متاورس
موضوعات داغ

Crypto Valley آینده ای از یک ایالت واقعی در متاورس

Crypto Valley: مستغلات مجازی آینده‌نگر در Metaverse

Crypto Valley آینده ای از یک ایالت واقعی در متاورس

Crypto Valley آینده ای از یک ایالت واقعی در متاورس را بررسی می کنیم.

تصور کنید از مقصد سفر مورد علاقه خود بازدید می کنید یا در یک کنسرت راک از اتاق نشیمن خود شرکت می کنید. یا دنیایی که در آن شرکت‌ها می‌توانند مشتریان را از هر نقطه‌ای به فروشگاه‌های مجازی خود منتقل کنند و آنها را با یک تجربه خرید همه‌جانبه خوشحال کنند.

همه اینها چند سال پیش علمی تخیلی ناب بود، در حالی که بیشتر مردم آن را در واقعیت ممکن نمی دانستند. اما دیگر نه، به لطف فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند واقعیت مجازی، بلاک چین و توکن‌های غیرقابل تعویض. ما اکنون متاورز را داریم همتای مجازی و پیشرفته دنیای واقعی و فیزیکی.

Grayscale تخمین می زند که متاورژن سالانه 1 تریلیون دلار تولید می کند که فرصت بازار بزرگی را برای نوآوران ایجاد می کند. و اگرچه این صنعت هنوز در حال ظهور است، برخی از اجزای کلیدی، مانند املاک و مستغلات مجازی، قبلا تحقق یافته اند.

املاک مجازی دیگر ساختگی نیست

خرید زمین در متاورس دیگر صرفاً یک بازی سوداگرانه و عرضه و تقاضا نیست. امروزه کاربردهای زیادی در املاک مجازی وجود دارد. برای مثال، می‌توانید رویدادهای تجاری را علاوه بر لذت بردن از دسترسی گسترده به سرگرمی‌ها و رسانه‌ها انجام دهید.

خرید زمین در متاورس Crypto Valley
خرید زمین در متاورس Crypto Valley

بنابراین، برندهای پیشرو مانند سامسونگ و جی پی مورگان اکنون در حال خرید زمین و راه اندازی بازار در متاورس هستند. این اعتبار آنها را در میان جوامع Web3 افزایش می دهد، دسترسی را گسترش می دهد و جریان های درآمدی جدید را باز می کند.

متاورس برای شرکت‌های فن‌آور نیز یک موهبت است. آنها می توانند از زمین دیجیتال برای انجام انواع شبیه سازی ها و سناریوهای آزمایشی با حداقل هزینه استفاده کنند.

خرید زمین مجازی می تواند یک سرمایه گذاری پرسود باشد، اگرچه هنوز کاملاً پرخطر است. حتی از نظر تئوری امکان ایجاد درآمد از طریق اجاره وجود دارد، اگر تقاضا برای آن وجود داشته باشد.

کریپتو ولی: نقطه شروع

متاورس زودتر از آن چیزی که بیشتر مردم تصور می کردند در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است. بسیاری استدلال می کنند که هنوز زود است که در آن شرکت کنید و وضعیت فعلی آن را با روزهای اولیه اینترنت مقایسه کنید.

متاورس یک دروازه برای کسانی که مایل به ورود به داخل هستند ارائه می دهد. در صنعت موج هایی ایجاد می کند. این متاورس باز برای همه، از علاقه مندان به بازی گرفته تا صاحبان مشاغل، کاربردی دارد. علاوه بر تجربه ای فراگیر، دسترسی به جریان های درآمدی متعددی را فراهم می کند: بازی های P2E، استخراج درون بازی، تبلیغات و سرمایه گذاری های تجاری تجاری.

متاورسر در حال معرفی Crypto Valley یک املاک مجازی جدید در جزیره Hombaba است تا دامنه آن را بیشتر افزایش دهد. هدف این کمپین، راه اندازی مشاغل مختلف و تقویت همکاری های دیجیتال است.

علاوه بر این، چندین رهبر فکری برجسته در صنعت کریپتو دره کریپتو را بررسی خواهند کرد. این ملک در مجموع دارای بیست و چهار ساختمان شامل هجده ساختمان یک طبقه، سه ساختمان دو طبقه و سه ساختمان سه طبقه خواهد بود.

Crypto Valley آینده ای از یک ایالت واقعی در متاورس

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا