متاورس
موضوعات داغ

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس

Meta Apes یک بازی با الهام از Age Of Apes اولین بازی خواهد بود که از Binance Application Sidechain (BAS)

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس را بررسی می کنیم.

4 می 2022 در سانفرانسیسکو بازی Meta Apes اولین بازی است که با استفاده از معماری نوآورانه Binance Application Sidechain (BAS) بایننس منتشر شده است، و یکی از مورد انتظارترین بازی های Web3 در سال 2022 است. Meta Apes، که بر اساس بازی موبایل معروف Age of Apes تمام گیم پلی سرگرم کننده ای را که بازیکنان دوست دارند، با انگیزه های Web3 و درآمدزایی که مصرف کنندگان ارزهای دیجیتال انتظار دارند، ترکیب می کند.

بازی متاورسی Meta Apes

بازی متاورس جدید Meta Apes
بازی متاورس جدید Meta Apes

Age of Apes یک بازی استراتژیک MMO موبایل است که 4.6 ستاره از تقریبا 100,000 بررسی و بیش از یک میلیون نصب در فروشگاه Google Play دریافت کرده است. ایده این است که طرفداران موجود را متقاعد کنیم تا به بازی جدید Meta Apes تبدیل شوند، بازی که تمام بهترین ویژگی های بازی را در حالی که روی یک پلتفرم بسیار امروزی اجرا می شود حفظ می کند.

Binance Application Sidechain (BAS) چیست؟

BAS یک زنجیره جانبی در اکوسیستم زنجیره هوشمند Binance (BSC) اولین شرکتی خواهد بود که Meta Apes را معرفی می کند. در اکوسیستم کریپتو زنجیره های جانبی کنجکاوی مردم را برانگیخته اند. آنها اساساً بلاک چین های تخصصی برای یک هدف خاص هستند. در نتیجه توسعه دهندگان انعطاف پذیری و کارایی بیشتری خواهند داشت. اولین بازی Meta Apes از بسیاری جهات تغییر دهنده بازی است و پیامدهای شدیدی برای آینده بازی Web3 دارد.

Ankr اولین نمونه از آنچه BAS شناخته می شود را از طریق Meta Apes راه اندازی می کند. این بدان معناست که توسعه‌دهندگان می‌توانند زنجیره‌های بلاک (سایدچین) را متناسب با نیازهای برنامه خاص خود ایجاد کنند. همچنین به این معنی است که آنها می توانند تعداد نامحدودی از شبکه های آزمایشی ایجاد کنند که از زنجیره زنده ای که مردم در حال حاضر روی آن بازی می کنند تقلید می کنند. این منجر به آزمایش و استقرار دقیق تر و همچنین افزایش مقیاس پذیری می شود. هزینه های تراکنش یا وجود ندارد یا بسیار ارزان خواهد بود.

استنلی وو، مدیر ارشد فناوری Ankr، گفت: “وقتی دیدیم چه اتفاقی در BSC رخ می دهد، نگران شدیم. بنابراین ما به عنوان یکی از شرکای اصلی زیرساخت آنها وارد عمل شدیم و کمک کردیم.»

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس

قابلیت های Web3 در نتیجه ادغام بلاک چین به بازی Meta Apes اضافه خواهد شد. سکه‌های درون بازی (مانند $SHELL و $BANANA)، شخصیت‌های NFT و مالکیت واقعی دیجیتال همگی پوشش داده می‌شوند. به گفته آنکر، Meta Apes اولین بازی Web2 خواهد بود که با استفاده از کیت توسعه نرم افزار به Web3 تبدیل می شود. بازی‌های Web3 زمان و توجه بازیکنان را جبران می‌کنند، بنابراین این اولین بازی از بسیاری خواهد بود.

با گنجاندن NFT ها و کانال های پرداخت رمزنگاری، این SDK ها تبدیل هر بازی Web2 را ساده می کنند.

بازی Meta Apes
بازی Meta Apes

گرگ گوپمن مدیر ارشد اجرایی Ankr می گوید: «راه اندازی Meta Apes از بسیاری جهات مهم است. اول، قرار است یک فیلم پرفروش بزرگ باشد! نه تنها برای گیم پلی، بلکه به این دلیل که نمونه اصلی یک بازی ساخته شده بر روی BAS است. دوم، توسعه دهندگان باید واقعاً در مورد این قابلیت های جدید قدرتمند و ساخت اکوسیستم اطراف آن هیجان زده باشند.

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس

ما انتظار داریم امسال شاهد انفجاری از بازی ها با استفاده از SDK ما برای تبدیل آسان بازی های Web2 به Web3 باشیم. در نهایت، زنجیره های جانبی را می توان در بسیاری از صنایع به غیر از بازی استفاده کرد و ما در آغاز یک انقلاب تکنولوژیک هستیم.

Ankr چیست؟

Ankr در وب 3
Ankr در وب 3

Ankr یک تامین کننده مشهور زیرساخت Web3 و یک شریک کلیدی برای شرکت های معروفی مانند Polygon، Binance و Fantom است. بسیاری از زیرساخت‌های اساسی BNB Chain از جمله به‌روزرسانی Erigon، ارتقای Archive Node و راه‌حل جدید مقیاس‌بندی زنجیره جانبی BAS ساخته شده است. Ankr همچنین می‌خواهد در زنجیره‌های جانبی پیشگام باشد و قبلاً یک SDK تولید کرده است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد بازی‌های ایجاد شده با موتورهای Unreal و Unity را با Web3 تطبیق دهند.

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس

Ankr در حال انتشار مجموعه ای از کالاها و خدمات جدید است. میلیون ها توسعه دهنده Web2 به لطف SDK بازی تازه منتشر شده آن، می توانند به سرعت به Web3 منتقل شوند. به عنوان رهبر فعلی در رشد چند زنجیره ای، بسته بی نظیری را برای توسعه دهندگان Web3 از نظر معماری گره و دسترسی RPC فراهم می کند. آنها ساخت و مقیاس برنامه های Web3 را برای توسعه دهندگان ساده می کنند، حتی اگر قبلاً فقط با فناوری Web2 کار کرده باشند.

ارز دیجیتال Ankr

Ankr در حال ساختن آینده زیرساخت و سهام Web3 است و به بیش از 50 زنجیره اثبات سهام با یک سیستم تحویل گره جهانی پیشرو در صنعت و تجمیع کننده RPC سرویس می دهد. Ankr در حال حاضر بیش از 2T تراکنش در سال را در وب 3 ارائه می دهد و از سال 2022 ارائه دهنده زیرساخت اصلی برای Binance Smart Chain، Fantom، و Polygon است. همچنین سومین استیکر بزرگ ETH 2 و خالق Liquid Staking است، یک محصول رو به رشد Ankr با بیش از آن. 500 میلیون در TVL.

ankr
Ankr (ANKR)
Rank: 151
0.024255 $
Price (BTC)
Ƀ0.00000064
Marketcap
242.55 M $
Volume
18.07 M $
24h Change
0.87%
Total Supply
0.00 ANKR

Meta Apes اولین بازی در اپلیکیشن ساید چین بایننس

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا