اخبار و آموزش
موضوعات داغ

TikTok محبوب ترین اپلیکیشن شبکه اجتماعی

TikTok شکست ناپذیر باقی می ماند و به عنوان محبوب ترین برنامه رسانه های اجتماعی ظاهر می شود

TikTok محبوب ترین اپلیکیشن شبکه اجتماعی

TikTok محبوب ترین اپلیکیشن شبکه اجتماعی را بررسی می کنیم.

جنون بی‌سابقه TikTok در سرتاسر جهان همچنان جریان را به نفع ByteDance شرکت اینترنتی چینی که مالک TikTok و بسیاری دیگر از برنامه‌های Gen-Z مانند Helo، و Vigo Video است، تغییر می‌دهد. طبق داده‌های اخیر منتشر شده توسط شرکت اطلاعاتی و تحلیلی اپلیکیشن‌ها Sensor Tower، جادوی TikTok در رده رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان شکست ناپذیر باقی مانده است.

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی قدرتمندی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام که زمانی قدرتمند بودند، اکنون همچنان با رقابت چپ، راست و مرکز TikTok ادامه می‌دهند. روند پیروزی برنامه ویدیویی TikTok در فضای مدام در حال تغییر رسانه‌های اجتماعی طی ماه‌های گذشته دست نخورده و بدون شکست باقی مانده است.

این نشان دهنده محبوبیت TikTok نه تنها در کشورهای غربی بلکه در بازارهای داخلی مانند هند و سایر کشورهای آسیایی است.

طبق داده‌های Sensor Tower، TikTok بیشترین بارگیری‌ترین اپلیکیشن رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان در ماه گذشته بود. TikTok شاهد بیشترین تعداد نصب در سراسر جهان بود و پس از آن برنامه های دیگری مانند Facebook، Instagram، Likee و Snapchat قرار گرفتند.

TikTok به طرز شگفت انگیزی در فوریه 2020 به 112.8 میلیون نصب جهانی رسید که نشان دهنده افزایش 96.2 درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته است.

اپلیکیشن TikTok برای موبایل

در همین حال، کشورهایی که بیشترین تعداد نصب TikTok را در مدت زمان مقرر داشتند، هند و برزیل بودند. در حالی که هندی‌ها در ماه گذشته 41.3 درصد از کل نصب‌های TikTok را به خود اختصاص دادند، مردم برزیل 8.6 درصد از نصب‌های جدید TikTok را ایجاد کردند.

روزی روزگاری، TikTok با یک ممنوعیت کوتاه در بازار هند مواجه شد. با فوروارد سریع تا فوریه تا مارس 2020، همان برنامه همچنان به رکوردشکنی تعداد دانلودها دست می یابد.

پس از TikTok فیس بوک دومین برنامه رسانه اجتماعی پر دانلود در سراسر جهان در ماه گذشته بود. فیسبوک در فوریه 2020 57 میلیون بار دانلود کرد که نشان دهنده رشد نزدیک به 8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

دانلود اپلیکیشن تیک توک برای اندروید و آیفون

دانلود اپلیکیشن Tik Tok

دانلود اپلیکیشن تیک توک برای آیفون

بار دیگر، هند در ماه گذشته بیشترین تعداد نصب منحصر به فرد فیس بوک را داشت و پس از آن برزیل. در حالی که هند 23.8 درصد از کل نصب های فیس بوک را در ماه گذشته به خود اختصاص داد، برزیل در نهایت در فوریه 2020 9 درصد از کل دانلودهای فیس بوک را به دست آورد.

در همین حال، برنامه‌هایی مانند اینستاگرام، لایک و اسنپ چت پنج برنامه برتر رسانه‌های اجتماعی که بیشترین دانلود را در سراسر جهان برای فوریه 2020 دریافت کرده‌اند را جمع‌آوری کردند. مطالعه اخیر نشان داد که TikTok احتمالاً تا سال 2021 از مرز 50 میلیون کاربر در ایالات متحده عبور خواهد کرد.

TikTok محبوب ترین اپلیکیشن شبکه اجتماعی

مدیریت

دکتر کامران هوشمند هستم دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه تکنیکال مونیخ و با سالها تجربه در ارزهای دیجیتال و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا