان مثال، معاملات نوسانی الگوهای اتریوم را در حین
  • توسعه شناسایی می‌کند و تا زمانی که به نتیجه برسند، یک سهام باز نگه می‌دارد.
  • از سوی دیگر، اسکالپینگ مستلزم انجام معاملات مکرر برای استفاده از نوسانات کوچک قیمت است.

روش دیگر این است که مقدار مشخصی از وجوه را در ذخایر نقدی نگه دارید تا در هنگام ارائه خود، از گشایش ها سرمایه گذاری کنید.

علاوه بر این، اگر بازار دچار نوسان یا کاهش قابل توجهی شد، باید فعالیت بعدی خود را در نظر بگیرید.

احساسات خود را هنگام معامله کنترل کنید

نوسان برای کسی که قبلاً کالاها را معامله کرده است چیز جدیدی نیست. با این حال، نوسانات ارز دیجیتال می تواند متفاوت باشد. ارزش یک ارز دیجیتال ممکن است در یک روز تا 50 درصد افزایش یابد، اما در روز بعد 30 درصد کاهش یابد. با توجه به سطح بالای نوسانات، معامله گران می توانند از بسیاری از فرصت های باز و بسته شدن عالی استفاده کنند.

با این وجود، از اجازه دادن به احساسات خود برای تعیین انتخاب های معاملاتی خود اجتناب کنید. در عوض، برای تجارت اتریوم، باید به تحقیق و یک رویکرد تثبیت شده تکیه کنید. مطمئن شوید که تمام موقعیت‌های باز و بسته خود را مشخص کرده‌اید و از تصمیم‌گیری تصادفی در هنگام معامله خودداری کنید.

برنامه ریزی

اتریوم یک نوع سرمایه گذاری پرخطر و فرار برای معامله است. اما علیرغم عدم قطعیت پیرامون آینده آن، فرصت های متعددی برای دستیابی به دستاوردهای قابل توجه وجود دارد.خوشبختانه، اگر تحقیقات خود را انجام دهید، یک برنامه معاملاتی ایجاد کنید و عوامل مرتبط با آن را درک کنید، در موقعیت بسیار خوبی برای تجارت اتریوم هستید.با این حال، اگر در تجارت تازه کار هستید، احتیاط و اعتدال را رعایت کنید.

4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم 4 نکته برتر برای موفقیت در تجارت اتریوم

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا