اخبار و آموزش
موضوعات داغ

5 اشتباه رایج که یک تازه کار در بازار بیت کوین مرتکب می شود

جلوگیری از ضرر در معاملات ارز های دیجیتال

5 اشتباه رایج که یک تازه کار در بازار بیت کوین مرتکب می شود

5 اشتباه رایج که یک تازه کار در بازار بیت کوین مرتکب می شود را بررسی می کنیم.

تازه کار بودن در هر کاری می تواند یک چیز ترسناک باشد. اگرچه اشتباهات بهترین راه برای یادگیری هستند، اما شاید بهتر باشد تا حد امکان کمتر انجام دهید. امروز، ما در مورد برخی از بزرگترین اشتباهاتی که به عنوان یک تازه کار می توانید مرتکب شوید صحبت خواهیم کرد.

1. تحقیق نکردن درباره ارز دیجیتال

این ممکن است بزرگترین اشتباه از همه اشتباهات احتمالی شما باشد. در مورد هر چیزی که می خواهید وارد آن شوید، یادگیری نحوه نواختن گیتار یا ترید ارزهای دیجیتال انجام تحقیق بسیار مهم است. تحقیق مهم است زیرا هنگام مواجهه با تصمیماتی مانند خرید و فروش، باید بتوانید به خودتان اعتماد کنید.

این پول شماست و اگرچه به دنبال مشاوره کمک می کند، اما در نهایت باید در مورد پول خود تصمیم بگیرید. ایجاد یک پایگاه دانش با تحقیق برای آسان‌تر کردن و روان کردن تجارت ارزهای دیجیتال ضروری است. ادامه دهید و ویدیوها را تماشا کنید، کتاب‌ها و مقالات را بخوانید، و در انجمن‌ها ورق بزنید تا تحقیق را شروع کنید.

2. پیدا نکردن یک منبع خوب در رابطه با ارز دیجیتال

یکی از جالب‌ترین چیزها در مورد بیت‌کوین که کاتالیزور ارزهای دیجیتال است این است که در حال حاضر چندین انجمن ایجاد شده‌اند. با استفاده از این انجمن ها، شما می توانید با گروهی از افرادی که همگی در یک مسیر هستند، سؤال بپرسید و مشاوره معاملاتی بخواهید. این انجمن‌ها نه تنها برای یادگیری آن‌قدر که باید بدانید، بلکه برای لذت بردن از سواری با دیگر معامله‌گران خوب هستند.

تیم اُرجیست در مجله خبری خود بهترین و مهم ترین خبر ها و اطلاعات کامل را در اختیار کاربران خود پیرامون ارز دیجیتال قرار داده.

3. صبر  نکردن

همه کسانی که به ترید ارز دیجیتال علاقه دارند می دانند که چقدر این ترن هوایی کارآمد است و به راحتی می توان خود را در احساسات خود گم کرد. ممکن است سخت باشد، اما باید برای نوسانات بیت کوین آماده باشید و مهمتر از همه نترسید. هنگامی که شروع به وحشت کردید، در نهایت به خرید و/یا فروش وحشت زده خواهید رسید. صبور بودن تنها در مورد استراتژی HODL-ing صدق نمی کند، بلکه حتی در معاملات کوتاه مدت نیز کاربرد دارد.

اگر معامله روزانه انجام می‌دهید یا می‌روید، باید برنامه‌ای برای آن داشته باشید و صبورانه به آن برنامه پایبند باشید.

4. فروش زمانی که “به اندازه کافی بالا” است

مشابه شماره 3، فروش زمانی که “به اندازه کافی بالا باشد” نشانه ترس یا وحشت را نشان می دهد. چرا به یک چیز خوب رضایت می دهید در حالی که پتانسیل عالی بودن را دارد؟ وقتی صحبت از ترید با بیت کوین می شود، داشتن یک برنامه با یک بازی پایانی قابل دستیابی بسیار مهم است. با نوسانات بیت کوین، ممکن است سخت باشد که به طور کامل به برنامه خود پایبند باشید، اما داشتن یک برنامه برای همین است: تعیین هدف برای رسیدن به آن.

5. FOMO یا ترس از دست دادن سرمایه

FOMO یا ترس از دست دادن، نقشی در سرمایه گذاری بیت کوین در همه جا ایفا می کند، به خصوص پس از رونق در اواخر سال 2017. افراد زیادی بودند که از خود می پرسیدند “اگر می دانستم …”. این چیزی است که احتمالا اکثر ما در گذشته احساس کرده ایم. ما باید بدانیم که ارزهای دیجیتال هر روز فرصت های جدیدی را برای ما به ارمغان می آورند. بهتر است به جای اینکه احساس بدی داشته باشیم و به گذشته معطوف شویم، در مورد موضوع بزرگ بعدی تحقیق کنیم.

آیا قبلاً این اشتباهات را پشت سر گذاشته اید؟ آیا چیزی را کنار گذاشتیم؟ آن را در بخش نظرات پایین با ما به اشتراک بگذارید.

5 اشتباه رایج که یک تازه کار در بازار بیت کوین مرتکب می شود

 

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا